doğru olan önermedir. çare windows phone.
Not3 kullanmamis kişi onermesidir.
(bkz: çare sarıgül)
yıllardır kullanırım hiç pişman olmadım aksine öneriyorum. zevk meselesi bu, sidik yarıştırmaya gerek yok.
Nokianın lumia serisi için de aynı şeyi söyleyebilirim.
Elma lobisinin çikardigi yonlendirme çabasidir.
Çare yok şu an hangisini alırsan al şarjı geç dolup kullanınca şarjı erken bitecek.
S4 lerin taksidi bitmeden yeni s5 in gelmesinden kaynaklanan sorunsaldır.
hali hazırda note serisinden kürek gibi plastik telefonları kullanan kişilerin tespitidir.
yere düşüp de tuzla buz olduktan sonra daha da farkedilen pişmanlıktır.
apple candır.
Nokia 2100 dan geçtiyseniz değil fakiriz olm biz.
s3 mini kullanıcısı olarak katıldığım önermedir,xperianın herhangi bir serisinin 2. elini alacagim en sonunda .
Sürekli donmalar, kendi kendine kapanması, ve aşırı ısınması samsung telefon alınmaması için yeterli bir sebeptir.
Gün içerisinde çok kullanmasam bile çok ısınması bu pişmanlık için yeterlidir. Gereksiz her şeyi kaldırdım sonuc aynı.
(bkz: çare trident)
parçalamalık telefon bi tane s5 e karşılık 20 trident.Hemide çift hatlı,televizyonlu 1,5 metre antenli.Televizyondan sipariş etmeyiniz kutuya hıyar koyup gönderiyolarmış efendim.
başıma bir şey gelmeyecekse 1 buçuk uıldır note 2 kullanıyorum ve daha tık demedi. hiç beni üzmedi. nazar etme ne olur inşallah senin de olur. pişman değilim.
s3 kullanıcısı olarak katılmadığım cümledir. gerçi ekranı çatlattım ama olsun. *
(bkz: çare sony ericsson). sağlamlık bakımından samsungla çok çok üstündür. 3 sene oldu xperia kullanalı onlarca kez düşmüş, 2 kez içine su kaçmış, birkaç kez de üzerine sert cisimler düşmüş olmasına rağmen hala kullanılabilir durumda. arada kendi kendi kapanıyor ama o kadarda olacak. 3 aylık samsung telefonun 1 metre yükseklikten düşüp 160 liralık hasar oluştuğunu gördüğümde telefonuma birkez daha hayran kaldım.
s3'e bu hafta 145 mb güncelleme gelmiştir ve telefonda gözle görülür tek değişiklik telefonun ışığını ayarlama yerindeki simgenin hafiften büyümesi.

not: 3 senedir s3 kullanıyorum ve pişman değilim. doğru dürüst kullanacaksanız ( yere falan düşmeyecek ) samsung s serisi gayet başarılı.
Bir s3 cü olarak katildigim beyandir.
Efenim belli bir sure sonra rehberi kendi kendine siler, kasar iki tane film yukleseniz, ohooo o!
(bkz: neye göre kime göre)
aşk acısı da neymiş. sen hele 2 bin tllik telin ekranını patlat da gör.
Son derece saçma tespit.
Sen nah bulursun iphone veya samsungtan başka herhangi birinin yedek parçasını aldıktan bir iki sene sonra.
Şebeke üzerinden görüntülü görüşmeye değinmiyorum bile . hele ki iki kardeşimin aynı anda aldığı z2 lerin birer hafta arayla servisin yolunu tutması.
Telefon sahibi olduğumdan beri savunduğum önerme.
Android yokken de aynıydı varken de aynı.
Fiyat-performans oranı berbat.
Kamera desen aynı.
Her modelinde klasik donma kasma sorunu var.
Android işletim sistemli samsungtaki sorunlar olmayan performansı yüksek ve fiyat olarak samsungtan pahalı olmayan telefonlar var. (bkz: lg) (bkz: sony) (bkz: xiaomi)
Ha android sevmiyorsan (bkz: iphone)
Sadece yazıya para veriyorsunuz. Ki şirket bunun bilincinde ve yeni ürünlerini uçuk fiyatlardan satıyorlar.
Discovery elite bile yarışır samsunglarla, hatta geçer bile.
Zaten bir iki sene kullanacağın telefonun yedek parçasını bulabilmek için alacaksan 3310 al.
Yok samsung dersen 2 seneden sonra parça da değişsen ölü gibi bi telefon kullanırsın.