bugün

dogum günü vesilesiyle yalakaların toplanmış oldu başlık.

tanım: sözlük moderatörü.
doğum günü olmadığı halde bir sürü yazar tarafından doğum günü kutlanan moderatör. o zaman hep beraber ;

doğum günüm bana geldiğin güüüündüüüüür
(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)

birinci nesil moderatör.
bazı yıkamacı yağlamacı yazarlar tarafından çok şımartıldığını düşünüyorum kendisinin. ha suç kendisinde mi, değil. beni de bu kadar övseler ben de şımarırdım.
sevgili dostum kaptanım ciğer parem başım sıkıştığında arayıp bilgi danıştığım zekası üst düzeyde olan muhabbeti sağlam kendisi sağlam yanaklarından öpülesi (#458947) entrysine sürekli güldüğüm pratik zekalı ayy yerim ben onu yazarı. tek sorunu beşiktaşlı olması ama iyi besleniyor kansere yakalanma riski çok az.
kesinlikle iyi bir moderatör değil.
yenir...
uludağ sözlük moderatörü.
ayrıca bir ikizinin olduğuna inandığım yazar. hacettepe alman dili ve edebiyatında bir ikizi var, muhtemelen bilmiyordur. ya da işi gücü bırakıp alman dili okumaya karar verdiyse kendisi de olabilir. *
yarın gene konuşacak bir yetkilimiz. şişşştttt... en son ne olduğunu hatırlayın lan. şaka değil oğlum.

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
yarınki konuşmada tedbirli olmasını tavsiye ettiğim yazar.

(bkz: sana laflar hazırladım)
en itici moderatördür.
Konferanstayim suan. Kipir kipir duramiyor.
uludağsözlük zirvesinde görmüştüm sanırım. hatta görememiştim. 1.45 di. lan. ayaklarına baktım hemen. sonra votkamı içmeye devam ettim.
Az once fikrasina gulunmeyen adama dondu. Valla bak. Ahaha
sosyal medya hakkında konuşacakmış peh peh... zaten bu ülkede facebook ve twitter hesabı olan herkes sosyal medya uzmanı, birde blogun varsa kitap bile yazarsın.
yivrenç bir şarkı zevki vardır. şahdamarı armağan etmiş lan bize.
bize ajdar şarkısı göndermiş bu arkadaş, ne anlatmaya çalıştığı hala anlaşılamamaktadır.
facebook'ta arkadaşlık teklifimi kabul etmesiyle başlayan aşkım, entry'leriyle süslenirken attığı fotoğraflar ve beşiktaş aşkı beni benden aldı. makarnan olayım salça eheheke.
sürüsüne bereket fake'i olan yazardır.

muhtemelen hbbia'da kendisidir.
uzunca bir süredir tanımama rağmen burda yönetici olduğunu dün gece öğrendiğim yazar. seviliyorsun güzel insan.
twitter sayfası açarak twitter furyasına o da katılmıştır. çok uzun süre sürdürdüğü muhalefete rağmen twittera yenik düştü ve açtı sayfasını.

https://twitter.com/#!/ggurleyendag
#15252323 şu entrysi bana şeyi hatırlattı. hani geçen laz bi arkadaş anlattı çok komikti. hayır o değil pardon. şu facebook'ta spam reklam atan profiller var denk geldiyseniz son günlerde:

--spoiler--
selam, geçen hafta buranın yaptığı kampanya ile ipad almıştım hemen elime ulaştı bu sefer iphone 4s kampanyası yapmışlar sipariş verdim, süper bi olay sende istersen sakın kaçırma bu fiyata. kesinlikle tavsiye ediyorum stoklar bitmeden kap ihtiyacın varsa.
--spoiler--
çiçeği burnunda viral reklam aparatı.

ama olmamış, şu bi ablanın oynadığı istifalı olan daha iyiydi.
(bkz: vipdukkan/#15252323)
her ne kadar bilişim sektöründe olmasam da bana şu yorumu hatırlatmış uludağ sözlük ün en değerli çiçeği burnunda abisi moderatörü ulu insan şanlı şöhret..
http://img543.imageshack.us/img543/7488/pepsit.jpg
muhabbeti güzel sözlük moderatörü. ayrıyetten vaiosu benim vaiomun siyah modeli olan, mouselerimizin aynı olduğu gözümden kaçmamış yazar.
http://ulu.so/u1zetj