bugün

görsel
görsel
görsel
görsel

CHP’li Aykut Erdoğdu, AKP’li Cumhurbaşkanını Erdoğan’ı sert bir dille eleştirdi. Kişisel Twitter hesabından paylaşım yapan Erdoğdu, “Benim tek muradım bir gün sizin yargılanabileceğiniz tek suç olan Vatana ihanet suçuyla yargılanmanız… Bu sayede bir daha kimse bu suçları işlemeye kalkışmasın. Ben sizin iftiralarınızla baş edemedim bu bana dert oldu… Ben de size boyun eğmedim bu da size dert olsun… HALEP ORADAYSA ARŞIN BURADA… YÜCE DiVANDA GÖRÜŞMEK ÜZERE… HODRi MEYDAN” ifadelerini kullandı.

https://tele1.com.tr/erdo...cumle-calisacagim-384398/
Malumun ilanıdır.
üç beş çapulcu tayfanın attığı naradır. bunların dedeleride boş beleş tiplermiş kafalarına eseni asmış işlerine gelmeyeni kesmişler. o devirler biti insanlar uyandı sizim kemalizm denen ideoloji yıllar önce biddi siz hala var havasındasınız. gerçekten çok yazık..
siz chp olarak böyle kötü muhalefet yaptığınız sürece erdoğan daha çok seçim kazanır merak etmeyin.
Çomarların işin içine bahçeli'yi de katarak havlamasına vesile olan eleştiridir.

Öncelikle havlayan köpek ısırmaz diyoruz... Yok yakarlarmış, yıkarlarmış, öldürürlermiş...

Sonra da bu lepisteslere şahsımın yüce divan'da yargılanması gerektiğini ilk defa söyleyen ve defalarca tekrarlayan kişinin bahçeli olduğunu hatırlatıyoruz.

Hatırlattım ama bu paragrafa geçene kadar yine unutmuştur öküzler.
Trabzon faroz çomarının can havliyle ulumasına vesile olmuştur.

Len madem o kadar yiğitsin, ikizdere yakınında, neden orayı bir ziyaret etmiyorsun?

Duyduğuma göre ikizdere halkı pkklı, dhkp-c'li, chp'li filan olmuş, memleketimizi kalkındırmak için işe yaramaz ormanlarına taş ocağı kurmak isteyen mübarek cengiz inşaata zorluk çıkarıyormuş.

Koş, yetiş, tut, ısır... Cengizim taş ocağının girişine gayet güzel kulübe yapar senin için. Kemiğini, mamanı, kuduz iğneni de ihmal etmez.
Hangi mahkeme? istiklal mahkemesimi,hz ibrahim'i ateşe attıran nemrut'un mahkemesimi,menderes'i astıran yassıada mahkemesimi, bunlarmı adalet verdi.
Yürek yemiş ve gerçekleri söylemiştir.
Yanlış duymuşsun rize'liler pkk,chp,dhkp c lileri tekme tokat kovaladı. Davaları haklıdır. Onlar hallı davalarında fitne çıkarıyordu.
Hdp,pkk,dhkp c benim memleketime giremez.
altına imzamı atarım.
buradaki savunucuları da aynı yolun yolcusu.
Çomarın ikizdere halkının davasının haklı olduğunu söylemesine sebep olmuştur.

Madem o kadarını dedin ve de iddiana göre pek delikanlısın, haksız olan kim onu da söyle de tam olsun.

AKP ve mhp'nin toplam %88 oy aldığı bir yerin halkını rahatsız etmeye cüret eden kim? Onların karşısına jandarmayı diken, 70 yaşındaki kadınları gözaltına aldıran kim?

O kimse bu gücü kimden alıyor? Ona bu gücü veren neyin karşılığında veriyor?

Hadi bakalım kiremit hakan, konuş da görelim.
Akit ler havlamaya başlamış. Asarlarmış, keserlermiş, öldürürlermiş.
Neye bu korku?
Temiz bir insan mahkemeden, hesap vermekten korkar mı?
Farozlu hodri meydan aslanım.
insanın kaba etine kaba et demiştir.
Kiremit Hakan'ın sesinin kesilmesine sebep olmuştur. Sorsan dünyaları devirecek ama iki soruyla nutku tutuldu.

Neymiş? Bu işler öyle kiremitle, tuğlayla olmuyormuş. Onlarla ancak yaylaya gecekondu dikersin.
lan fetöyü sokan bu değil mi , 2 kuruşluk kar için her türlü kahramana iftira atan bu değil mi, seni fakir bırakıp sülalesini zengin eden bu değil mi? kozmik oda diye devlet sırrını peşkeş çeken yüzlerce vatan evladının adice katline neden olan bu değil mi? ve daha sayısız olay. senin kızdığın, bağırdığın olay ne? hak , hukuk derdi yok, takım tutarcasına mahalle serserisi , aynı başları gibi.
Diğer suçlarının yani sıra Kozmik odayı abd ajanlarına teslim etmenin bir sonucu olmayacak sananların inanmak istemediğidir.

ihanetin böylesi dünya tarihinde az görülmüştür.
Aykut erdoğdu abi'm yürekli abi'mmiş. Çoğusu gibi vitesi R'ye takmadı. Görüşü ne olursa olsun doğru bildiğini savunan ( körü körüne değil tabiki ) herkesi seviyorum. Delikanlılık müessesesi böyle böyle kalkınır. Recep bey'i sevmemek için Reyhanlı patlaması bile yeterli sebeptir. O zaman gül cumhurbaşkanı idi. Gitti ve halktan tepkiyi yedi, ses çıkarmadı. Recep bey ise beş gün sonra Amerika'ya gidip, beş gün kalıp, yurda döndüğünün beşinci günü Reyhanlı'ya gitti. Taziye için değil de miting için tabiki. işte böyle de milletini seven bir şahıstır kendileri.
Tutmayın küçük enişteyi.
Bu adam dinsiz,ehli sünnet düşmanı azgın alevi. Reise düşmanlığı o yüzden.
Bu sözlükte reise düşman olanlara bakın. Hepsi dinsiz,imansız,kitapsız müslüman düşmanı ateistler yada ali'siz,imansız,kitapsız azgın aleviler. Reisi size yedirmeyiz. Götü yiyen denesin.
ESKileri hatırlıyorumda,özal zamanı millet kdvden zamlardan şikayetçiydi haklı olarak,ilk pkk baskını içinde 3-5 çapulcu diyerek umursamadı.sonra Demirel millet illalah etti,kıtlıkta benzin vaada bizmi iştik diyordu.ecevi mesut çiller erbakan koalisyon hükümetleri evcilik gibi sen geç ben geçim oyunlarıyla ekonomiyi batırdılar sezer dönemi vs.ha bu hükümetinde çok yanlışı oldu doğru,ama ülkeye sınıf atlattığıda inkar edilemez gerçekler.siz nekadar ideolojik bağnazlıkla yaygara koparsanızda herkes herşeyi görüyor.
Kimisinin "ama şahsım ülkeye sınıf atlattı" diye saçmalamasına vesile olmuştur.

Hayır, ülke sınıf filan atlamadı. Şahsım öncesinde Bu ülkenin GSMH sıralamasında 16. Sırayı yakaladığı bile olmuştu. Şahsımın döneminde kısa bir süre 17. Olduk, şimdi 21. Sıradayız.

Hayır bunlarda öyle bir kafa var ki Türkiye'de bir şeyler yapılıyorsa diğer ülkelerde hiç yapılmadığı, dolayısıyla Türkiye'nin ilerlediği kanaatine varıyorlar. Eğer diğer ülkelerden daha hızlı ilerleyebildiysen ilerlemiş sayılırsın.

Kaldı ki ilerleme sağlamak ihanetin özrü olamaz.

Klasik notum: ışığı görünce kaçışan yarasalar gibisiniz yandaşlar. Baktınız ki "cevab" veremiyorsunuz, eksileyip kaçmaca... Batıl işte böyledir. Hakkı görünce kaçacak yer arar.
Sen kafan toprakta yaşıyorsun belliki ayrıca dinsizin hak ve batıldan bahsetmeyi epeyice güldürmüştür.
bulursanız yargılarsınız dedirten çıkıştır.

(bkz: man adası)
--spoiler--

"kaybetse" bile biz onu korur kollarız, endonezya, malezya istediği yerde reis asla kafirler tarafından "yargılanmadan" (ki tağut yargısı bizi bağlamaz) rahat rahat yaşatacağız.

--spoiler--

görsel