bugün

kimi sevsek götü başı ayrı oynuyor.
amk resul senin.
Yeni dugun sarkisi...
Bayağı klipte birbirlerine yazmışlar yalnız. bir şeyler sezdim ama hadi hayırlısı.
edit: düğün şarkısı tespitine katılıyorum hatta direkt düğün için yazılmış.
resul dindar'ın reklam amaçlı yaptığı düettir. petek dinçöz daha medyatiktir ve petek dinçöz'ü adeta basamak, merdiven gibi kullanmıştır stratejik olarak.
trolldur.
"Üzdü" denilecek düet haberidir.
Yakıştı mı la? Dediğim şarkı. Düğün şarkısı yaftası tam oturmuş.
Resulumun gözleri gene çok güzel bee.
Sözleri çok güzel ve anlamlı. Son zamanların en iyi düetlerinden. http://www.mersindehaber....-sarki-sozleri-h3695.html
ne alaka denecek şeydir ama gerçek hem de çok gerçek!
Sevgililer günü yaklaşınca yapılan abuk subukluklardir.
Resulüm naptın sen ya.
Başımıza taş yağacak resmen.
kesinlikle o resul dindar değildir! resul dindar olsa duramazdın!
Resul dindar'ın yossi Cohenle değiştirildiğini kanıtlayan hadisedir.
Resul dindar'ın sesi cok güzelmis.

Herhangi biri ses eğitimiyle sarki söyleyecek seviyeye gelebilir bunun da örnegi petek dinçöz sanırım. Ama sesinin tınısı güzel değil be kadın! Dinleyemiyorum.

Ayrica o dudaklar seda sayan gibi olmus ne kadar çirkinleşmis yahu. Yüzün iyiydi birak oynamayi.

Ve yine ayrica klip mok gibi olmus. Oyunculuk yerlerde.
Resul dindar sesiyle kurtaramamis. Dügününde çaldiracak olanlar kekodur kamildir kezbandir, kırodur.
2016 yılı varoş düğünlerin ilk dans şarkısı .
Bu başlığa ikinci entry girişim.biraz troll ama ikisinin de soyadlarının kesişim kümesi din kelimesini veriyor. şimdi burda şuna takıldım bu ikisi evlense soyadları ne olur kesişim olan din mi yoksa fark kümesinin birleşimi mi? efenim iyi geceler ilkokula bağladım çünkü.
ne saçma bir düetmiş o öyle. *
bir niyazi koyuncu & gülşen düeti değildir.
(bkz: resul dindar kim lan)?

edit: oha kişiyi tanımıyorum diye basmış eksiyi, iyimiş.
Resul dindar kim amk? kim ünlü yapıp piyasaya sürüyor? kimler dinliyor bu adamları?
Her insan hata yapabilir. Resul bu duruma Çok takılmamalı.
Allah affetsin...
Neden petek dinçöz... Arkada kalmış nasıl çıkış yapsam demiş bu dinleniyo şuna gideyim demiş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar