bugün

gecenin şu saatinde izlemeye değecek başka bir şey bulamadığından izlediğimdir. benden başka izleyen varmıdır acep.
ilk okul ve lisede severek izlediğim, "şimdi bu ingiliz mi japon mu?" Sorunaslına düştüğüm çizgi dizi kahramanı.
Hic kan yok herkez robot.
Kılıcını süper ötesi kullanan bir samurai'ın inanılmaz mücadelesini konu alan çizgi filmdir.
o kadar izledim izledim bir kendi zamanına döndüremedim. fakat güzel bir çizgi dizi. bitirmesem de...
Baş düşmanı aku tarafından kötülüğün hakim olduğu geleceğe yollanan, geçmişe dönüp aku'yu yok etmenin yolunu arayan bir samurayın hikayesinin anlatıldığı çizgi dizi.
DNA yapısı power puff girls'teki profesörle %99,9 aynı olan çizgifilm karakteridir.
Çocuklugumun efsanevi çizgi filmidir aklıma gelmiş ve hüzünlendirmiştir.

Edit: Akunun ölümünü göremeden çocukluguma veda ettim ya içimde ukte kaldı.
son bölümü bilinmeyen çizgi film.
allah belanı versin aku.
izlediğim en ilginç çizgifilmlerden biridir. bence her çocuğun algılayabileceği bir çizgifilm de değildir. aksine belli bir yaşa eriştikten sonra izlenildiğinde çok daha güzel ve farklı anlamlar çıkartılabilir.
cartoon network'e ait en iyi çizgifilmlerden birisidir. hoş bir cesaret öyküsüdür.

ayrıca çocukluğunu 2005'ten sonra yaşayan yazarları ortaya çıkaran çizgifilm.
Oo bi ara ne izlerdim be. yanılmıyorsam cartoon nostalji kuşağında hala yayınlanıyor olmasi lazım. He bide bi arkadaş hilmiceme benzetmişti onu.
Adının jack olmasının nedeni şehire ilk ayak bastığında hey jack nasılsın diyen gençlerdir. Gerçek adı bilinmemektedir.
çizgi filmin 2005'ten sonra yayınlandığını zannedenleri göstermiştir.

Olm bunlar epey eski. Johnny bravo'ya bak. 1997 falan..
Geceleri samurai gündüzleri üç küçük kerataya bakmaya çalışan bir profesör olduğu söylenir.
Animemsi olduğundan gideri olan bir çizgi film.
hala gece yarıları cn de yayınlanır ara sıra.
izlenilesi çizgi filmdir fakat filmde sürekli birşeyler kesildiğinden dolayı çocukların izlemesi tavsiye edilmez.
Çocuklardan ziyade yetişkinlere seyrettirmeyin, psikolojiken Zararlı. zira samurai jack'in bacaklarına taş bağlayıp antrenman yapıp güçlendikten sonra, bölüm sonunda Abim ve benim bacaklarımıza kırlent bağlayıp koltuktan koltuğa atlamaya çalışmamız pek mantıkla açıklanamıyor..
Neden beni korktuğunu gerdiğini sahneleri ve efektlerinde neyin bu kadar ürkütücü olduğunu hala çözemedim çizgi dizi.
Bayıldığım dizi.
yıllardır ilk bölümünü izleyemediğim ama en sonunda geçenlerde tesadüfen karşılaştığım çizgi dizidir.öğle araları koşa koşa eve gider samurai jack izler okula geç kalırdım ne günlerdi. aynı zaman da lakabım olur kendileri.
yapilmis en iyi cizgi dizilerden biri.

komedi dalinda da flapjack sayilabilir.
Ppgirls dizisi yüzünden yayından kaldırılmiş çizgi dizidir. Orda ki doktorda jack e benzerliği ile dikkat çekmekte. Ulan mis gibi jack varken kodumun baharatlı kizlari nedir ya?
Çok sevdigim çizgi film olsada keşke izlesek.
güncel Önemli Başlıklar