bugün

ramsey ile iliskilendirilicek olume gitmistir. adam.intihar etmis, ah ramsey.

neyse rip robin.
intihar etmeseymiş iyiymiş dedirten adam. izlediğim her filminden mükemmel keyif aldığım gerçeği. yeteneğin ta kendisi.
(bkz: ey ramsey)

ramsey'nin ipine kurban gitmiştir.
ölü ozanlar derneği artık baş yapıttır.

tanrı korusun.
öncelikle her ölümde olduğu acı bir ölüm insan olarak çok yazık , ama kendisinin ırakta ki amerikan askerlerini desteklemek için yaptıkları ve amerikan politikaların Hollywood temsilcilerinden biri olduğunu hatırlatmak isterim .
(bkz: mortingen)
aşkın gücü filmiyle tanıdığım, çok sevdiğim aktör. gidişi üzdü.
good night vietnam demiştir.
son şakasını yaptı. güle güle robin abi.
oynadığı dizinin 2.sezonunu bekliyordum ölüm haberini değil.
ya on kişiden 5 i burada adamın adını görünce google a yazdı. sorsan herkes çok üzüldü , her ölüm ani ölüm falan felan..

ah ulan sanal dünya.
Nihat Hatipoğlu burdaysa cevap verebilir mi acaba ? Simdi biz dua edince ona kabul olur mu.
bu girdi (entry) aradan birkaç ay birkaç yıl geçince sinema meraklısı veya onun eskilerde kalmış bir filmindeki performansını görüp de kimmiş hakkında biraz bilgi edineyim diyen boş vakti bol vatandaşlar haricinde kimse tarafından okunmayacak. hiçlikten gelip hiçliğe gidiyoruz. söylediğimiz sözler, yaşadığımız anılar, bıraktığımız eserler, edindiğimiz beceri ve diplomalar, tüm kurumlanma ve böbürlenmelerle birlikte kabir çukuruna giriyor. SÖZLERimiz LEVHi MAHFuzun karanlık deliğinde hesabı yeniden sorulmak üzere emiliyor.gelecekte bu girdiyi okuyanlar bilemeyecekler ama dün bir seçim vardı. seçim sonrası hüseyin peyda'nın kıza öröyin yükleyin deyişine benzer bir ifadeyle, politikacının biri o sansar bakışlarıyla rakip düşünce ve siyaset dünyasının leşkerlerine öğütler vererek inceden de dalga geçti. böyle adamların bir ırz düşmanı misali dünyaya tırnaklarını geçirdiği bir ahvalde kendi hiçliğinin,aczinin idrakine varan kişilerin her şeyin manasız olduğunu düşünüp intihar etmeleri anlaşılır bir durum. ben de eğer inançlı olmasam, gideceğim yerde bu yaratıkları görmeyeceğimi bilir ve hayatıma son verebilirdim. bu tür güzel insanlar içlerinde hiç bitmeyecekmiş gibi yanan bir eksiklik duygusuyla yaşar, tebessümlerinin ardında bile bakışlarında sezilen bir hüzün olur. rahmetli metin oktay da öyleydi şimdi aynı çelik mavisi hüznü nejat işler'de de görüyorum. meğer, robin williams'ta da varmış. her şeye rağmen hayat güzel diyemeyeceğim, bu kadar acıya ve belaya düçar olanlardan utanırım ama yine de ağzım kan içinde, yediğim yumruktan dolayı safram dışıma çıkmış bir halde, kötüye inat ayağa kalkıp, ölüm saati gelip çatana değin yaşamaya devam ederim. hoşçakalın öğretmenim..
intihar ettiği söylenen oyuncu.

sakın bir asphyxia mevzusu olmasın?

(bkz: erotic asphyxiation)
Artık o da 'neverland'dedir.

Ekleme: çocuklarla beraber.
güle güle büyük usta http://www.graphicbling.c...BIE-WILLIAMS-facebook.jpg

edit: sarcasm yapalım dedik sözlükte ki kerizlerin lincine uğradık ahahah http://i.imgur.com/38xlF7R.png.
sen ünlüsün otel odasında kokainden ölü bulunman lazım, fakir gibi intihar ne amk.
o'captain my captain ile bir jenerasyona ilham kaynağı olmuş, jumanji ile 90'lar kuşağının hayal gücünü çok daha büyük genişliklere taşımış adam.

http://www.youtube.com/watch?v=vdXhWS7lLvs
carpe diem ve memento mori gibi dilimize dolanan dead poets society namı diğer ölü ozanlar derneği filminin başrol sahibi oyuncusu, oscar ödüllü dün gece gözlerini yummuş usta aktör.
iyi bi adama benziyordu ama öldü.
yanlış hatırlamıyorsam kendisi bipolardı. intiharı depresif ataktan olabilir.
Daha cumartesi ailecek denize gitmiştik. Gülüp eğleniyordu. Bik bikciim kartın gözünü çıkardım asgarisini ödedim sadece diyordu ama hiç de intihar edecek gibi değildi. Şoktayım. Çok iyi insandı hepimizin başı sağolsun.
ölü ozanlar derneği öksüz kaldı.

Rip Robin.
büyük aktördü. bir gün intihar edeceği aklıma gelmezdi.

R.I.P.
temel reis filmi ilk filmlerinden olup (belki de birinci), oldukça keyifli bir uyarlamadır.
ölü ozanlar derneği ve can dostum filmleri ile bir çoğumuzun yaşamına yön vermiş bir karakter oyuncusuydu.

çevresine bu kadar pozitif enerji veren biri herzaman hayır dualarını hakeder.
güncel Önemli Başlıklar