bugün

dördüncü nesil yazar.*
(bkz: ilk entryin ben olayım dedim)
nesildaşım yazar.
en popüler psişik hastalık ve bir yazar nicki.
bir şey değil dediğim yazar. *
(bkz: #2261178)
tipik benzerlikler gösterdiğim yazar.
(#1582144)
*
ukte ustası.
an itibari ile sözlükte kimse ile ilgilenmeden paşa paşa ukte dolduran yazardır.

istatistikte yer edinmek için birebir eylem.

(bkz: en çok ukte dolduranlar)
bilgisayar konusunda bilgili nesildaş.*
2000inci entry'sini kendine hediye etme sebebini doğum günüyle bağdaştıran yazar. birasını içip iç hesaplaşmasını çoktan yapmıştır.
2000. entrysi kutlu olasıcadır. doğumgünü de kutlu olsundur.
sosyolojik gözlemlerini isabetli bulduğum başarılı yazar. Sözlükte sayıca az bulduğum türünün korunması ve yaşatılması için gözüm daima üzerinde olacak.
tesadüfen çaylak olduğunu görüdüğüm yazar;neden çaylak yapıldığı konusunda bir bilgim yok aramıza en kısa zamanda dönmesi dileğiyle.
çaylaklıktan az önce kurtulmuş yazar.
nickinin karizmatik olmasi icerisinde beni nickimi barindirdigindan kaynaklanan yazar.

(bkz: #1858669)
Kendisini fiilen tanıdığım ve sözlüğün çok düzenli bir şekilde ukte dolduran yazarı.
Hatta bu uğurda sakalının içinde çeşitli canlıların barınmasına bile göz yuman saygın yazarımız.
''aynı yola baş koyduk'' dediğim yazar. nesildaş ayrıca.
otobüs hatlarının istikametlerini ve varış sürelerini sözlük yazarlarına bildrmeyi görev edinmiş üst kademe yazar kişidir.
hersabah üşendmeden 2,5 saat üniversite yolu aşındıran, azmine tapılası ve sakalı kaskolu olan metalheader yazar insanıdır.
yabancı ülkelerde bir şekilde yakalanma durumu olursa deyu yabancı dillerde küfürleri ezbere bilen yazar. en azından öyle düşünüyoruz.
(bkz: sizofreni)
emergence day'den sonra birlikte gears'a katılmak istediğim yazardır.
an itibariyle aramızda çok fena bir metallica, metal, bateri, emo, death-metal emo dönüşümü hakkında kritikler dönen dördüncü nesil. 10 numero geyiq flan yapıoss. süffer yhanı.
ilgi: (bkz: #4023630)
böyle şeylerden nefret ediyorum; ama biri bana bir şey söylediği zaman cevap vermezsem aklıma üstadımın şu sözü geliyor;

"susmak, aşağılamanın en iyi anlatım biçimidir."

onun için kendisine cevap veriyorum;

- he la hee!

mizahi girişten sonra söylemek istediklerimi tam manasıyla algılayamamış olan yazar arkadaşıma şöyle diyorum;

ekşi'nin kapanmasına sevinen yazarların, kıçlarına sürdükleri kınalarla güneşlenmeye çıkmalarıdır beni asıl sinirlendiren, düşündüren. erişim engellemesi vakasının kendi halinde türk interneti için karanlık bir etkisi olmasını değerlendirmiyorum bile. ki onu değerlendirirsem: fatal error!!!

edit: imla.
kaplanına atlıyıp, daha 1 levelde hell march'ında vermiş olduğu gazla sağa sola saldıran mirana insanı, sözlük yazarı, night elf kişilik abidesi.
sağolsun, doğum günümü içimde patlatan ukteci ve gönderdiği mendili bol atmıklı olarak iade ettiğim yazarımız.