bugün

tespit'in allahını yapmış yazardır;

(bkz: #4727318)
vallahi ben yeni geldim sözlüğe. Hoşgelmiş:)
hemşehrimdir. artık yalnız değilim sözlükte.
(#10784476) 11 şubat 2011'de doğduğunu iddia eden yazar. doğum günü kutlu olasıca o zaman.
dördüncü nesil olmasına karşın 5 nickaltı entrysi ile beni şaşırtmış yazardır.
henüz keşfedilmemiş beşiktaş hayranı yazar.
#12788661 tipik bir gureba. bazı nesilleri zan altında bırakırken öncelikle "avukatıda" kelimesindeki "-da" ekinin ayrı yazılacağını bilecek kadar da kullandığa dile hakim olmasını salık veririm kendisine. ayar vereyim derken boynunda bijon anahtarı bulmak istemiyorsan daha dikkatli olmalısın mike.
türkçeyi sonradan öğrenen da yı ayrı yazması gereken yerde bitişik yazması doğal olan yazardır.
Sigara fiyatları konusunda yaptığı tespit ile beni güldüren yazardır. Hak verdim, dedikleri doğru yani, alay etme anlamında değil.

(bkz: adam haklı beyler)
evet kürt olan pis kokan ve buna rağmen türkiyede dilediği gibi kürtçe konuşarak kürtçe dinleyerek ve kürtçe yaşarak yaşayan, yaşamayada devama edecek olan yazardır. kürdüm. itirazı olan gelsin buyursun batman a beni türk yapsın. yapamazsa anasını sikerim ona göre.net
pkk lı boş beleş bi tip. hadi sen git ışid e karşı çıkmaya hadi.
en azından ışide karşı çıkabilen yazar. musuldaki Türkmenlerin akıbetini sormaya cesareti olmayan insanlardan farklıdır.
kürttür, kürt milliyetçisidir, ama kürt diyince utanır, çekinir. çelişkili bir varlık kısaca.
kürt denilince utanmaz. aksine gurur duyar. evet kürttür kürt oğlu kürttür. çelişkili değildir. sadece kürtleri aşşağılamaya çalışan ibnetörlere karşı tavır sergileyip itin götüne soktuğu için o ibnetörler tarafından kürt denilince utanır sözüne layık görülmüştür. ama unutulmamalıdır ki bu tür ibnetörlerin itin götüne sokulduktan sonra kuyruğunu bacağının arasına sıkıştıran köpek misali sağa sola saldırırlar. ve beyinsiz olduklarını her seferinde ama her seferinde gözler önüne sermekten çekinmezler. yüz yoktur.ç edep yoktur. haya yoktur. akıl desen heç yoktur. evet kürttür. kürt yoktur diyenlere inat kürttür. kürt yoksa bunca zamandır kim sikiyor acaba sizi.
sözlükte rastladığım nadir güzellikte insanlardandır.