bugün

görsel
bazen gerçekten bu başlıkları açanları merak ediyorum. lan abazasın, görmemişsin anladık. bu nedir ya ? lan nasıl bir mideniz var ? boğa burcu erkeği yapabilirmiş bilmem ne. boğa burcu erkeği başka bişey yaparda burda yazmiyim şimdi. ben okurken kusucaktım adam bunu hayal edip başlık açıyor.
Blade: way of the vampire.
Tam bir fazia olan durumdur. Evet.
Kız bulsan zehirli de olsa emersin lan. Yazdırmayın şimdi burada böyle.
türkiye'deki kadınların kukutoları regl olduklarında ezine peyniri gibi koktuğundan pek de mümkün olmayan hadise.

yahu duş jeli nedir, efendime söyleyeyim duş sonrası losyon nedir falan bir araştırın be. ondan sonra vay efendim neden oral seks yapmıyorsun. tabii ki de yapmam. benim böyle şeylere karnım tok!

geberin.
Midesizliğin ötesinde insansızlıkdır. Yuh be kardeşim o kadarmı aÇsın.
Kardes o kadar iğrendim ki başlıği acan ruh hastasinin nickine bakamicam dedirtendir.
(bkz: hayvan gibi şiy yapıosunuz)
çok doğal geriye kalan alternatiflerden biridir ama zaten reglli kadınların karın ve sırt ağrısının olduğu için fazla sürmeyecek bir eylemdir.
koku alma duygusu ve tat alma duygusu erkeklerin yapacakları iştir. bazı kişiler bunu sadece boğa erkeklerinin yapabileceğini dile getirmişlerdir fakat boğa erkeğinin böyle iğrençliklerle işi olmaz.
vampir stayl fantezidir. vampir olmayanlara önerilmez.
hatun kişinin hacet ederken götünü yalamakla aynı kefeye konabilecek eylemdir.
Kont Drakula tarafından zevkle yapılacak olan fantezi.
midem alt üst oldu. reflüm var lan benim.
gerdek gecesini anımsattığı için tercih edilebilir.
(bkz: o vajinayı yere bırak evlat)
(bkz: o vajinayı yere bırak evlat)
(bkz: regl kadının oral seks yapması) durumu varken kim bunu yapar ki denilesi olay.
3-4 gün kendi çekim alanını oluşturmak çok daha iyidir.
evet iğrençtir fakat aldatmaktan iyidir zannımca.
Çaresizliğin son noktasıdır, iğrençtir.
mideyi kaldırır.
iğrençliğin son perdesidir. bu kadar mı düştünüz be.
günahı arttırır.