bugün

danino'nun yeni reklam konsepti çerçevesinde katkı maddesi kullanmıyoruz, şöyle iyiyiz, böyle sağlıklıyız dediği reklam sloganı. Reklamda aşıklar sözde atışıyor ve muhteşem cümleler ağızlarından dökülüveriyor. sarıkızın memesinden çocukların kemiğine absorbe olacak olan ultra hijyenik bir o kadar da besleyici olduğunu söyledikleri ab-ı hayat mübarek. Bu mudur doğalız demenin yolu? memeden kemiğe midir yani? Çocukluğum hiç danino veya türevlerini yemeden geçti ama maşaallah dana kemiği gibi kemiklerim oldu. Geçiniz efendim geçiniz, lütfen daha inandırıcı olunuz.
televizyon ekranına bakmamanın ve reklamı daha önce görmemiş olmanın vediği saflıkla bu cümle duyulduğunda bir an duraksanıp sonra yarılmışımdır. yine danino reklamı yine doğallık mesajı. kaç tane anne buna inanıp çocuğuna danino ve benzerlerini yediriyorsa artık?...
danino'nun bakın pepsi falan halt etmiş bu ülkede en sikko reklamı ben çekerim demek istediği reklamdan en akılda kalıcı kısım.
(bkz: meme)
(bkz: kemik)
(bkz: ayşe özgün)
(bkz: author)
(bkz: meme)
(bkz: kemik)
tıp tarafından kanıtlanmıştır efendim. şöyleki sarıkızın memesiyle çocuğumuzun kemikleri arasında uzunca bir pipet yardımıyla bağlantıyı gerçekleştiriyoruz. sonra sarıkızın memesinden direk kemiğe süt akışını sağlıyoruz. kemiğin sertleşmesi mevzusunda ise süt bu efendim çocukların kemiğinde donaraktan katılaşıyor ve kemikleri güçlendiriyor.*
(bkz: kızın memesinden oğlanların pipisine)
çocukların her gördünü sarışın kzın gögsüne yapışmasını sağlayan; bir reklam filminde geçen diyalog.
heyt be bi zamanlar bu reklam vardı.
Dillere dolanan güzel bir danino reklamıydı.

https://youtu.be/LbEnG-JaYs4