bugün

(bkz: saklambaç oynarken wh yapmak)
(bkz: wall hack)
ileride kuvvet komutanı olacak çocuğun yaptığı eylem.
termal kamera cam, duvar vb. katı yüzeylerin arkasını göstermediği için ancak daha az yoğun çalı vb. saklanılacak yerlerde etkili olacağından gereksizdir. her gün işim gereği termal kamerayı kullanıyorum...
kutu kutu pense oynarken gotune çip kamera takmasindan hallice tehlikeli durum...
düpedüz ibneliktir.

daha beteri google earht ten takibat yapmaktır.
termal kamerası olan kişiler turistik alanların yakınlarındaki ormanlara getirilir ve burada saklambaç oynanabilir. Her an bir yangın olasıdır ve bu durumda ateşler sizi çok iyi saklayacaktır.
x-ray cihazı kullanılarak daha kesin sonuçlara ulaşmak mümkündür.
(bkz: mızıkçı)
(bkz: termal kameraya yakalanmamak için yangın çıkarmak)
(bkz: john rambo jr)
+terminatör olum senlede hiç saklambaç oynanılmıyo hee.
-neden ya?
+olum ebe olunca hepimizi şu gözündeki şeyle görüyosun, sen saklanınca da akşama kadar seni arıyoruz, yürü git başka mahallede oyna.
(bkz: richie rich)
ısı yalıtımlı elbise giyen saklambaç oyuncusu olmak.
(bkz: yesilmisik)
-mahmut oğlum saat üç yönündesin. gördüm sobe.
+saat üç yönü ne lan?
-kuzeydoğu yönündeki büyük kamyonun arkasında siper almışsın işte. çık oğlum.
+lan var ya baban ekipmanlarını saklambaç oynarken kullandığını anlarsa hepimizin ağzına sıçar. koskoca bordo bereli lan. hem böyle zevki çıkmıyor oğlum, bırak şu kamerayı.
-bırakmam abi, işinize gelirse.
+bak zaten daha vedat'ı bulamadın. topal kurt olsun mu o?
-şerefsiz sırf bana yakalanmamak için yaz tatilinde kuzey ırak'a gidip eğitim aldı. dur ama şu cihazla uydudan takip edeyim de görsün puşt!
+oha!!!
teknolojinin bayağı bir gelişmesi ve "her insanda bir termal kamera" kampanyasının başlamasıyla ortaya çıkacak manzaralardan biridir. oyunun bir zevki çıkmaz ancak termal kamera sadece sizde varsa eğlence o zaman başlamaktadır.
bu fikir tamamiyle sizin ise katılacağınız program bellidir:,

(bkz: abbas güçlü ile bizim mucitler)
nano çağında oynanacak saklambaç şeklidir. ebe dışındakilerde de termal kameraya yakalanmayan özel giyisiler olur muhtemelen. zaten herkes jelatin gibi streç taytvari şeyler giymiştir o zamanlarda kafalarda kasklar falan. artık vakit çamlak çömlek patlatılması vaktini çoktan geçmiştir. beyindeki ezan algılayıcı çipler sayesinde, tüm çocukların datasına akşam ezanı verileri uploadlanır. anne hapları çoktan hazır etmiş, uzay sofrasını kurmuştur. çocuklar eve ışınlanır ve olaylar gelişir.*
sadece saklananların yerlerini tespit etmek için değil , saklandığı yerde osuranları da bulabileceğimiz yöntemdir.
ereksiyon anında anlaşılıp her anlamda sobelenecek yöntemdir.
Devire ayak uyduran veletlerdendir.
-Hımm... 38 derece. Mahmut hasta olduğuna göre. Bu kesin o. Mahmut çık!
-amk oynamıyorum.
(bkz: Yakalamaç oynarken fbi a haber vermek)
göt çocukları terörist bebelerin daima kazanmasını sağlar.
(bkz: aktütün sınır karakolu)
alçakça bir davranıştır.böyle tiplerin arkadaş ortamına alınmaması lazımdır.
mantıklı bir harekettir. ayrıca buna ek olarak yanınızda hareket sensörü bulunmalıdır. ayrıca saklanan şahsı bulduğunuzda sizden önce kale noktasına erişmesini engellemek için uyuşturuculu tabanca da tercih edilmelidir.
güncel Önemli Başlıklar