bugün

yaklaşık 1-2 haftadır yaşadığım durumdur.bir nevi mutluluğu,umudu görmektir.hiç olmazsa rüyada onu görebilmektir.o kadarda çok düşünmüyorum ama gözümü kapadığım gibi onu görmeye başlıyorum.bu kadar üst üste aynı kişiyi rüyada görmek biraz garip gibi.şikayetçi değilim ama bu kadarda görünmezki canım...
yanında olamayacağınızı biliyorsanız eğer b*k gibi bir güne hoşgeldin.
aç tavuk ve mısır ambarı durumudur.
rüyada aşık olup gerçek hayatta gördüyseniz aşkın zaman ve mekan değiştirmesi halidir. yaşanması gerekir. dadından yenmez.
güzeldir sevindirir ama rüyadan sonra ağzına sıçar.
hele ki yatağa atmaya çalışıp da başaramıyorsanız rüyalarınızda bile şanssız olduğunuza işarettir.
(bkz: ulan gene mi rüya be) *
" seni gördüğüm yer, rüyalar artık.." şarkı sözünü akıllara getirir.

akıl kaldıysa tabi hala.
boxer ıslaklığıyla sonuçlanmadığı sürece güzeldir.
(bkz: iblisin hatunları)
rüyadayken güzeldir ama eğer o gerçekte sizinle değilse uyanınca herşey kabus olacaktır.
abuk ve komik olur bu rüyalar.
mesela;
el ele yağmurda yürüyen aşıklar.
romantik bir akşam yemeği eşliğinde geleceğe dair planları masaya yatıran aşıklar.
kimisi nikah masası falan bile görür, o derecedir yani..

(bkz: blah blah blah)
görsel
tek taraflı aşk yaşıyorsanız, neredeyse her uyuduğunuzda rüyanızda onu görme ihtimali yüksektir. uyanıldığı zaman ona ulaşamamanın üzüntüsü cefası, yaşanan anılar da olayın sefasıdır.
6 aydır başımda bela olan olaydır. Insana uyurken çok güzel gelen ama uyandığın ve gerçeğin farkına vardığın andan itibaren resmen acı çektiren şeylerden birisidir. Gerçek sanırsınız, sarılır hasret giderirsiniz, hasret olduğunuz sesini duyarsınız.. Kısacası ne varsa aşka dair, hepsinin hesabını uyandığınızda kat kat verirsiniz..
gülümseyerek uyanmanıza yardımcı olur. huzur dolar içiniz, tekrar uyusam devam eder mi ki diye iç geçirirsiniz.
rüyadan uyandığınızda da o kişiyi görüyorsanız iyidir.
(bkz: rüyalar gerçek olsa seni her gün görürdüm)
(bkz: rüyalara daldım senin için)
uyumadan önce aşık olunan kişiyi bilinç altınızda düşünme sonucu oluşan durumdur.
saat sabahın sekizidir, akşama kadar on saat dersin vardır ama diğer günlerin aksine güne enerji dolu, sürekli gülerek ve dünyanın en mutlu insanı olarak başlarsın. altı üstü sevdiğin kızı rüyanda görmüşsündür, el ele dolaşmışsın, saçlarını okşamışsındır.. sonra anlarsın ki sen bu kızı sevmiyorsun, bu kıza aşıksın..
hem iyi hem de kötü yanlarını yazmadan demek isterim, adı üstünde 'rüya' .. alışırım seni yalnız düşlerde okşamaya bunun verdiği mutluluk da az değil ki. (bkz: biliyorum sana giden) *
(bkz: rüyada görülen kişiye aşık olmak)
(bkz: götün açık kalmıştır) sözünü hemencecik akla getirir.
ihtilam olmaya sebebiyet verebilir.