bugün

ütopik bir birlikteliğe imza atmış yazar kişisi. * *
(bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
sorgulayan, araştıran, bilgiyi seven sözlükte ki harika yazarlardan en nadir bulunanı.
serdar ortaç'ı sevmeyen yazar.
zirvelerle ilgili herhangi bir çekincesi olmasın, ben yıllarımı verdim bu piyasaya, tam 30 yaşımdayım. yıllar sonra anladım ki en zevklisi en çok heyecanlandığımmış.
zirve öncesi ön yargılarını kaldırması gereken yazar. yemeyecez oğlum gel bir şey olmaz. ama müpdelası da olursun zirvelerin o da ayrı tabii.*
bursa halı sahalar dar bize zirvesi'nde çoşmuş cana yakın yazar.maç öncesi tahminleri tutmuştur. ilk başta ikimizi aynı takıma vermişler,şimdi düşünemiyordum rakip takımın halini,ne olurdu diye; fakat tek başına iyi iş çıkarmıştır.
bursa halı sahalar dar bize zirvesindeki performansını çok kısa olarak roberto carlos'un en iyi olduğu zamanlardaki hali anlatır. o olmasaydı sol kanattan atak yapamazdık heralde. gollerin tamamına yakınını o kanattan gelen toplarla attık.

alınacak bir rövanş var.
çok cana yakın adam. sol kanatın gülü. ilk defans diye başladı ama sonradan sol açığa kaydı. sempatik kişilik.
zirveden günler öncesi, hacı bizim ilk zirve bu, napacauk tarzı mesajlaştığımız, zirve günü ilk gördüğüm anda kanımın kaynadığı, özel olarak sempatimin oluştuğu birkaç kişiden birisi.
zirvede nickin ne diyenlere salim ile akale hokafekeld tarzı bir şeyler gibi çıktığı için ağzından, herkes kendisine salim demiştir. tanımıyoz biz mikael akerfeldt falan. hayır gerçek adını öğrendim ama ben de salim demeye devam ettim, bundan sonra da salim diyesim var. *
bursa halı sahalar bize dar zirvesinde rakip takımın en iyi iki oyuncusundan birisiydi fakat 8-4 yenilmekten kurtaramadı takımını, sağlık olsun diyelim.
bundan sonraki zirveler için de salim varsa ben de varım diyebileceğim insan.
zirvede futbol bilgisi ve yerinde duramamasıyla karşı takımın ayakta kalan tek ismi olup bidahaki halı saha zirvelerinde aldım verdim yapıldığında takımıma ilk olarak almak istediğim adamdır.saha dışında da uzun saçları ve cool duruşuyla bana 90lı yıllardaki rock müzisyenlerini anımsatmıştır.
tekel sporun olmazsa olmaz oyuncusu.

o degil de kostu kostu tikanmadi, helal olsun usta. mac oncesi yapilan colpa, salim ve ben muhabbetinde kanimin kaynadigi, egitim olarak ayni kaderi paylastigim insan.

bir dahaki zirvede gorusmek dilegiyle, saygilar.
hacı bana metalcı lazım metalcı yok mu metalcı diyerek zirveye dalmış ben de ona full metal'i göstermişimdir. futbolu kalite muhabbeti şahanedir. 2. görüşmemiz olmasına rağmen pis kanım kaynamıştır. üniversitede bölümdaş, alt dönem. hadi darısı başına mezuniyet.*
uzun zaman sonra birlikte futbol oynamaktan keyif aldığım nadir insanlardan. kıvrak ve futbol zekası üst düzeyde. güleryüzlü samimi arkadaş. çok sevdim kendisini. selam ederim*
bursa halı sahalar bize dar part 10 zirvesi' nde tanışmış olduğum opeth sevgisi nickine yansımış yazar. nickimden dolayı " oo metalci buldum " diye sahip çıktı sağolsun.* kendisiyle, onun saha içinde, benim dışında olmamdan dolayı çok muhabbet edemesek de ortak yönlerimizin olduğunu anlamış bulundum. bir dahaki zirvede müzik muhabbetlerinin yapılması kaçınılmazdır efem. ayrıca bölümdaştır da. saçı da uzun, bir zamanlar benim saçımın olduğu gibi. kendisinin, yıllar önce kaybolan kardeşim olma olasılığını düşünmüyor değilim.* okulda görüşürüz dostum.
abi kardeşim illa biriyle evlencekse bu çocukla evlensin diyeceğim arkadasımdır. * kimseyi kırmadan ancak bu kadar içten konusulabilir ve bu kadar düzgün bir insan olunabilir.iyiki varsın.doğum günü mesajı gibi oldu ya. *
ben gelmedim diye bizim sağ kanadı çökertmiş. cezam bitiyor, idmanlara da başlıyorum. gerçi ben gelmediğim halde yine yenilmişler. cokacayipsey kazanantakım store'lerinden yaptığı kazançla kendisinin bonservisini alsın artık. kendisi tam bir takım oyuncusu, her takımda olması gereken adamdır.
zirve öncesi kendisiyle biraz olsun muhabbet etme olanağı bulduğum yazardır.
edindiğim bilgiler ve izlenimler ise öncelikle feleğin üniversite aşamasını geçmiş bir adamdır,geçmiş dediğime bakıp da lisans eğitimini tamamlamış zannetmeyin.ancak fen edebiyattan,eğitim fakültesine geçiş kendisinde nirvanaya ulaşmış psikolojisi yaratmıştır.*ayrıca çerkezdir,galatasaraylıdır,tekel sporun sol açığıdır.
velhasılı iyi ki tanıdım."iyi çocuktur"
muhabbeti,dünya görüşü ve futbol oyunundaki becerisiyle kitleleri kendisine hayran bırakmış zannettiğim kadarıyla gitar çalan yazar. bir dahaki zirveye gerek kalmadan görüşmeyi dilediğim ayrıca.
Bana gol atabildiği için çok sevinmesi gereken yazardır kendisi.* (bkz: kendini beğenmek)
son zirve sonrası içerken merakını gidermiş sağ kanat oyuncusu.*
nerelerde olduğu merak edilen ingilizceci. çık oğlum ortaya.
Son katıldığım zirvede ''adamın başına ne gelirse ya meraktan ya y...'' gelir demek istediğim. Ama sonra düşünüp bu cümleyi kurmak için en az kanka olmanın gerektiğine karar kılıp söylemediğim insan. Ama bir gün söylicem onu.
uzun saçları, müthiş top tekniği ve fuleli koşuları ile dikkatleri çeken, kazanan takım'a transfer olan tekelspor eski oyuncusu, güzel insan. he bir de hacı bana da ingilizce öğretir misin? *
(bkz: salim adamsa artık galibiyet alsın)
(bkz: salim futbolcu değil)
verdiğim birayı geri çevirerek 10 puan olan kişiliğini gözümde 9,5'e indirmiştir. bu da böyle biline.
maç içindeki faulleri ise müthiş bir olgunla karşılayan insan. bazen benim içim acıyor söyliyim lan faul diye haykırayım diyorum, adama bakıyorum, bana aferin topu güzel aldın gibisinden hareketler yapıyor. faulse faul de oğlum.*
ha bu arada yine kanadı göçertti aburagoyam, yorulmuyor herif. tek şanssızlığı, gittiği takım kazanamıyor. nedense artık.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar