bugün

in utero albümünde bulunan nirvana parçası.

like most babies smell like butter
his smell smelled like no other
he was born scentless and senseless
he was born a scentless apprentice

go away - get away, get away, get a-way

every wet nurse refused to feed him
electrolytes smell like semen
i promise not to sell your perfumed secrets
there are countless formulas for pressing flowers

i lie in the soll and fertilize mushrooms
leaking out gas fumes are made into perfume
you can't fire me because i quit
throw me in the fire and i won't throw a fit

patrick süskind'in das parfum'ünden etkilenerek yazılmış nirvana parçası.malum kitap kurt cobain'in en sevdiği kitaplardan biri aynı zamanda..

şarkının yazılışı ise oldukça ilginç.gallons of rubbing alcohol flow through the strip(bahsi geçen parça sadece albümün avrupa basımında yer aldı) dışında yazım sürecinde grupça katkı yapılan tek şarkıdır.şarkı dave grohl'un öldürücü davul ritmiyle başlar.*basslar krist novoselic'e aitken sözlerse kurt cobain'in kaleminden çıkmıştır.şarkının asıl hali ise 9 dakikanın üzerindedir.albüm için kısalaştırılmıştır.*

albümün* diğer şarkıları kurt cobain tarafından yazıldığı için dave ve krist'in konserlerde en çoşkulu çaldığı in utero parçasıdır.
intro kısmındaki davul hadisesini yaratmak için dave grohl'un baş parmağını çatlattığı aşmış nirvana şarkısı.
nirvana'nın belki de en gaz şarkısıdır. mükemmel ötesi bir girişe sahiptir. lost'ta duyup bir nirvana şarkısı olduğunu anlamıştım ve uzun araştırmalar sonucunda bu şarkıya ulamıştım. lost'un bana kattığı tel şeydir belki de, 4-8-15-16-23-42 hariç tabii.. *
bu sıralar somewhat damaged ile birlikte ''hem genel dinleyici kitlesince dinlenilebilir hem de kafa siken şarkılar'' (hgdkdhdksş) listemi oluşturmaktadır.