bugün

6 milyon euro kazanan yedek.
2015-2016 sezonunun altin bidon odulunu kazanan emekli forvet.
fenerlilerin hayatına vurulan en büyük darbelerden.ahahahahahaha ezikler ya yazık size.

olan vaarr olmayan vaarr diyordu bu dingiller ahahahahhahaha.

(bkz: başakşehir ulan)
adam oynasa oynar yeteneğini kimse tartışamaz. ama geçen seneki dar kesim dallama td adamı nasıl hayatından bezdirdiyse adam hayata küsmüş yürümeye mecali kalmamış.
Yıldız görmek isteyen 3 sene önce gönderdiğimiz drogbayı hiç mi görmemiş merak ediyorum.

Bugün geri getirsek bu adam onun yedeği olur. *
vanspora kiralansa daha iyi olur.
Yeni guiza bile degildir guiza en azindan gol kaciriyordu bu pozisyona bile giremiyor.
Turkiye'ye gelmiş en balon futbolcu. Ne turkiye'de ne de avrupada hicbir katkisi olmamistir fenerbahceye. Eto drogba vs tasaginda gezdirir bunu.
2 senedir sakatım ayağına feneri ayak üstü siken topçu. evet.
beyinsiz 2-3 gs linin başlığından ayrılmadığı forvet.
Entry girerken dikkat edilmesi gereken futbolcu. Robin Van Persie lan o çarpılırsınız.
her zamanki gibi maçı en iyi yerden izleyecektir. yedek kulübesinin müdavimi herif kim gelse çıkartamıyor * . evet.
bu sezon attığı gollerle gol krallığında zirvede olan topçu. adamsın rvp. evet.
Fenerbahçe düşmanlarının kocası!
(bkz: Kıskanç bir köpek olmak)
her zamanki gibi yedek kulubesinde olacaktır. evet.
van persie tam tersi.
tamam tamam gülmedim zaten.
Semih sentürk'ün gol atamayan versiyonu.
Tamam ulan tamam artık ben de kabul ediyorum.

Bir zamanlarin premier lig gol makinası. Artik emekli olması gereken futbol umrunda olmayan Hollanda vatandaşı.
2015-2016 sezonu spor toto süper liginde attığı 16 golün 3 ü penaltıdan olan şahıs. 2-3 tane de frikikten golü var. Çıkar bunları total golden. Ne kaldı? 10-11 gol. Gerçekten süper bir forvet performansı.

Edit: gerçekler acıdır gençler çökün eksiye.
görsel

feneri çiftliği gibi gören topçu*.evet.
bıktırmıştır. evet.
fenerbahçe'ye geldiğinde kıskanan biri olarak açıkça söylemeliyim ki, olay kondisyon veya form değil. bu adamın adaleleri bitik, bu saatten sonra ingiltere'deki performansının yüzde otuzunu bile gösteremez.

farkettiyseniz o kadar terör saldırısı oldu, herkes üç beş şikayet etti bu adamın gıkı çıkmadı. halinden memnun, emekliliği dolgun bir maaşla bekleyen futbolcu.
Tam bir balon. Elimizde patladı resmen aq.
oynamayan futbolcunun performansı yükselmez hesabı maçlarda süre alması gereken futbolcu. geçen sezon 33 maçta 16 gol atmış. oynarsa daha fazlasını yapabilir. elinde böyle bir adam var ve sen oynatmıyorsan bir problem vardır ama kendisi problemli bir futbolcu da değil işin garibi. oyun sistemi bu oyuncu üzerine kurulmalı, tıpkı alex varken onun üzerine kurulduğu gibi. hatta sow ile yanyana oynamalı.
artık yedek bile olamıyordur. evet.