bugün

Neden petek dinçöz... Arkada kalmış nasıl çıkış yapsam demiş bu dinleniyo şuna gideyim demiş.
Allah affetsin...
Her insan hata yapabilir. Resul bu duruma Çok takılmamalı.
Resul dindar kim amk? kim ünlü yapıp piyasaya sürüyor? kimler dinliyor bu adamları?
(bkz: resul dindar kim lan)?

edit: oha kişiyi tanımıyorum diye basmış eksiyi, iyimiş.
bir niyazi koyuncu & gülşen düeti değildir.
ne saçma bir düetmiş o öyle. *
Bu başlığa ikinci entry girişim.biraz troll ama ikisinin de soyadlarının kesişim kümesi din kelimesini veriyor. şimdi burda şuna takıldım bu ikisi evlense soyadları ne olur kesişim olan din mi yoksa fark kümesinin birleşimi mi? efenim iyi geceler ilkokula bağladım çünkü.
2016 yılı varoş düğünlerin ilk dans şarkısı .
Resul dindar'ın sesi cok güzelmis.

Herhangi biri ses eğitimiyle sarki söyleyecek seviyeye gelebilir bunun da örnegi petek dinçöz sanırım. Ama sesinin tınısı güzel değil be kadın! Dinleyemiyorum.

Ayrica o dudaklar seda sayan gibi olmus ne kadar çirkinleşmis yahu. Yüzün iyiydi birak oynamayi.

Ve yine ayrica klip mok gibi olmus. Oyunculuk yerlerde.
Resul dindar sesiyle kurtaramamis. Dügününde çaldiracak olanlar kekodur kamildir kezbandir, kırodur.
Resul dindar'ın yossi Cohenle değiştirildiğini kanıtlayan hadisedir.
kesinlikle o resul dindar değildir! resul dindar olsa duramazdın!
Başımıza taş yağacak resmen.
Resulüm naptın sen ya.
Sevgililer günü yaklaşınca yapılan abuk subukluklardir.
ne alaka denecek şeydir ama gerçek hem de çok gerçek!
Sözleri çok güzel ve anlamlı. Son zamanların en iyi düetlerinden. http://www.mersindehaber....-sarki-sozleri-h3695.html
Yakıştı mı la? Dediğim şarkı. Düğün şarkısı yaftası tam oturmuş.
Resulumun gözleri gene çok güzel bee.
"Üzdü" denilecek düet haberidir.
trolldur.
resul dindar'ın reklam amaçlı yaptığı düettir. petek dinçöz daha medyatiktir ve petek dinçöz'ü adeta basamak, merdiven gibi kullanmıştır stratejik olarak.
Bayağı klipte birbirlerine yazmışlar yalnız. bir şeyler sezdim ama hadi hayırlısı.
edit: düğün şarkısı tespitine katılıyorum hatta direkt düğün için yazılmış.
Yeni dugun sarkisi...
kimi sevsek götü başı ayrı oynuyor.
amk resul senin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar