bugün

ilk teklifte naz yapmıştır, bir teklif daha etmen için yol açma çalışması içine düşmüştür...
intikam alınması gereken yegane an.
depremin altında kalan evlerin arasında yaşayan var mı misali merak eden kızdır.
kendisine asıl sorulması gerekenin o olduğu dikte edilmelidir acilen.
- nasılsın?
+ ne demek şimdi bu amk?
(bkz: istemem yan cebime)
iyi ihtimaller:
1-reddettiği kişiye değer veriyor olabilir. her değer verdiğiyle sevgili mi olur ki insan?
2-suçluluk hissediyordur.
3-acımıştır.
4-reddettiği kişinin ciddi bir hastalığı vardır, gerçekten merak ediyordur.
bir başkası için reddettiği erkeği, ne olur ne olmaz diye elde tutma çabasıdır.
reddettikten sonra ki durumunu merak ettiği için nasılsın diye bir mesaj atması muhtemeldir. ya da sen bi kenarcıkta dur bak hala seviyosan sakın unutma beni boşa çıkarsam belki dönebilirim sana umudu vermektir. son derece aptalcadır. reddettiysen neden hala konuşma hevesindesin ki... sildiysen tam sil yani dedirten bir olaydır.
canı sıkılan kızdır. o an onu eğlendirebilirseniz sağ taraftan sol tarafa geçmişsiniz demektir.
Reddeden kız: nasılsın?
reddedilen erkek: vay kabul ediceksin demek.
reddeden kız: bb.
yapmacıktir. ibnelik doludur erkeği intihara sürüklemenin bir diğer yoludur.
+nasılsın? (bu soru beklemedğin bir anda gelir ve kesin sevinirsin)
-iyiyim * (bunu yapmıcaksın işte aptal!)
-kızım defol git uğraşamam seninle hem redediyosun hem hatrımı soruyosun yavşak mısın?(gibisinde yaz)
ki.. göt olsun
"sana vereceğim ama biraz uğraşmalısın" demeye çalışan kızdır.
belki sevgili olmak istemiyordur fuckbudy şeklinde takılmak istiyordur sorumluluk almadan diyerek umuda da sokabilir.
-nasılsın?
+elim dolu sonra konuşalım
alternatif olduğunuzun işaretidir, kaçınınız.
sana yavşıyorum anlamına gelen eylem, fakat taviz vermeden siktiretmek gerek.
-nasılsın?
-bıraktığın gibiyim nasıl olabilirim ki!
biraz daha ısrar edersen tamam diyecem de sen de hiç sallamıyorsun beni.

anlamına gelen mesajdır. kadınların kendilerini zeki sanan kadına bir örnektir. ikili oynamaktır.
açıklık getirmek istediğim durum. şöyle ki;

bir kız gerçekten (bu kelimeyi büyük harflerle yazmak isterdim) evet gerçekten reddettiği bir erkekle arkadaş kalmak isteyebilir. muhtemelen adam çok kafadır, beraber çok iyi vakit geçiriyordur. ya da kızın gerçek arkadaşı yok denecek kadar azdır.

bir diğer olasılık, kız istemeden reddetmiştir. yani aslında o da hoşlanıyordur, fakat şartlar onları ayrı olmaya zorlamaktadır. bunun sebepleri hayal edemeyeceğiniz kadar fazladır ve kişiye göre o kadar değişiklik gösterir ki. çocuğun daha önce yakın arkadaşının sevgilisi olması, 6 yaş büyük olması, sosyal statülerinin arasında uçurum olması...

özet geç piç derseniz eğer, fuckbuddy olmak istemek ya da ego tatmin etmeye çalışmak genelde kızların uğraşmadığı şeylerdir. cinsel organınızla senaryo yazmayın (ne kadar da kibar bir ifade kullandım).
uzay çöplüğü gibi cevap verilesi soru.
eşeğin aklına karbuz kabuğu düşürmek deyimin de kendini bulan kız.
meali: seni reddettim ama biliyorum giderin var, sen şöyle köşede dur bakalım.
peşinden koşulmasını istiyordur.