bugün

gece yatmadan önce içilen sigaranın ardından belki sekiz belki dokuz saat geçmiştir. sabah kalkılmıştır ve ilk görev olarak sigara yakmak gelir. bu insanlar (içinde benim de bulunduğum kalabalık) kıçımızı kaldırıp koşamazken sabah sigarasına pek bir meraklıyızdır. zıkkım içelim efenim.
sabahın aç karnına içilen ilk sigarasıdır. ilk nefeste baş döndürür, hele birde yanında kahve varsa tadından geçilmez.
(bkz: en tatlı sabahlar sigara ile başlar)
eğer bu insan başka bir insanla birlikte yatmadıysa kendisinden başka kimseye zarar vermez. yedi ceddini sikmekte aceleci olmamak gerekli.
iyi yapmayan insandır.

duştan çıktım keyif yaparken sigaramı elime aldım tam yakacakken bu başlığı gördüm,

merak ettim neler yazıyor beni caydıracak bir şey var mı derken (#13949491) bu entry gördüm kahve almaya karar verdim.

sigaram kahvem eşliğinde tütecektir. *~
kahvaltı etme isteğini 2 veya 3 saatliğine erteleyen olay.
(bkz: kendimden biliyorum)
uykusundan uyanıp, daha yataktan kalkmadan bir dal sigara yakan adamdır.
adamdır diyorum, çünkü daha çok erkekler yapar bunu.

ayrıca vücuda çok zarar verecek bir aksiyon yapıyordur sabah sabah.

uyanır uyanmaz içilen sigara, mideyi bulandırır. ağzınızın tadını bozar.
fakat içilmeden de olmaz, insan rahat edemez.
iğrene iğrene her sabah uyandığımda sigara içen biri olarak bunları söyleyebilirim rahatlıkla.

(bkz: aa bu benim lan)
az sonra sigarasını söndürüp bilgisayarını kapatıp zıbaracak insandır.
gece kaldığı yerden sabah kalkar kalkmaz devam eder. uyanır uyanmaz tüttürmenin keyfini bilir.
ama elbette ki zıkkım içsindir.
(bkz: kendini sevmeyen sigara içsin)
saatleridir nikotin alınmaması yüzünden olabilir ilk nefesi çektiğinde insanda bi orgazm duygusu uyandırır inceden.her bünyede aynı etkiyi yapmaz tabi.sabah sabah nasıl içiyorsun şunu diyenlerlere
(bkz: hastalık geçmiyo ama süper oluyo) diyorum.
ciddi anlamda sigara bağımlısıdır. bırakmak onun için çok daha zordur.
LEŞ GiBi KOKAN iNSANDır. hatta leşin canlı halidir.
gebermeye hevesli insan.
sigaradan daha çok zarar gören insandır. birde ağız kokusu yapar o aç karına içilen sigara...
çok zararlıdır içmeyin.
karnınızı doyurup öyle için. ve karnı aç yeni uyanmış insan için mide bulandırıcıdır. onun yanında da içmeyin. *
benim komşum olur kendisi. "ne buluyorsun şu sigarada" diye sordum bir keresinde "oov öyle deme bunu bulandan allah razı olsun" dedi.
nasıl yapıldığına bir türlü anlam veremediğim eylemi yapan kişidir.
güncel Önemli Başlıklar