bugün

--spoiler--
-yeni kazağından dolayı bu kız o kız olamaz..
-hayır bu resimdeki kız o. kazağı da pervol le yıkandı der ve hemen pervol ü çıkarır.

hepimiz deterjanları yanımızda taşıyoruz öyle değil mi?
--spoiler--
dermana reklamı.ali ercan beyfendinin dertleri saymakla bitmiyor.
-merdiven çıkamaz oldum.
-yokuş çıkamaz oldum.
-yaşıtlarım gibi bende ızdırap çekiyordum.
manyak bi tanıtım müziği var bu arada.
neyse dermanaya kavuşuyor ve mutlu son.3-5 dakikada kurtulmuş.bide bu konuda yaptığı bir şarkı var ki o konuya hiç girmiyorum.
benim babam toyota gibi adam. öyle baba mı olur.
- Komili komili komili komili
- Yaa ağzınla yapıyorsun !
- Yok götümle yapıyorum gerizekali.
11810 reklamıdır. 4 tane göbeği açık kadın yan yana dizilmiş ve saçma sapan şarkımsı bir şey söylemektedirler. mantığı olmayan bir reklamdır.
hani bi reklam var ya sözlük, el kadar eteğe şu kadar para vereceğine gel benden al, şu kadarcık bluze o parayı verme falan. wenice mi ne markanın adı da. işte orada bir şey çok dikkatimi çekti sevgili sözlük, bacak kadar pantolon diyo acaba bi pantolonun boyu ne kadar olmalı ki yani nedir bunun ölçüsü bilemedim ben.
Cantasinda Perwoll tasiyan kadinin oynadigi perwoll reklamlari.
118 reklamlarını tek geçerim arkadaş ne o öyle.
eti gofreti.
Aman allahım yok böyle bir şey. yaratıcı. kötü desen değil, iyi desen o da değil. insanı güldürürken ağlatan ve düşündürürken de beynini işlevsiz kılan bir reklam. acayip triplere giden şatafatlı bir yol gibi mübarek. ne olur izlemeyenler - ki hala varsa - izlesin.
rakam içeren bütün reklamlar.
118 reklamlarıdır. sinir sistemimi bozuyor.
izlediğimizde (bkz: bir siktir git) şeklinde tepki gösterdiğimiz reklamlardır. bu alanda başı 118 li reklamlar çeker. 2 sırada bayan kozmetik, 3 sırada diş fırçası reklamları gelir. çoğunlukla ambalajları veya isimleri değiştirilmiş ürünleri tanıtır.
Aygaz reklamı kesinlikle .Yokuş çıkamayan bi arabada damadını itin götüne soktuğu diyaloglar iğrenc kim yazdıysa bıraksın piyasayı.
pierre cardin reklamıdır efendim.

fiyatlarımızı söylemiyoruz çünkü mağazalarımızda izdiham olmasından korkuyoruz.

(bkz: ananın amı ali sami)
babam alıyor her gün beş posta

fi tarihinin bir posta gazetesi reklamının sloganı bu şekilde idi. hem saçma idi hem de "yuh a.k!" tepkisi yaratıyordu. hey gidi...
kirlenmek güzeldir!!! arielmiş! millet böyle reklamın ebesini bip eder!!!
kirlenmek güzeldir. (bkz: fatmagülün suçu ne)
atiye'nin first reklamı, sözlerinin ancak bu kadar ıkınarak şarkısına uydurulmaya çalıştığı berbat bir reklamdır.
(bkz: bilinmeyen numaralar servisi reklamları). *
eti paykek reklamı.
öncü biber salçası.
türk reklam sektörünün neredeyse bütün reklamlarıdır.
reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek yapılan veç oğunlukla da akılda kalan reklamlardır.

bak mesela ben kreşteyken aklımda kalan bir reklam sloganı; "akıllı ol, bacasil kullan! *dan* *dan* *dan* *tıssss* bacasil!"
Tin tin kaliteli zaytin
Tin tin kaliteli zeytin
Marmaraaa birlik zeytin
Marmaraa birlik zeytin .
Kafama kazinmasiyla birlikte budur .
bir cheetos alana ikincisi aynı fiyata.

zaten aynı fiyat olması lazım.
güncel Önemli Başlıklar