bugün

görsel
Bir sevgilim olmadi şu zehirli igneden bende isterim.
yemeyi daha yutmadan oruçlu olduğumu hatırlayıp ağzımdan çıkarmışım gibi.
görsel
90+1 de oyuncu değişikliği ile sahaya giren futbolcu gibiyim.
görsel
görsel
tam olarak böyleyim yahu.
askerde bile bu kadar sabretmemiştim be. gelecekseniz gelin artık iyi şeyler.
Çaresiz ve Üzgünüm içim acıyor.bugün iyi bişey olur diye bekliyorum hersey kötüye gidiyor.
görsel
son sozluk olaylarindan sonra:

seyyar satici olarak;
baskan geliyor kaldirin diyorlar, baskan geliyor kaldirin diyorlar. en sonunda dayanamadim baskanin anasini s*k*yim dedim.
Belirli bir kışkırtma yokken bile, olmayan tehlikeleri aradığım huzursuz bir endişe hali içindeyim; bu durum benim için en ufak dertleri sınırsız derecede büyütüyor ve insanlarla ilişkiyi çok zor hale getiriyor. Schopenhauer beni yazmış.
görsel
görsel
Kendimi tokatlarken kaybetmek.
(img:#1128736)
Yeterince açıklayıcı.
görsel
ejderhaya kafa tutan bir atmaca.
(bkz: ahmakıslatan)
sabahın 5 i gibiyim; ne aydinlik, ne karanlik. degisigim bu aralar. bosluktayim. umutluyum. hayatta zevk almaya calissamda, yasadiklarim beni, damar muziklere sevk ediyor. biran once aydinlanmam, yeni gune baslamam lazim.
görsel
Patladım hatta catladim sıkıntıdan yalnızlıktan. .
görsel
"Her gün gururumun törpülendiğini, ruhumun yeni acılar keşfettiğini ve eski müreffeh halimin rıhtımdan uzaklaşan ve bir daha dönmeyecek gemiler gibi uzaklaştığını hissediyorum."
görsel
https://youtube.com/watch?v=-wVPJVONAFk
görsel
Bu aralar verdiğim kararları sonuna kadar arkasında olmanın direnciyle boğuşuyorum.
"Ağaç değilim yer değiştirebilirim" mottosuyla direniyorum.
Kararlarım sıradan ama hayatımı değiştirecek cinsten.
Sıradanlıkları aşınca sanırım hayat rutinden kurtuluyor bir süreliğine sonra yine aynı düzen.
Ruh halım, tam anlamıyla bir kasenin içinde, bir araya gelmesi için mikseri bekleyen farklı türden maddeler gibi.
Birbiriyle uyumsuz ama işte mikserle ancak bir araya gelebilecek.
Mikser mi?
Tabiki benim direncim.
Yine ben.
Bana tek fayda yine kendimden gelir. Başkasından beklemek?
Aptalca.
Dinler geçersin son kararı ne de olsa sen veriyorsun.
Nice mikserli günlere.