bugün

bu tür karşılaştırma başlıklarından pek hoşlanmam ama tarafın birinin scarlett johansson olduğu her konuda zaten taraf olduğum için bu başlığı açmak bir hata değil gereklilikti.

elbette akıl mantık sahibi her dünya vatandaşı bu karşılaştırmayı yapmaktan utanç duyacaktır, ben de normal bir insan olarak bu türlü gereksiz bir karşılaştırmayı yapmaya gerek görmez ve de bu başlığı açmazdım, fakat karşılaştırmanın ikinci tarafına kendisini layık gören burcucum olunca işler değişti, hürriyet'in 10 ocak 2010 tarihli pazar sayısında 2 sayfalık röportajı bulunan burcu esmersoy bakın ne buyurmuşlar;

* Güzelliğini Scarlett Johansson'la kıyaslayanlara ne diyorsun...
- Onu güzel bulan beni bulmasın kardeşim!

* Hep mütevazı mısın böyle!
- Mütevazı görünmek için özel bir çabam yok, benim ayaklarım her zaman yere basar.

ne kadar mütevazı ve de ayakları yere basan bir insan olduğunuz yaptığınız karşılaştırmadan belli zaten. bir de bilginize;

Scarlett Johansson'u güzel bulan bizler sizi zaten bu karşılaştırmaya bile sokma gereği duymuyoruz.

(allah'ım ver: akıl fikir)

http://www.ensonhaber.com...l-diyen-bana-demesin.html
ev sahibi alır. üst biter. bir başka deyişle scarlett ezer geçer.

ayrıca scarlett nur yüzlüsü bizim memlekette yaşasaydı sözlük yazarı olurdu, burcucum gibi sözlüklere laf çarpmazdı.
- scarlett'in üst dudağına kurban

- burcu'nun her bir kıvrımına

diyerekten yapabileceğim karşılaştırmadır. bu sadece bir tanesidir. genele bakarsak ikisi de beraberedir.
(bkz: şaka di mi bu) *
(bkz: burcu esmersoy kim lan)

bi de harrrbi kızımız, "onu güzel bulan, beni güzel bulmasın karrrdeşim!!" buyurmuş. scarlett'e güzelliğinin hakkını versen, kıskançlıktan çatım çatım çatladığın belli olmazdı en azından. satır arasında scarlett hatununa "güzel değil" göndermesi yapan bu kızımız herhalde dünyalar güzel olacak ki, scarlett'in oynadığı hollywood'a bile ayak basmaya tenezzül etmiyor.

(bkz: türk kızı)
scarlett cnbc e ise burcu kanal 7'dir.
scarlett sig sauer p220 sport'sa burcu esmersoy 7,65 mm fatih-13'tür.*
scarlett johanson fiziki düzgünlüğü, kadınsı, seksi ve delici havasıyla burcu esmersoy'a 8 eker hatta o da yetmez 10 çeker. tamam güzellik görecelidir ayrı konu ama burcu esmersoyu scarlett johansondan güzel bulmak da göreceliliğin bokunu çıkarmaktır.
scarlett johansson'ın sadece memeleriyle ve dudaklarıyla, makyajsız haliyle bile kendini güzel zanneden çakma sarışını döveceği karşılaştırmadır. zaten
burcu esmersoy'dan zerre hazzetmem. kendisinin güzellik konusunda kompleksleri olduğunu düşünüyorum. sürekli, kendisinden ünlü, güzel ve onun kim olduğunu bile bilmeyen kadınlarla kıyaslayıp duruyor kendini. bu cüreti kim vermiş bu kadına anlamıyorum. böyle abartılacak bir güzelliği de yok ama fena halde bir şey sanıyor kendini.

geçen sene de "angelina jolie de kim ondan güzelim" gibi bir şeyler demişti. seneye de "megan fox'la kıyaslamayın beni. o kim lan? adriana lima'dan bin kat güzelim. yemişim adriana'yı." derse şaşırmayacağım. iyice, orta yaş bunalımına girdi kadın.

scarlett johansson'a bayılıyorum ve seni hiç beğenmiyorum zaten bebeğim. did you hear me? şu güzelliğe bakın, burcu kim ki asıl?

http://img683.imageshack....83/665/comiccon090012.jpg
görsel

burcu'cum üzgünüm ama seni bu kadınla aynı cümle içinde bile kullanmam ben.
burcu'nun yaptığı işlere bakılırsa kıskanılması normal.
http://tr.wikipedia.org/wiki/burcu_esmersoy
ama gene de scarlett derim şahsen *
adeta messi'nin arda'yı tanımaması gibi bir konu bu. burcu kim scarlett taş?.. (pardon) kim?..
(bkz: burcu kim scarlett te mi oynuyor)
scarlett insan değildir, insan ötesi duru bir güzelliğe sahiptir.

burcu ise makyajla güzelleşebilen tipik bir türk kadınıdır. bacakları güzel tamam ama sen kim scarlett kim derler insana.
mantıksız karşılaştırmadır.
scarlett'in karsısına bari biraz dahi şansı olan birini söyleseydiniz. burcu esmersoy diyorsunuz. hiç güleceğim yoktu.

"çikolata mı daha tatlıdır kimsenin adını bile duymadıgı uganda yerel tatlısı mı?" gibi olmuş.
scarlett'in kalkık üst dudak ve dolgun göğüs konusunda, burcu'nun da kalkık burun ve dolgun maaş konusunda artıları olduğunu düşünüyorum.
bir de ismi güzel bizimkinin.

şaka bir yana, farklı klasmanlarda yapılan karşılaştırmalarda üst sınıf, ezici üstünlüğünü herzaman gösterir.

scarlett* kadın değil, bariz sanat eseridir.
sol frame'de görünce "bakalım hangi troll başlığıymış" merakıyla bakmıştım ki, bizzat burcu esmersoy karşılaştırmasıymış! gülsek mi ağlasak mı? gülelim bence. ama önce kendisine bir "yuh" demek istiyorum. bu kadar da kompleks olmaz ki kardeşim ya!

burcu esmersoy'un her sabah aynanın karşısında durup "ayna ayna söle bana, benden güzeli var mı bu dünyada?" sorusunu sorup "hayır" cevabını almasıyla güne başladığını düşünüyorum bu açıklamasından sonra.

muhtemelen kendine bir ayna yaptırmış ve o ayna her soruya "sen en güzelisin" cevabı veriyor. ya da birilerinin gazına gelmiş, böyle bir şeyin varlığına gerçekten inanıyor.

--spoiler--

burcu hanım, scarlett johansson'la kıyaslanıyorsunuz, ne diceksiniz? (hangi manyak kıyaslıyorsa artık!)
- onu güzel bulan, beni bulmasın kardeşim!

scarlett hanım, burcu esmersoy böle böle dedi. ne diyosunuz?
- burcu... eee...? hede höde kim??

--spoiler--

burcu hanımın tek iddialı (güya) olduğu nokta boyu ve manken ölçüleridir scarlett karşısında. zira scarlett kısa boylu ve balık etli. amaaa, evet kocaman bir amaaa; ikisini yan yana koysak, kimden gözlerimizi alamayız acaba? ya da ikisi birden yanımızdan geçse, kime dönüp bakarız acaba?

not: "onu güzel bulan beni bulmasın" demiş. zaten öyle bir niyetim de yoktu burcu.
Biraz istatistiksel yaklaşalım.

Biri, Askmen'in "Top 99 Women" anketinde 10 milyondan fazla kişinin oylarıyla en seksi 7.*kadın seçilmiştir.
http://www.askmen.com/spe...scarlett-johansson-7.html

Diğerinin ise esamesi Türkiye'deki birkaç zirzop haricinde okunmaz.
üst olur.
scarlett kısa (161) kendisi uzun (174 olsa gerek).

sanırım buraya atıf yapmak istemiş ama olmamış. olmamış açıklama diyerek tanımı da yapalım böylece.

kızmayın burcu'ya dünyanın gittiği yer ya da geldiği nokta onu böyle konuşmaya itiyor. bu yüzdendir kendini güzel zannetmesi. daha doğrusu scarlett'den güzel zannetmesi.
incecik, zayıfcacık mankenleri, oyuncuları gözümüze soka soka bu hale getirdiler insanları.
scarlett etli bi kere, et evet. bildiğin et. nasıl kadın sever erkek, etli butlu, memeli, popolu, kalçalı. hadi hoşlanmayanlar da var diyelim ama emin olun onlara da sorsanız, zayıf kadına mı dokunmak istersin, etli kadına mı? o da etli kadına dokunmayı seçer. bakın şişman demiyorum etli diyorum.

sadece buradan bile şunu çıkartabiliriz ki, scarlett daha güzel ama burcucum daha egolu.

o dudaklar, o elmacık kemikleri, o göz çukurları, o göğüsler, o kalçalar ama neymiş boyu kısa. varsın olsun.

sanki biraz kezban gibi olmuş bu ve fakat burada lafı soktuğu kişi scarlett değil ki, türk erkeklerinden bahsediyor burcucum. onları yani bizleri zevksizlikle itham ediyor. bıyık altından da sırıtıyor.

bak burcucum, yukarıda anlattım, sen hiçbir erkeğin rüyalarına süsleyecek özelliklere sahip değilsin maalesef. evet zarifsin, evet zayıfsın, evet uzunsun. suratın da ince uzun, burnun da, soğuk havalarda dikkat et burnuna. akıverir falan, karizma gider bak.
bilmiyorum başına ne geldi ama sevmeyiz biz öyle ince, iskelet tipleri. scarlettleri severiz biz.

dönelim tekrar sığ konulara, şimdi düşünün bi. scarlet bunu duyuyor ve bir röportaj yapıyor. aynen şunları söylüyor.

- ben bir sanatçıyım, oyuncuyum, şarkıcıyım. woody allen filmlerinde boy göstermişim.
burcu kim, spikerlik yapmaya çalışan tahta sesli bir spor anlatıcısı. hıh.

ve saçlarını eliyle savurarak gider. yakışır.
kendini abartanı gördüm falan ama bu kadar abartanı görmemiştim. nihat doğan tarzı bir açıklama yapmasından ötürü burcu hanım'ı kutluyoruz. yani scarlett nere sen nere değil mi? belki de dünyanın en güzel kadını ile bırak seni kıyaslamayı, adını anmam ben.

bu megolamanlığı ile cool adam'a rakip olur diyorum burcu esmersoy.
scarlett iphone ise burcu ericsson a1018 dir
amerikan gençlik filmlerindeki lise ortamını gözünüzün önüne getirin. scarlett johansson lisenin en güzel ve popüler kızıdır. burcu esmersoy ise onun yanında dolaşarak prim yapan fena değil kıvamında ama asla onunla karşılaştırılamayacak tipte yancı kızdır. burcu esmersoy'un ukala demeçlerinin tek sebebi kendisini şişiren sözlük camiasıdır. şimdi fazla tepki vermeyin gençler o yüzden. ayrıca;

(bkz: adam sandık eşşee alnımıza değdi daşşaa)**
scarlett im sadece sağ göğsüyle bile burcu'nun tamamına fark atar.
scarlett johansson'ın göğüs farkı ile önde olduğu karşılaştırma.

ayrıca;

(bkz: burcu esmersoy u itici bulanlar kulübü)
(bkz: uzun boylu kızların kendini güzel sanması)