bugün

ayda 3 kez sözlüğe veda edip geri dönen yazar.
(#15427488) Onca yıllık yazarsın daha formattan habersizsin yazarı.
akp uludağ sözlük gençlik kolları başkasını olduğundan süphelendiğim yazar.
(#15586004) bu nasıl mantık dedirten yazar.
memurlara maaş zammı yapılmasın dememiştir. bu tarz yüksek maaş beklentilerinde oluşabilecek sıkıntılardan bahsetmiştir.
eskiden entryleri günden güne girerek başlıklarını yukarı çeken, şimdi ise günde 3 kere entry silip tekrar girerek saat başı başlık uplayan yazar. yazdıkları sempatik geliyor ama. bir şey diyemiyoruz o yüzden *
şu saatler itibariyle, dönüş yaşamıştır.
şu saatler itibariyle, rötar yapmıştır.
şu saatler itibariyle, rötuş yapmıştır.
şu saatler itibariyle, rererö yapmıştır.
memur zammı gibi önemli konuların tartışıldığı şu zamanlarda kıymetli başlıklarını ve entrylerini beklediğimiz yazardır.
(bkz: #15640321) ben bu arkadaşı şakşakçılarından tanıyorum. böyle öve öve öpe öpe doyamayanlardan. kendisi de kendi nickaltına akp'li olmadığını filan yazmıştı bir ara. hatta bir ara sözlüğü mü ne bırakıyordu, eksikliğini hissettiği ilgiyi bulunca belli ki oturmuş yerine gerisin geri. velhasıl kelam popüler bir yazar olması lazım geliyor bunlara bakacak olursak.

ha dürüst olsaymış canımı yesinmiş tabii bana ne popülaritesinden amk.

polis nerden biliyor astımlı olduğunu buyurmuş ya, haberi okusaymış polise o vatandaşın astımlı olduğunu söylediklerini görecekmiş. polis ordan biliyor yani sevgili pollyanna.

akp'li değilmişmiş.

o halde neden adil olup olmadığına bakmaksızın iktidarı ve iktidarın oyuncağı polisi körü körüne müdaafa ediyorsun bak çok merak ettim şimdi.
haber'de dikkat edilirse iddia edildiği söylenmekte.

haber metini dikkatli okunursa insanların polisin üzerine yüklenmesi için yapıldığı anlaşılır.

ayrıca akp'li değilim , kimseyi de savunmuyorum ancak haber altında şark kurnazlığı yapılmasın.

ortada bir yanlış var doğru ancak bunu polise kin kusma amacı ile haber yapılmamalı.
birkere, allahını seversen sadece bir kere bir mevzuyu eleştir dediğim yazardır.

körü körüne savunmak, ortada olup bitene seyirci kalabilmek nasıl bir psikolojidir anlayamaya çalışıyorum olmuyor. yapılan iyi şeylere sırf akp yapıyor diye karşı olmaya ben de karşıyım ama bakıyorum ortada dönen rezilliklere, yapılan maksadını aşan açıklamalara tep bir tepki yok arkadaştan. pes...
ekonomi ve çeşitli olaylar karşısındaki eleştirileri okunmadan eleştirilen kişi.
sanırım kendisi asaf savaş akat.
ekonomik ve kalkınma kelimelerinin geçmediği konularla ilgili başlık açamayan uuser.
uuser kendini bildiğinden hep aynı konuları ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyormuş.
ali taran olabilir. hükümetten reklam işi almıştır.
bu gece kendi çapında pınar sucuk hakkında atıp tutan (tabi pınar sucuk da hatalı) bünye.
ardarda 2 başlık açmıştır ki evlere şenlik *
eleştiri yapanların bir kısmına şaşırmıştır.

tanımadığı kişiye ağzına geleni söyleyeni mi dersin.

bir panik bir telaş içinde kendisi hakkında başlık açanlar mı dersin.
herkesin politikacı, siyasetçi, futbolcu ve din adamı olduğu bir ülkede; güzel adamlar sevilmez elbet!
it ürür kervan yürür desek, yeri değil mi!? cuk ot oturacak başka deyimler de var lakin kirletmemek lazım gelir güzel sayfaları..
adamın azmine hayranım. bazen yazar arkadaşlarıma şaka yapacağım zaman şu mottoyu kullanıyorum:
avrupa ekonomisi inişte türkiye ekonomisi çıkışta
siktir edin akpli değilim şöyle değilim böyle değilim açıklamalarını
adam yıllardır bir şeyler yapmaya çalışıyor. bazen kayışı koparıp, "biznen daşşak geçiyor, ironi yapıyor aslında" şüphesine düşsem de eğlenmenize bakın. adam eğleniyor sanki.
misal çükünüz 3cm büyüse bunun da haber değeri var falan yani.
çükün geçen yılın aynı ayına göre %2.7 büyümesi vesayre.

ayrıca ilk defa sadece ekonomi konuşmadığına şahit olduğum o belge:
görsel
rte nin sözlükteki temsilcisidir. akp nin yaptığı saçma sapan işleri süsleyip süsleyip bakın ne güzel oldu diye önümüze koyar.
sözlüğün ekonomi yazarıdır . takip edilir sevililerek okunur.
12 bin küsür girisini, şöyle süper ekonomi, böyle muhteşem iktisata ayırmış arkadaş. geceden veriyor votkanın gözüne sabah da buraya geliyor galiba.

(bkz: fantasyland)