bugün

dip boyası gelince çingeneye benzerler. çekilir dert değil kardeşim naturel yaşayın işte lan.
götüme benzer açık ve net.
tarantulaya benzer.
türk erkeklerinin sarışın hastalığına yakalanmış bir kadın olabilir. yapmayın etmeyin bir kadını itici yapabilecek en büyük şeydir o denedğiniz boya. bırakın dağınık kalsın.
(bkz: facebookta görüp sözlükte yazmak)
(bkz: dostum kopyalamışsın ama tam yapışmamış)
nerede görsem ürkerim.
benim gözümde bir yattara olamayan kadındır.
etrafta "olmamış bu saç" şeklinde dedikodusu yapılır.
portakalı kesipte içinin geçmiş çıkması gibi bir durumdur ki göründüğü üzere tadı, tipi ve kokusu iğrençtir.
ferrari görünümlü şahin.
iş erkeklerde bitiyor; erkekler tutturmuş bir sarışın hatun sevgisi, salak hatunlar da gidip -yakışıp yakışmaması önemli değil- saçları hemen sarıya boyatıyorlar. halbuki erkekler her ne kadar doğal olun deseler de bir sarışın fantezisidir gidiyor... esas olay erkeklerde bitiyor bu konuda...
bir de eğer sarı, civciv sarısıyla kafayı başka yöne çevirmek için insanın yapmıycağı şey yoktur.
darwin acaba haklı mı lan gercekten dedıgım durumdur.
en uyuz olduğum insan modelidir.ya kızlar hiçmi aynaya bakmıyosunuz çok çirkin oluyor bak cidden.
(bkz: kalorifer böceği)
(bkz: ibrahim yattara)
seksidir. (bkz: esmersever)
genelde çingene kadınlarının yaptığı çirkinlik ve rüküşlük hareketidir.
depresiflikte son nokta dedirtecek kadın olmuştur. çirkin durur ama psikolojik mevzudan boyattım der.
survivor ünlülerden , (bkz: asena)
görüntü kirliliğidir.
--spoiler--
abe almaz mısın bir gül , şu yanındaki güzel kızımıza bak bak nasıl da yakışeysınız
--spoiler--

çingenedir...
(bkz: istanbul spor)
Sarışının adı, esmerin tadı lafını duymamış kadındır. erkeklerin damak tadı farklı olmakla beraber, ağırlıkla esmer sevdikleri bilinmektedir. Velhasıl kelam zaman kaybıdır, harcanan boyaya yazıktır, israftır.
(bkz: görüntü kirliliği)

(bkz: anne kapıda bir şey var)
beyonce'ye yakışıyor ama herkese değil. en güzeli saçını maviye boyayan günseli kato.