bugün

bir mağazaya veya markete girdiğimde hiçbir şey almadan çıkınca kendimi hırsız gibi hissetmek.

Artan 5 kuruşu beklerken kendimi fakir gibi hissetmek.

Bir de deli gibi uykum varken, derste, sırada, tuvalette her an gözlerim kapanıp uyku moduna geçerken yatağa geçtiğimde uyuyamak.

Bunların hepsi sadece bana mı oluyo a dostlar? Eğer sadece bana oluyorsa ben gerçekten fazla takıntılı, tuhaf biriyim.
bir şey izlerim veya bir şey okurum veya bir şey öğrenirim, sonra yarın olur; aklıma dünkü şey gelir ve derim ki "ulan ben bunu daha önceden de görmüştüm, öğrenmiştim. dün niye görünce aklıma gelmedi ki?" ama aslında görmemiş de olabilirim. böyle acayip bir olay işte.50 kere olmuştur belki.psikolojik bi nedeni olduğunu düşünüyorum.bilenler aydınlatabilir.kendine yabancılaşma gibi bir şey mi ki?
yüzdeki sivilceyi sıkınca vücudun farklı noktalarının acıması.
hastayken osurmaya yeltendiğin zaman acaba ishal miyim diye gelen his.
birini tersledikten sonra vicdan azabı duymak.
rtenin televizyonda konuşmasına kanalı değiştirmeyip izin veren aile bireylerine atarlanmak.
dolmuşta 'arkamdaki bana dayıyor mu' düşüncesi ile 'acaba önümdeki dayadığımı düşünüyor mudur' karmaşası.
Gripken burnun kokması hissidir. Adeta hayattan soyutlanırsınız.
çok yakışıklı bir erkek görünce gelen gevşeklik.
Tum dislanmislarin kaderi.
yolda yürürken karşıdan gelen yalnız kızlar tam yanlarından geçerken suratlarını yere ya da ters tarafa çeviriyor. ulan o kadar mı mide bulandırıcı halim var.
kabız olmuş halde acı içinde sıçmaya çalısırken " lan bu kadınlar nasıl doğum yapıyor" cümlesini akıldan geçirme..

evet az önce nur topu gibi bokum oldu.. esmer. adıda samantha..
kayısı suyu içtiğinizde dişlerinizi bi şey kaplıyormuş gibi hissetmek?
karikatür okurken sırasını karıştıracağım korkusu.
sık yaşanılan dejavu anları.
Ölümsüzmüş gibi hissediyorum ve bu sanki yalnızca bende varmış gibi hissediyorum. Sanki ben olürsem senaryo bitti deyip herkes yok olacak.

Bu duygu ne zanan gelse bi yerimi kanatirim ve ışte ozaman ölümlü olduğumu hatırlarım.
Bazen bilgisayar oyunlarını sonsuza kadar mı oynasam diye bir his geliyor.
Yaşça büyük birinin yeterince yaşamış olduğunu düşünerek ölmesine karşı bir üzüntü duymamak hissi.
Dejavu...
acı biber yendiğinde hıçkırmak.
10 sene öncesinden bahsederken akla 90lı yılların gelmesi.
Önceden bu anı yaşadıydım hissi.
az önce anneme vahap isminin durduk yer de aklıma geldiğini söyledim ve televizyonda vahapla ilgili bir haber okununca annemin işte bu vahap demesi olayıdır. aslında bazı şeyleri olmadan önce istemsizce tahmin etmek sadece bana mı oluyor diyerekte bir ekleme yapayım.
sıçmadan kısa bir süre önce tüylerimin diken diken olup vücudu tatlı bir uyuşma hissi kaplaması.
Şehirler arasi otobüsteki ikramin heyecani.
güncel Önemli Başlıklar