bugün

içinde bulunduğum insan topluluğudur. iki saatten fazla süren yerli dizileri sıkıcı ve iç bayıcı bulup 40 dakikalık yabancı dizilere yönelir.
bildiğin özentidir.

bildiğin yani.
türk dizilerinin tek sıkıcı yanı giren 20 dakikalık reklamlardır. ve bayağılaşan konu seçimleridir. fakat her şeye rağmen aradan cımbızla çekebileceğiniz 1-2 dizi vardır.
yarım saatte anlatılacak konuları 2 saatte anlatan dizilere göre tercih edilmesi doğal olan dizilerdir.
Benimde aralarına katılmamla beraber sayıları artmış kişilerdir.
aklı olan insandır.

türk dizilerinde jön 5 dk göz kırpmadan sevgilisine bakarak onu sevdiğini belli ederken, yabancı dizilerde sadece 2 sn bakar, "I LOVE U" der, ve öper.

sen seç kardeş.
özentidir.
hayatına anlam katmak için uğraşan insandır. dizilerde anlam aranır evet ama bunu bir türlü anlayamaz. hayat böyle acımasızdır a dostlar.
Kuul gözükmek istiyordur. aslında gizli gizli izliyodur türk dizilerinide söylemiyodur. E kuul ya o türk dizisi izlememeli.
cool görünmeye çalışan insan.*
türk dizilerinin baya konusundan birde 120 dakika tüm konunnun bir yere varamamasından dolayı artık türk televizyonlarına küsen kendini 20 veya 40 dakika olan yabancı dizilere vermiş insandır çokda güzel yapmıştır ama yinede 1-2 dizi izlenir
Benim. çünkü izlemeye değer bir türk dizisi yok.
Türkiye'de yapılan dizilerde aradığını bulamayan kişidir, benimdir.
(bkz: bilimkurgu)
(bkz: oyunculuk)
Benimdir. Film tadinda yapilan yabanci dizileri sevdigimden izliyorum. Dallas a donen türk dizileri eksik kalsin.(arada istisnalar olabiliyor.tuncel babanin oynadığı ezel gibi)
Haklı olabilir, benim için Türk dizi sezonu Avrupa Avrupa'nın bitmesiyle bitti mesela. Hiçbir idzi izlemiyorum gerçi Türk-Yabancı, o ayrı.
yabancı dizilerde vurulanlar genelde öldüğü için bu yönde eğilimi olan insanlardır. bizdeki gibi 220 defa vurulup hala el tabancası ile ülke kurtaran tipleri izleyeceğine veya sürekli fonda gerilim müziği olan racon sahnelerini izlemektense kaliteli yapımları takip etmeyi yeğlerler..