bugün

entry'ler (664)

andre ayew in fenerbahçe ye transferi

Bir Gana ve fenerbahçe sevdalısı olan beni sevindiren transferde. Ganalılar bizde iyi iş yapıyor kötüsünü görmedik daha. (bkz: appiah)

tarkan filmindeki ahtapot

Küçükken o sahne geldiğinde korkumdan gözümü kapattıgım yaratıktır.

ölene kadar tek bir yemek yiyecek olsanız

Lahmacun olabilir hem yağ hem karbonhidrat hem de protein açısından bize yararlıdır.

futbolda ki 8 numara ne demek

Ozan Tufan.

kadınların erkeklerden daha abaza olma sorunsalı

Damacana rulman siken yok ama soda şişesi parfüm şişesi gibi bilimum penis benzeri şeyleri vajinasına sokan çok kadın biliyoruz. Kadınlar daha abaza dır fakat toplumsal baskıdan ötürü bu cinsel isteklerini bastırmak zorunda kalırlar ta ki güvendikleri birisi karşılarına çıkana dek. NOKTA.

bir kızdan duyulan en iyi iltifat

görsel
Övünmek gibi olmasın ama.

içki içen akp li

içki içen ama genelde bunu götüyle yapan kişidir bu içkiyi her ne hikmetse Bi tek kemalistler ağzıyla içiyor ben daha bi kemalist içki içip kaza yaptıgını karıya kıza taciz tecavüz ettiğini çocuklara iliştiğini ki bu orospuçocukluğudur görmedim ama bu akplilerin hepsi bu mereti ağızlarına pardon götlerine her aldıklarında her türlü pisliği yapıyor. Afedersiniz.

2018 rusya dünya kupası

Rusların neden ısrarla sıcak denizlere inme politikası güttüklerini anladığım şampiyona demekki yaptıkları her şey soğuk zevksiz hayatlarında sıcaklık adrenalin yok.

birayla en iyi giden şeyler

Midye ve ya patates kızartması.

muharrem ince

Hdpli ler için ''6 molyon koşonon oyono olon portoyo yok soyomozsonoz'' diyenler gelmiş15 milyon kişinin oyunu alan muharrem ince beye türk siyaset tarihin tozlu sayfalarında yerini aldı diye yorum yapıyor şaka gibisiniz. Türkiyenin umudu olan siyasetçidir.

cevap ali miydi cem miydi

Ha ali ha cem ne farkeder ikisi de kızılbaş değil mi? Vurun kellesine

tamer karadağlı

Hep aynı rolü yapan vasat oyuncu.
Sabahın köründe gündemde görünce öldü sandım tövbe tövbe. Rüyanızda mı gördünüz naptınız birader?

dünya kupasındaki çıplak kızların sansürlenmemesi

Birazdan fotoğraf gelecek... Lanet olsun trt ülkeyi ahlaksızlığa götürecek bu gidişle.

dünya kupasındaki çıplak kızların sansürlenmemesi

Evet arkadaşlar hep saçma sapan sansür uygulayan trt 2018 dünya kupasında tribünlerdeki çıplak kızları dakikalarca gösteriyor, bu kadınlar çocuklarımıza kötü örnek oluyor.

az önce oğlum bana Uruguay-Portekiz maçındaki tribündeki sarışın taş gibi olan uruguaylı kızı göstererek 'baba bana bundan al' dedi, zaten asgari ücretle zor geçiniyorum zaten dolar olmuş 4,90 ben nasıl alacam o tam sex kadını olan ablamızı söyleyin hadi?

chp liler yüzünden mecliste 67 terörist beslemek

Chpliler yüzünden hdp mecliste iyi parti mecliste saadet mecliste, Chpliler sayesinde muharrem ince %30 aldı ne doğurgan bir partiymiş. Gurur duydum.

iyi parti den ak partiye geçen gençler

Şimdi basit bi mantık konuşturalım iyiciler fetöcülükle suçlanıyordu noldu şimdi ak parti fetöcüler tekrardan bağrına mı basıyor? Eyyyy aziz milletim büyük oyunu gör ülke yine fetöcülere peşkeş çekilecek.

soğan 6 tl

Ben soğanı 5.99 dan alıyorum siz 6 tlye alıyorsanız o sizin sorununuz

ben seninle soğan ekmekte yerim diyen kız

Soğan ekmek diye bi mekan var mı bilmiyorum ama buradan modöratöre açık çağrımdır şu bağlaç olan '' de'' nin ayrı yazılmadığı başlıklar silinsin.

akepeye oy vermemek için bir neden bırak

Süleyman Şah türbesi.

muharrem ince

Rte nin karşısında Kemal bey varken aktroller sosyal mecrada bişeyler yazmaya tenezzül etmezlerdi çünkü seçimler çantada keklik idi. Şimdi dişli bi rakip çıktı ya hepsi tutuştu her yerde görmeye başladık bu aktrolleri. KORKUYORSUNUZ BiLiYORUM.

BAŞARACAĞIZ.