bugün

Lan bir bana mesaj atmış sandım meğer bütün sözlük muzdaripmiş.
Bana da mesaj atmıştır, o bir şey değil de, güzel bir teşekkür mesajı döşeyip yolladım. Olsun, mutlu etti ya işte kısa sürelik te olsa, yeter.
attığı o özel mesajın ciddiyetini anlamak için nick altına baktım ve beni yanıltmadı! anlaşılan sevgiye muhtaç biri. sözlükte kendisini gördüğüm yerde seveceğim.
toplu mesaj atan bi yazar....

(bkz: deli mi ne)
sen olmasan bi tebrik edenimiz yok be rollo. beni anlayan yegane insan, iyi ki attın o mesajı, bi 10 sene daha yazarlık yaparım bu gazla.
hakkında açtığım trollo tomasi başlığı için edebi yönümün güçlü olduğunu söyleyerek t.şak geçmeye çalışan yazar.
troll-mroll birkaç saniye mutlu etmiş yazar.
t'roll o tomasi.
kırk yılda bir yavşak olmayan, entry'lerim ile ilgili düzgün bir iltifat geldi diye biraz mutlu olduktan sonra troll olduğunu anladığım yazar.
amacına ulaşmıştır.
yazılarımı beğendiğinden dem vurmuş kişi yazar.
madem beni takip ettiğinden bahsediyorsun insan en azından usulen takip butonuna basar.
yazık la kimin çocuğuysa *
Bülent Ersoy misali özel mesaj yazan yazar.
az önce bana attığı mesaj;
başarılı entrylerinizin sırrını gerçekten merak etmiyorum değilim. hepsi birer şaheser, enfes. artık takibim altındasınız. edebi niteliği yüksek entrtylerinizin devamını dilerim.

saygılarımla, rollo tomasi.

ilginç.
böyle güzel bir nickin böyle bir yavşak tarafından alınması hayal kırıklığı yaşatmıştır.
bir an için bile olsa kendimi özel hissettirdiği için teşekkür ettiğim yazar. benzer mesajlardan başkalarına attığı için de teessüf etmekteyim kendisine.
o bir cilgin yazar kisisi. saatlerdir sol framede.
saçma sapan entryler hakkında saçma sapan mesajlar atan yazar.
nickaltı entry dolmuş yazar. amacına ulaştı beyler dağılabiliriz.
herkese ayni seyi yazsa da kibar kerata.
bir hevesle geldim baktım zevkli yazarmış entrylerimi filan edebi bulmuş diyerekten.. herkeslere aynı gülden dağıtmış adam meğerse. la bu yaratıcılıkları günlük hayatınızda kullanıyor musunuz diye merak uyandırdı ??

ayrıca adam bi toplu mesajla bi günde 94 tane entry kapmış.. başarılı bence !!
mesajıyla beni mutlu etmiş troll yazardır.
1 günde 4 sayfa nickaltı aldığını görünce özel mesajla ironik bir biçimde birilerini övdüğünü sandığım yazar.
''herkese aynı şeyi yazıyormuş lan'' yazarıdır. *
yanlışlıkla dikkate alıp, cevap atmadan önce kim olduğuna baktım.. kendimle gurur duyuyorum sözlük *
10.nesil olmasına rağmen 5 sayfa yazı yazdırmıştır kendi hakkında. troller ülke kursa cumhurbaşkanlığı yapar bu zat.