bugün

babası annesini boşamış ve başka bir kadın ile evlenmiştir.
güvenme duygusunu tatmamış ve gerçekten güvenmek isteyen kızdır. mübalağ yapmış olma ihtimalide yüksek ama.
Hata yaptığını er geç bir gün anlayacak olan kızdır.
her şeyini vermiştir. yandı gülüm keten helva. bu devirde babana bile güvenilmez.
keşke babam olsaydın diyince bir ensestik duygusal etkiler hissettiren kızdır. saçmalamayındır.
iltifat edeyim derken bokunu çıkarmak diye buna denilir.
-sana babamdan bile çok güveniyorum aşkımm yaa
-saol aşkım
-göğsümü bırakırsan yalnız iyi olur
-aa pardon.
ensest ilişki kurbanı olma ihtimali yüksek olan zavallı kızdır.
normaldir. charlie harper'ın "daddy issues allways helps me to bang any one" demesine sebeb olan olaylardandır.
iki gün sonra güvenin babasını görecektir.
ensest ilişkiye meyilli olan kızdır.
ah kızım ah bir baban bir anan olduğunu unutuyorsun. **
20 li yaşlarda erkek ya da kadın olsun daha geleceği hakkında sorunları kafasından atamamışken kendine güvenini tam sağlayamamışken o erkeğe güvenmek ya da kıza güvenmek ne kadar doğru siz değerli yazarlar karar verin 30 lu yaşlarda herşey biraz daha acımasız ilişkiler biraz daha karmaşık gelecek artık kısmende olsa şekillenmiş ama insanlar birbirini basamak yerine koyma gibi gaflete düşebiliyor yaş grupları böyle uzar gider.

güvenmek insanın doğasıdır mutlaka oraya birini ya da birilerini koymak ister önemli olanda güvendiğin insanı iyi seçebilmektir ilişkilerde güven duygusu aşkla paralel ilerler ve hatalarda kaçınılmazdır.
Size söyleyebileceği en güzel şeyi söylemiştir aslında.
kendisini sahiplecek erkeği bulan kızdır. Dünyalar onundur.
yavaş gel dedirtir. düşündürür.

edit: ben de kızım sözlük ahalisi. kim sevgilisine sana babamdan çok güveniyorum der allah aşkına? bi kız öyle diyosa babası ya sabıkalı biridir ya da güvenilmez. ya da hatun sizi yiyodur boş sözlerle.
yarım akıllı sikik bir kezbandır.

bir insan onu yetiştirmiş büyütmüş babasını bile üç günlük sevgilisine iltifat edicem diye harcıyorsa, sevgiliyi bozuk para gibi bozdura bozdura harcar. sevgisini ifade ederken aşırı abartıya kaçan insanlar, abartılıcak insanlar değildir.

böyle bir laf duysam kız arkadaşımdan kendisini siktir ederim.
normal bir babaya sahip sevgiliyse, sana bu kadar emek veren adamı bana değişiyorsan, sen emeği haketmiyorsun deyip çekip gitmek gerekir.

babasıyla sorunları olan ve yatağa atmaya çalıştığınız bir tipse bu cümleyle zaten yatağa kendisi gitmek istediğini anlatan hatundur.

fakat durum her zaman böyle olmaz çok göt bir babaya sahipse zaten herkese babasından çok güveniyor da olabilir.
Kesin verir.
kendisi gibi birinin dünyaya gelmesine vesile olmuştur. öyle babaya zaten güvenilmemelidir.
babasına olan sevgisi ve güveni kalmamış kızdır. ancak her kız bunu farklı bir amaçla söyleyebilir.
+ sana babamdan çok güveniyorum.
- hahaha. banane ki gerdekten böyle diyerek kurtulamazsın.
güvenini kırmamak gerekir. her erkeğin kaldıramıyacağı ağır ama güzel bir söz.
ev ilk boş olduğu anda güvendiğim dağlara kar yağdı şarkısını söyleyecek olan kızdır.
hemen ayrılın diyeceğim kızdır, zira; bozuktur o, olmamış o kız.