bugün

Rte'dir.
Ne alaka ?
Zeki, çevik ve ahlaklı olmaları.
Biraz okuyup arastrsan emin ol sende bazı şeylerin farkına varabilirsin bu arada bizim rte'yle sıkıntımız yok fikirleriyle düşünceleriyle var.
Aklını kullanabilmek,
Ülkeyi ve insanları sevmenin, alçakgönüllülüğün, fedakarlığın, gerçek bir liderin nasıl olduğunu atatürkten öğrenmiş olmak.
Genelleme yapmak yanlış olur, benim sevmeme sebebim samimi olmaması, tutarsız beyanlar vermesi, kişisel egosunun yüksek olması, ailesinin ve kendisinin yolsuzluk olaylarına adının karışmış olması, basın özgürlüğüne düşman olması, toplumu kutuplaştırması, başarısız bir çözüm sürecinin mimarı olması ve Başkanlık Hevesi yüzünden ülkeyi Ortadoğu'ya çevirmiş olması.
islamın emirlerine uymayan bu nedenle maddiyatçı ve mutsuz bir hayat süren ahlaksız küfürbaz kişiler olmalarıdır.
tarih bilgisi.
zeki ve vatansever olmaları.
solcu ve izmirli olmaları. kesinlikle.
Çoğunun terör örgütü ve destekleyicisi olması.
Putçu ve heykelperest olmaları.
iyi kötü herşeyi eleştiri.
%90'ının Vatan Sever Türkler olması.
Dış mihrakların adamları olmaları veye dolduruşa gelmeleri.
15 yıldır her eleştirilerinde ve söylediklerinde haklı çıkmaları.
diğerlerini bilmem ama ben rihanna hayranıyım.

sılanın da şiirlerine bayılıyorum.

neden bu kadar az yazıyor

bence daha çok yazmalı.

sanırım memlekette edebiyattan anlayan yok dye.
Kimse sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda.Yüzde 90 nının Dhkpc , pkk , fetö destekçisi olmaları yok yalan söylüyorsun diyenlere bunların medyası ile bunların propagandasını yapan sanatçı ve gazeteci bozuntularını sevip kollamaları. Mualif ol ama ülkene faydalı mualif ol. Bir insan 2-3 kişinin sorunu derdi ile sorumlu olunca normal hayatta bu adam 80 milyondan sorumlu. Bu ülkede mualif olmak en kolay iş objektif olmak çok zor.
En büyük özelliği vatansever olmaları.... Türk tarihinin en büyük teröristine ne istedide vermedik diyen birini bünye kaldırmıyor.
adam iki dakikada kaç milyonluk kesimi vatan haini ilan etti ya la *

zavallının biri de ateist demiş.. lan dümbük senin reisin elinde kuranla mitinglerde oy isterken müslüman oluyorsa tamam ben ateist olurum.
hesap verebilecek olmalarıdır.
en belirgin özellikleri insan olmaları.
okumuş olmalıdır.
okumuş, kendi kendine muhakeme yeteneği olan, kimseye muhtaç olmayan, vatanseverlerdir.
Zeka seviyesi.