bugün

eski model şimdinin oyuncusu, yoksa zaten oyuncuyduda modellikte yaptıda oyunculuğa devam mı ediyor tam bilemiyorum * güzelliği kadarda zeki olan bana yaptığı bir saatlik konuşmada birçok düşüncemi değiştirebilen harika insan.
(bkz: aliye)
baba bir anne ayrı kardeşi uludağ üniversitesi fizik bölümünde üç yıl okumuş, sonra atılmış, motorsporları dünyasında epey tanınmış kişi.
aliye dizisinde basrol oynayan, su aralar evli yönetmen kudret sabancı yla arabada cekılen cırkın fotograflar sayesınde kotu gunler gecırmeye hazırlanan oyuncu
(bkz: aliye nin evli sevgiliyle basılması)
tiyatrocu esra akkaya'nın yönetmen eşi kudret sabancı ile chevrolet jipin içinde uygunsuz şekillerde kameraya yakalandıktan sonra paspası öpen, koltuğun altına gömülmeye çalışan acınası durumlara vasıl olmuş rezil kepaze...
madem altından kalkamayacaktın ne diye elalemin adamını ayartıp jiplerde yiyisiyosun demek istediğim insandır.
içimden bir sesin,o jeepte yiyişirken basılma olayında gezetecileri arayan duyarlı vatandaşın ta kendisi olduğunu söyleyen insan.ülke gündeminin zirvesine oturmuştur.bizler de başkaca hiç bir derdimiz tasamız olmadığından bu konuyu irdelemeyi iş edinmişizdir ülkecek.*
adamın karısı evli olmadıklarını, kocasından ayrıldığını ve de kendini aldatanın kocası olduğunu söylemiştir. aliyeyi hiç suçlamamıştır.
basılma olayından sonra 13 mart pazartesi itibariyle star tv de kara melek dizisinin başlamasıyla sanem çelik haala kara melek aha işte bakın diye gözümüze sokulan oyuncu.
gereksiz bir insan.
en büyük yanlışı ihanete ortak olarak degil,devekusu gibi kafasını asagı sokup kıcını acıkta bırakarak yaptıgını düsündüğüm sahıs *
Özel hayatı ile malum dizideki mazbut anne rolünün birbirine karıştırıldığı ve böylelikle Kurtlar Vadisi'nde ölümü ile adına mevlut okutulan Çakır'dan sonra halkımızın hayal ile gerçeği ayırt etme yetisinin ne kadar zayıf olduğunu bir kez daha gösteren şahsiyet.
ahlak degerleri olmayan insan. aynı kudret sabancı gibi. birbirini bulmuşlar. umarım evlenirlerde bir birlerini aldatır durular.
ekranlara devamlı bir araba fantazisiyle cıkan ve her defasında yüzünü kapama eyleminde bulunan,masum görünümlü aliye modülünün arkasına saklanıp kara melekteki rolünü ruhunda barındıran şahsiyet
geyet itici bir ses tonuna sahip hatun kisi..
ben seviyorum nedense bu kadını böle hiç bişiyi tınmıyo havası var
bide adaşımm
ağlayınca güzelleşen ya da her zaman ağlamasına alıştığımızdan bize öyle gelen sinema sanatçısıdır.
Hiç yaşlanmayan ve kara melek olarak kalması gereken oyuncu
kara melek dizisi ile adını duyuran, aliye dizisiyle hayran kitlesini artıran, güzel ve başarılı kadın oyuncu.
karşı pencere filminde oynayan giovanna mezzogiorno'ya benzettiğim hoş kadın.
bana öteden beri gayet itici gelen,oyunculuğunu oldukça donuk bulduğum,ses tonuyla tüylerimin diken diken olmasına neden olan ,cool olmakla itici olmak arasında gidip gelen soğuk-nevale insan modeli,herkes çok güzel buluyor ama bence gözlerinden başka bişiyi yoktur bu hatunun...
(bkz: filler ve çimen)
ağlak yüzlü kadın.
kara melek aliye.çok güzel fakat yeteneksiz. konuşurken sinirlerimi altüst ediyor.
1975 istanbul doğumlu, istanbul üniversitesi devlet konservatuvarı bale ve tiyatro bölümü mezunu oyuncu.özellikle seyircilerin hafızasında kara melek`te canlandırdığı kötü kadın tiplemesiyle yer etmiştir.

(bkz: ayın karanlık yüzü)
(bkz: aliye)
(bkz: günahım neydi allahım)
(bkz: sır çocukları)
(bkz: canım kocacığım)
(bkz: hititler)
(bkz: kör talih)
(bkz: filler ve çimen)
(bkz: yaban)
(bkz: kara melek)