bugün

depoyu doldurmuştur. boşaltmak istemiştir. bunun için paragraflar dolusu tanım girmeye gerek yoktu.
bağırsaklarını o şekilde ehlileştirmiş, güne sıçmanın verdiği mutlulukla pozitif başlayan insandır.
bir sıçımlık erken kalkan insandır. zarardadır.
hayatını düzene sokmuş insandır.
metabolizma efendim. sabaha ayarlidir saati o zaman siciyordur. boyle boktan seylerde derin manalar aramayiniz.
Vardır böyle insanlar hatta arkadaşımdır. Sıçmak için yarım saat önceden uyanırdı hep.
gündüz işinde gücünde okulunda falan her nerde olursa olsun tuvalet ihtiyacını dışarıda karşılamaktan pek hoşlanmayan ve biyolojik saatini buna göre ayarlamış kişidir. kendi evinin tuvaletinde sıçmanın rahatlığı bir başkadır da hani.
sözlüğe sıçmaması gerektiği hatırlatılması gereken insan tipidir.
babamdır. çatır çutur sıçar. güzelce ıkınır. elini yüzünü bok kokusundan yıkayamaz olursun, diğer çeşmeyi kullanmak zorunda kalırsın.
tedbirlidir.
o esnada da bir sigara yakmış insandır.

o sırada, beyin o kadar hızlı çalışır ki, her an kara delikler üzerine bir makale yazabilir.
güne 1 kilo zayıflayarak başlayan insandır.
Dün gece yemeği fazla kaçıran insan modelidir veya kabız olan insandır .
önceki bakiyeyi sıfırlayan insandır.
klozetin ustunde ayilmaya calisan insan tipi.
istikrarlı bir insandır. ayrıca imrendiğim insandır.
bu tür saçma başlıkları o anda açıyor olan insandır.
duzenli bir bagirsak sistemi olan insandir ayrica nereye sicacagiz biz diye veryansin etmeyecek olan tiptir.
gece kuru fasülye yiyip yatmış insandır.
elindeki telefonla sıçarken sözlüğe girmektedir.
gece cok yemis insanciktir.
soğuk havalarda anlayışla karşılanan insandır.
boşaltım sisteminin köpekliğini yapmaktadır.. ehehe
boşaltım sisteminden ziyade sindirim sistemi daha iyi çalışıyor olma ihtimali kuvvetli olan insandır. Ha işiyorsa, o zaman boşaltım da sorun yoktur normal olarak.
yatmadan önce yemek yemiş insandır, olabilir.