bugün

bir tek ben mi yapıyorum diye merak ettiğim olay. çay iyice çıktıktan sonra çıkarıp çöpe atamıyorum. içine çektiği suyu süzmek gibi bir zorunluluğa kapılıyorum. elim yanıyor ama olsun ziyan olmasın tek çay.
edit:cimri de değilim lan. ama çay değerli benim için.
çay kaşığı ile yapılması daha rahattır. yalnız değilsin, bu pintiliğe varan tasarruf anlayışımız türk toplum klasiklerine açılan bir pencere.
Elin sıkı anlamına gelebilir. Pintiligini belli eder. Aklın sıra temizsin hissiyatı verir. Ama daha çok rezilliktir.
(bkz: idare edemem anne)
elle değil çay kaşığıyla yapılmalıdır. iğrençleşmeyin gençler. piiiğğsss.
Cay kasigiyla sikamayacak kadar beceriksiz olmak.
değişik bir davranıştır.
yalnız merak ettiğim olay; ben bu başlığa "bir tek ben mi yapıyorum diye merak ettiğim olay. çay iyice çıktıktan sonra çıkarıp çöpe atamıyorum. içine çektiği suyu süzmek gibi bir zorunluluğa kapılıyorum. elim yanıyor ama olsun ziyan olmasın tek çay. " tarzında entry girsem moderatörler hemen siler "Sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir." diye. ve bu entry de baştan sona öznel. ama nedense etrafta bir sürü bu tarz entry'ler görmekteyim. yazarın entry'si silinmeden önce nesline bakılıyor acaba?
çay torbasını dudakların arasına tutup " hüüüüpppp!! " yapmak kadar hardcore olmasa da, derin etki bırakan eylemdir.