bugün

bir galatasaray şampiyonluğundan sonra futbolcuların topluca gerçekleştirdiği aktivite. 1999 - 2000 olması lazım, en güzel sezonumuz...
(bkz: ben kel değilim kafayı kazıttım)
her erkeğe yakışmaz yüzün kemikli ve zayıf olması lazım.
Dün Sevgilimin saçlarına yaptığım işlem.

Çok daha yakışklı oldu.
Bir erkek kel iken yakışıklı ise havada karada suda siker atar rakiplerini.
kel olan bireyler için sıkıntı olmayandır. zaten var üç tel onu da kazı gitsin *
kadınların yapmaması gereken eylem. evet.
Kemoterapi alırken sık sık yaptırıyordum, 3 tel saç kalıyodu zaten çirkin duruyordu kazıtıyordum bende
gayet havalı duruyor abi hele bazı kızlar direk düşüyor daha karizmatik durduğu için.
Daha güzeli var.

Saçları kazımak.
bi gazla yapılmaması gereken çılgınlıktır. hele ki kafanız küçükse veya yuvarlak değilse yada burnunuz büyükse mahallenin delisine dönersiniz. amma velakin yakışana da çok yakışır.
az once yaptigim eylem. berberim disinda espri yapmaya calisan mal cikmadi henuz.
Calismama gerek kalmayacak param olursa yapacağım şey.
Hayatımın çeşitli dönemlerinde yaptığım. Fakat en zevkli olanı hangisiydi biliyor musunuz? Bir banyo tıraş bıçağı ile kendi kafamı kazımak *
Bundan daha güzel olan bir şey varsa o da saçları kazımaktır.

Kendiniz kazıyın. Çok keyifli.
Rahatlık verir. Eğer uzun bir saç modelinden bu şekle geçiş yapıyorsanız, uzun bir süre boyunca aynada kendinize alışmakta güçlük çekebilir, rüzgarı her an kafa derinizde hissedebilirsiniz.
1 saat önce berbere gidip saçları usturayla kazıttırdım. memnun muyum? evet.
Geçen yaz yaptıgım eylem. Gayet normal gelebilir ama kadın olunca baya anormal durum. Neyse kel kel dolandım ve zar zorbu kadar uzadı saçım. 6cm.
cony sins olma yolunda büyük bir adım atmaktır .
bir kere yaptığım ve ciddi manada pişmanlığa sebep olan şey. haftalar boyunca aynaya bakıp "kafamı sikeyim" dedim.
Şu ara aklıma esen.
güzel de geri uzayana kadar ne çektim be sözlük.
şehrin en havalı kuaföründe kazıttım yıllarca. şimdi altı aydır uzatıyorum.
her fön çektirdiğimde hatalı kesim sanıyorlar 'abla kendisi mi kesti saçını elemanı mı' diye sordu birisi.
sana bunu yaşatmaya hakkım yok canım kuaförüm. özür dilerim.
tamamını kazıtmak tamam da yarısını kazitanlari begenmiyorim. zevk meselesi.
Bazi erkeklere cok yakistirdigim durum. Herkese degil ama yapmayin yani.
evvet..
bugün itibariyle sezonu açıyorum gençler..
memetali abinin yanına gidip
-abi n'aber yeaa?!
demeye bakıyor herşey..
evet bugün king ragnar oluyorum allahımın izniyle..
ne zamandır da güneş çarpmamıştı zaten..
kadınsanız çok yakışır.

erkekseniz mala döndürür.