bugün

dişiyse erkeği ele geçirmiş, elinde oynatan, istediğini yaptıran manasına gelebilen, erkekse biraz terslik var hissi uyandıran sevgili.
+saçlarını uzatsana meeeemeeeeeet (surata bak amk bi yere çıkılmaz yemin ederim bunla, bari saçlar kapasın yüzünü)
-hayatımmm, aşkımmmmmm, bebeğimmmmmm sen iste yeterki (uzatıncada vermezsen ....)
*
sevgilisinin uzun uzun saçlarını okşamak isteyen sevgilidir (bkz: tamam işte ne güzel).
Kızsa büyük bir ihtimal başka birşeyi uzatmanı istiyordur.@4
alt mesajında uzun vadeli düşünüyordur. ayda 1 cm den 20 cm etti sana 20 ay.
afedersiniz y.rak gibi sevgilidir o. insan sevdiğinin saçına, tipine ne demeye karışır. alternatifi de vardır bunun sakalını uzatsana, ben kirli sakal seviyorum, ben uzun kollu gömlek sevmiyorum, ben sabo terlik giymeni istemiyorum gibi. sevgili olacaksınız, partnerinizin sabo terliğine karışmayın n'olur.
(bkz: saçlardaki beyazları görmüyormusun amk)

gibi bir ifade iyi giderdi.
bunu söyleyen erkekse demek ki uzun saç beğeniyor, ama kadınsa marjinallik arıyordur.
bunu söyleyen eğer kadınsa gece yatarken saçlarını kesmek gerek. madem marjinallik arıyorsun al sana. meg ryan gibi oldun işte.
bunu söyleyecek sevgili bulamayan erkekleri üzen başlık.

lan hep saçlarını kestir diyorlar ama benim fikrimi umursayıp sen seviyorsun hadi uzat diyen yok.
ohh ne ala...
sevişme esnasında saçlara abanmaya meyilli sevgilidir.
(bkz: duvardan duvara vurmak)
erkekliği kısa saçlarının uzaması ile puf diye uçup gidecek adama yamuk sevgilidir tabii ki.
kıldan tüyden erkekliğine zeval gelmeyeceğini bilen adam, aslan yelesi ile erkekliğinin doruklarında kükrerde durur.
inadına saçları kısa kestirmeye yol açan sevgilidir.
yeni trendden haberi olmayan sevgilidir.