bugün

An itibari ile çaylak olan potansiyel yazar.

Kendisinin ilk aklıma gelen özelliği sözlüğün en kaslı üyesi olmasıdır. Çok değişik konularda derinlemesine bilgileri ile sözlüğümüz şenlendirmesi ve bizleri aydınlatması kuvvetle olasıdır. Aynı zamanda sinema kültürü de geniştir. Muhabbeti ise gerçekten zevklidir, sevilesi bir insandır. Yamuk yapılması hiç mi hiç tavsiye edilmez. * *
fullmetal alchemist karakteri, karizma abidesi flame alchemist. yardımcısının kendisine olan aşkını görmezden gelen ve günün birinde fuhrer olmayı kafasına takmış, geçmişi ile yüzleşme fırsatını yakaladığı için aslında edward elric 'e gönül borcu olan insandır. bir parmak şıklatması ile yakar kavurur.
girdiği entrylerle
"Bugün: 29
Bu hafta: 93
Geçen Hafta: 0
Toplam Entry: 93
Toplam Başlık: 29"

şeklinde ilginç bir simetriye vesile olmuş kişidir.
bilgisayar dehasıdır.çok iyi bir sporcudur.prensiplidir.çok şey bilir ama belli etmez.karizma sahibi sözlük yazarıdır.
animesever olduğu belli olan yazar.
karanlığa küfretmek yerine mum yakmayı tercih eden, sözlüğün iyiliği için var olan yazar.
eksisozlükten bir çift kanatla uğurlanmış gelmiş buraya konmuş, bizlerin konmasına da vesile olmuş, izlediği filmlerdeki konuşmaları dahi unutmayan sinema eleştirmeni.
bugün bir entrysiyle dikkatimi çeken ve diğer entrylerini bir solukta okuduğum tebrik ve takip edilesi yazar.
tarihi şanla müzesi kupayla dolu, yani sağlam bir mazisi olan, sözlüğe çok şeyler verebilecek yazardır.
anatomi bilgisini her entrysinde sergilemekte olan uuser.
ASLıNDA ANLATıLMASı ZOR YAZAR .insanlar tabiki meraklıysa birşeyler okurlar ve öğrenirler ama unutmazlar mı kardeşim? unutmuyor, zaten yazılarını okuduğunuzda her daim konuyla ilgili örnekler verdiğini görürsünüz.
dedim ya aslında anlatılması zor değerli yazar...
kaliteli *,güzel entryler giren yazar.
yakin zamanda texas da kovboy olmasi muhtemel yazar. * *
(bkz: herkesi oldurmek istiyorum) baslıgı altındaki entrysini okuduktan sonra 'doktorlukla alakası var mı acaba?'diye düsünmeme sebebiyet veren,kaliteli bir yazar.kendisine buradan masallah eder,basarılarının devamını dileriz.
sözlük için büyük bir kazançtır. nadir de olsa arada "yok be yanlış görüyorum roy mustang yazmamıştır bunu" tepkisi verdiğim entrylerine rastlasam da kalite denince aklıma gelen yazarların başlarında geliyordur. keşke daha fazla zaman ayırabilse, daha çok entry girse de okunacak entry sayısını artırsa.
(bkz: sözlüğün kalitesini yükseltenler)
Havadaki yanici gazlari bir noktada yogunlastirdiktan sonra ozel yapim eldiveniyle kivilcim cikartarak alev olusturabilen fullmetal alchemist karekteri.gorev ismi flame alchemisttir.Her zaman risa hawkeye'la yakinlascaklar diye beklemistim olmadi yazik
nasıl yapsam da kolpalasam diye düşünürken, karşı tarafın reddedemeyeceği bir teklifi bilimsel açıklamasıyla bana öneren, müthiş anatomi bilgisine sahip yazardır. ayrıca bir haftadır dvd sini götürmediğim için gördüğü yerde beni dövecek olan yazardır da kendisi.***
kafayı antrenmanla bozmuş yazardır. dünya bi yana antrenmanlar biyana, yani o derece. * *
inanılmaz bir sinema tutkusu var,
tam anlamıyla bir sinefil diyebilirim sanırım.

ayrıca birey sorumluluklarının farkında, akıllı, ozguveni yuksek, erdem sahibi, dopdolu bir insan. kelimeler yetersiz anlatmaya, zaten tevazu sahibi, kesin kızar simdi bana. diyecegim o ki, cok sey ogrendim ondan. hala ogreniyorum. sozlukteki onemli kazanclarımdan, ender kalemlerden.
(#1423105)

Bu entry rötüş isteğiyle geri gödnerilmiş, daha sonra da "tanım olmadığı" gerekçesiyle tamamen silinmiştir.

Bu durum üzerine, yönetime mesaj atıp üyeliğinin silinmesini istemiş eski yazar.

+

Sol frame'e gelmesi engellenmiş başlık.
kendisine de söylemiştim, uzun uzun yazacaktım buraya ama kendini sildirmiş. hidrojen'le birlikte sözlüğün en iyi yazarıydı. evet. ikisi de sildirdi kendini...
aynen devam...
benim canım kardeşim, son günlerde sözlüğe tek giriş yapma nedenim, sen de gittin ya artık buralara pek yolum düşmez sanırım. sen aklınla, efendiliğinle, büyük düşüncelerinle, çok yönlülüğünle, entellektüelliğinle gelecekte çok güzel işlere, başarılara imza atacaksın. yolun açık olsun...
benim icin oldugu kadar sozluk icin de cok buyuk kayıp,
cekin adını sol yana bir tane bile bos yazısını goremezsiniz.

saskınım,
kızgınım,
uzgunum.

girdigim zaman okudugum yazarlardandı, toplasan zaten kac kisiler ki?
bir cozum aranmalı ve hatta dahi ayrıca bulunmalı.
yazık!
daha kac kayıp gerek?
ayıp!

hamis : mumkunse geri donsun, daha yazılacak, yapılacak, anlatacak cok sey var.
(bkz: roy mustang in sözlükten silinmesi)

sol frame e gelmesi engellenmiştir.