bugün

henüz çaylak olan arkadaşımız , yazar olarak aramızda görmeyi beklemekteyiz kendisini
sessiz sakin sözlüğü takip eden,"ahhh ahh ben de yazar olayım bir an önce"diyerek iç geçiren,iç çekişleri taa buralara kadar gelen,hoşgeldin yazarı.
sunucu bulunamıyosa vatan şaşmaz'ı çağıralım önerisiyle bağlantı problemini başından savan futbol eri. * hoşgeldin ayrıca.
bursada yaşamasına rağmen inönü stadyumu kapalı tribün kombinesine sahip olan ve her hafta maçlara giden beşiktaş aşığı,hakiki bursa salçası.
aramıza katılması dolayısı ile bursa'da coşku dolu bir tören düzenlenmesi kararlaştırılan yazarımız.
yıllardır görmediğim kardeşim çıkan yazar. * beşiktaşlı herhal
uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesi'nde yine susmadı * hiç bir güç salca'yı susturmaya yetmiyor * biri salca'yı durdursun *
muhabbetini özlemişim. iyi ki geldi. her zaman olduğu gibi espirileri bir numaraydı.
uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesi en çok konuşan en çok güldüren yazarımızdı.kendisi lise arkadaşıyla karşılaşp onun da yazar olduğunu ögrenip pek bir şaşırmıştır. zirvedeki uzun sessizlikler hep salçanın sesiyle bozulmuştur süper eğlenceli anılarından dolayı kendisine teşekkür sunmayı bir borç bilirim sağolsun varolsundur. halısaha zirvesinden sonra devamı gelcektir.
09.00 - 18.00* üye olmamı sağlayan biricik birinci nesil sözlük yazarı.
-sözlüğün arada bir ortaya çıkan, arada bir kaybolan, yazdığı yazılarla dikkat çeken yazarı.
-domatesten ya da biberden yapılan, yemeklere lezzet vermek için kullanılan koyu kıvamlı kırmızı tat.
konserve kutularda satılan gıda mamulu. buzdolabında uzun süre beklediğinde hemen üst tarafı küflenir, konservenin içi küf dolar. öğrenciyseniz küflü kısım temizleyerek salça kullanılmaya devam edilebilir. çünkü en yakın salça bir market mesafesindedir. market çok yakında olsa bile o an 40 km uzakta gibidir.
an itibarıyla hala kendini bana af ettirememiş olan sözlük yazarıdır.
an itibarıyla barıştığım ve kendisine kırmızının çok yakıştığını söylediğim değerli bir sözlük yazarıdır.
beşiktaş 'ın hiçbir macını kacırmamayı kendine vazife edinmiş, futbolcu kimliği ile de ön plana cıkan, microsoft access konusunda bana yardımlarını esirgemeyen yeni kazandığım dostlarımdan..allah her zaman gönlüne göre versin..
gittiğim her şehirde yoldaşım olmuş en kahırlı en mutlu anlarında yanında olduğum halı sahada takım arkadaşım olan deişik biz insandır.tanıdıgıma çok mutlu oldugum her eve lazım bir insan.
(bkz: domates eziği)
saçlarına jöle sürmekten vazgeçmiş şu ara bunalım takılan sözlük yazarımız (derdi neyse bilen varsa söyleyin halledelim )
koyu beşiktaşlı olarak tanıdıgım yazar kerdeşimiz...
eller belde , kaşlar çatık "o içinde vida unuttuğun laptop, hangi laptop?" dediğim şimdilik(!) kardeş yazar.
19 mayis adaya gidemeyenler msn zirvesinde berbere beraber gidemediğimiz apaçi saçlara sahip kıl ikizim.
şaka biyana dehşet muhabet etmiştir, ağzını öpeyim lafıma çok takmıştır ama ben takmıycam. q:
kafa yazar olduğu herhalinden belli.
kendi kendine "vay be dolu dolu 500. entry'i geride bıraktım" diyen yazar. * *
inanılmaz biri. konuşmaya başladımı susmak bilmeyen yazar. inanılmaz bir ikna kabiliyeti var. gecenin bir vakti yedi bitirdi beni şahsen. allah hiç kimseyi eline düşürmesin diyorum sadece. * *
"bir kaç saat sonra işe gitmen gerekecek. bu saatten sonra hiç uyuma" demek istediğim uuser. * * *
sakın kendisine borç yapmayın. eğer yaparsanız da her gün yüzünüze kakılmasını göze alın * * * * * * *
(#178551) nolu entry si hayatımda okuduğun en yaratıcı entryler arasında olan çok yaratıcı olduğunu sırf bu entry ile bile belli eden yazar.**
tamamını sıkıp ufacık bir kavanoza doldurabileceğin yazar.hakiki bursa salcası.*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar