bağlanma korkusu yaşayan bir sevgileye sahip masanın vazgeçilir sevdasının son aşkının ilk öpücüğünü kolonyalı mendille silen ve bunun akabinde roket atarlarla zar atmış ama düşeş yerine düşes gelmiş talihli sandalyedir.
zeusun karısı herayı aldatırken yakalandığında altına saklanmaya çalıştığı sandalye.
saklanamayınca heranın eline dökerek gönlünü almaya çalıştığı kolonya.
limona alerjisi olan heranın sinirden zeusun namütenasip yerine batırdığı roket.
yandımı isyan demektir. sustumu hakaret. uçtu mu sker.
cembavye'nin başkenti.
teoman'ın 33 yaşını kutlamadığı gün oturduğu bar taburesinin kuzenidir. teoman'ın muhabbetinden sonra dengesini kaybetmiş yere düşmüştür.
(bkz: noluyo lan orda)
(bkz: gençler eğleniyo osman bişi yoh)
kolonya mıdır sandalyeyi rokete bağlayan yoksa her şey bir saç yumağına mı bağlıydı diye sorası gelmez mi insanın. gelir.
ünlü tarihçi yazar, dil profesörü doçent doktor hilmi kantay'ın şu an üzerinde çalıştığı bitirme tezi.
sandalyelikten çıkmış olan nesnedir efendim.
tam üstüne oturmalık sandalye.
oturanların bahtiyar olmadığı oturmayanların ise sırlara erişemediği sandalye. kalkıp oturmanın faydası olur mu?
sandalyeyi saçına roketi kıçına bağladığında kolonya döken sandalyedir..
(bkz: terorist sandalye)
kolonyalı sandelyeye oturup saçına roket atarı bağlayaraktan uçan tanzanya insanidır.
(bkz: dalgasına havai fişek bağlayan adam)*
(bkz: pipisine figürler çizen adam)
bienal tarzı sanat eserine örnek.
(bkz: istanbul bienali)
saçlarına roket düşmüş koparma annem ağlama duvarına yakın bölgede kudüs ile jerusalem yaparken tinerci çocukların kolonya çektikleri kuyudan aşağı inerken sağda kalan sandalyedir.

roket atar da ben atamam mı...
en sevdiği pozisyon, hoker pozisyonu dur.
(bkz: geceleyin sözlük)
(bkz: sözlüğün ebesi)
kafaya türban bağlasa daha iyi olan sandalyedir.

edit: eksileyin amua goim!
saçına bağladığı roket atarın, kolonyalı sandalyenin saçına bağlı olan roket atar ile aynı roket atar olma ihtimali bulunan sandalyenin kolonyalı sandalye olması durumunda saçına bağlı bir roket atar bulunmasıdır.

(bkz: gökmen özdenak)
(bkz: bbg eray)
(bkz: kafam güzel lan allahsız sözlük)
(bkz: yazamıyorum)
*
belki de hiç olmadın sen
belki de kolonyan yalan
roket atar bağladığın o sandalye
belki de kaybolup giden hayatlar

kimbilir kaç gol kaçırdık deplasmanda
kim bilir kaç kez ofsayta düştük

kimbilir
kim
sandalye
ben
kolonya ağladım
bir sandalye uçtu
kolonya uçtum
roket attı
bir attı
uçum kolonyası
saçında sandalye
saçına toma hawk bağlayan channel no.5'li masanın kaynıdır.
(bkz: oy my gard)