bugün

Mübarek şarkı. Ezan ezan.
Biiznillah satanizm
Yükselcek
Seemann reise
Ümmet reise
Seks sikiş bacak arası
Nokta
Bacanak nerdesin aq :d
gece gece güzel giden rammstein parçası.dinleyin dinlettirin efendim.
rammsteinin sevilen parçalarından yanlızca biridir sözlerini anlamasanız da sözleri ruhunuzda hissedersiniz vesselam.
10 yıl önce bugün çıkmış albüm, iyi ki çıkmış, kulaklarımıza nice ziyafetler yaşatmış...
zevkle dinlenilen rammstein şarkısıdır. tekrar tekrar dinleme isteği uyandırır.
albüm olanı rammstein'ın en iyi albümü sanki,bu albümden sadece dört şarkıya klip çekilmesi üzücüdür****,umarım mein herz brennt'e yapıldığı gibi bu albümdeki birkaç şarkıya da sonradan klip çekilir*
bi ara üzerine eğileceğim yazar.
ramazan bayramını en içten dileklerimle kutladığım, kendisine nice bayramlar dilediğim uludağ sözlük yazarı...
aynı kafadan oldugumuzu dusundugum yazar. merhabalar.
dokuzuncu nesil kıymetli yazarlarımızdan. gelecek vaaediyor görüyorum. bulaşan olursa nickaltını yıkarım. ha klasik cem yılmaz espirisi anlayın işte yıkarım nickaltınızı. bu arada nicki şarkı ismiymiş ben reis sanmıştım. bu köylülüğüm başıma iş açacak bir gün.
ateistmiş kendisi. sevindim. ama kürtlerle ilgili görüşlerinde daha iyi niyetli olabilir. daha geniş açılı bakabilir. aslında mesele kürt, türk, ingiliz, japon, iskandinav olmak değil, insanlık. aklından bunu çıkarmayan insanlar olduğu sürece, milliyetlerin insanları birbirine düşürme aracı olduğunu gören insanlar kaldığı sürece, ümidim var. umarım bu yolda bizimle olur.

hoş gelmiş.
fena gazdır.
malum düzenin adamlarını sevmeyen yazar. helal biladerim.
(#15528688) ile adam madam kayarım ben buna repliğini akla getirmiştir.*
açık açık konuştuğu,sözünü sakınmadığı için başına geleceklere hazırlıklı olmasını tavsiye ettiğim, yazılarının devamını beklediğim, atarlı olmasa da tepkili yazar. kalitelidir.
troll ün troll demesiyle troll olunsaydı troller troll olmazdı corç dikkate alma*
günlük rammstein ihtiyacının karşılanmasında aktif rol oynayan, outrosuna bayıldığım r+ parçası.
rammstein ın en güzel parçalarından biridir. canlı performansı da bir o kadar güzeldir.
severek dinliyoruz.
uçurulması gereken bi troll. evet.
(#15504890) atarlı genç.
(#15327226) en son entrysini 3 gün önce girmiş olan, beni takibe alan bir yazar arkadaşımız.
kadın reis.
(#15352881) çok güzel söylemiş yazardır.
hoşgelmiş bir sözlük yazarı. oldukça olgun entryleri var.
dinle dinle bitmeyen rammstein parçası, modu tekrar çal'a alma sebebi.
nesildaşım yazar. hoş gelmiş.

(bkz: dokuzlar örgütü)
(bkz: dokuzlar örgütü manifestosu)