bugün

bir dönem kullandığım felaket uyku veren insanı bulutların üzerinde uçuran, ama yan etkileri yararından daha fazla olan ilaç.
boğazda şişlik, meme büyümesi ve östrojen hormonu salgılayarak adamı kadınsılaştırıyor, cinsel hayata darbe vuruyor. zannedersem bir dönem türkiye de yasaklanmış, avrupa da birçok ülkede kullanımı yasaktır. ölümlere yol açmıştır.
Duzensiz kullanimda gece yatakta deli danalar gibi donup durmaniza sebep olan ilac.
özlenen dost.
kullandığım ilaçtır. şizofreni ve manik depresif gibi hastalıklarda kullanılıyor.
çoğunlukla uyku düzenini yerine getirmek ve bünyeyi rahatlatmak için kullanılan ilaçtır.
abi bu bildiğin antipsikotik.
gelecek dönemin daha da çok ihtiyacı olacak bide yanına rexapin geçmiş olsun ruh sağlınız gidici bu ilaçları kullanmak kafa bulandırır ama tedavi edici özelliği yüksek doktorunuz yazdıysa aksatmadan kullanın arada mala bağlarsanız ilaçlardandır. kullanmazsanız sonuçları daha kötü olur şakası yoktur.
(bkz: kanatlandırır)
(bkz: çok fena)
Buraya entry girebiliyosaniz, ya yeni icmis oldugunuz ya da hic icmediginiz ilac.

Kanatlandirmaktan ziyade yamultur, gocertir.

seroquelin muadili degildir ayrica. Muadil ayni etken maddeli ilaclar icin kullanilir. Seroquel in etken maddesi risperidon degil.
göçerttiği filan yoktur ki 13 yaşımdayken kullanıyordum ben bu ilacı.
yalnız şöyle bir yan etkisi var ki, prolaktin seviyesini inanılmaz arttırıyor.
2 mg olani insani yataga yapistirir. ertesi gun hangover yapar.
2 mg olanı etkisiz gelmekle birlikte yatağa göçtürür.
okbye birebir.
Kafasını beğenmedim.
2 ayda 7-8 kilo almama sebebiyet veren ilaç. şizofreni ve manik depresif durumlarında etkili olarak kullanılan, felce sebep olan bir ilaçtır. ilk kullanmaya başladığımda uyuyamama, sonralarında ise kesintisiz 24 saat uyuma gibi uyku problemi yarattı. kafamı yastıktan kaldırmak istemiyorum ve ağır uykulara yatıyorum. engel olunamayan kas seyirmeleri, nefes alamama, gibi yan etkileri var. alkolle kullanıldığında ise çok acayip bir kafa yaşatıyor. hastalığı ise önemli derecede etkileyerek iyileşmenize sebep oluyor. kişiden kişiye değişen yan etkileri oldukça fazla.
Özünde şizofrenide kullanılsa da envai çeşit psikolojik rahatsızlığın tedavisinde de kullanılan bir psikotiktir.

Yan etkilerinde tek eksik ölümdür. Onun dışında bulantıdan felce kadar uzanan yan etkileri mevcuttur. Öldürmez süründürür.

Çok güzel bir kafa yaşatır. Düz yolda yürüyemez, ağlanacak halinize güler, olduk olmadık yerlerde horlaya horlaya uyursunuz. Kullanırken hiç sevmeseniz de bıraktıktan sonra yaşattığı kafayı, uyutmasını, güldürmesini özlersiniz.

Tek sorun bu ilacın kullanıldığı dönemi neredeyse hiç hatırlayamamak ya da dönem dönem hatırlamaktır.
yıllar yılı okb den muzdarip olan zat-ı şahaneleri mrigasira bu ilacı kullanmış olup hiçbir faydasını görmemiştir. itinayla kaçınınız efendim.
akp lilerin kullandığı ilaç.
okb için önerilen ilaç.
şurup olanını suyun içine katıp içilen ilaç. zira prospektüsü okumayıp direk içerseniz bir gün kadar ayağa kalkamıyorsunuz. denendi.
Öküz öldürür gibi uyutan ilaç, deliksiz.
Kullanıp ertesi gün rezil gezmeme sebep olan ilaçtır. Yuttuktan yarım saat sonra etkisini gosterir
8 ay kullandigim antipsikotiktir. yan etkileri berbattir erkeklerde cinselligi tamamen bitirir. Yolda guzel bir kadin gorurusunuz ama bakmazsiniz bile o derece. insani hayattanda bezdirir mallastirarak. bana doktorum sigaranin iyi gelece[ini soylemisti ciddende yan etkileri kaldiriyor cinsellik disindikilari tabikide.
Son 8 aydır kullanmadığım, bıraktığımda kafamda bişey varmış lan dedirten ilaç. Çok ağır ve güzel uyutur, düzenli kullanılırsa faydasını alacağınız ilaçtır.

Yine de özlemedim seni risperdal.
Okb tedavisi icin kardesimin kullandigi ancak bi boka yaramayan ilac.