bugün

Lüksten uzak durun demesini hiç üstüme alinmadim çünkü lukse ulaşacak kadar kazanmiyorum.
görsel
bugün amerika'ya gidiyorsun reis.
orada başına türlü türlü haller gelebilir.
tehlikeli bir durum sezersen şayet, brooklyn'de highland park'ın güney girişinin 2 blok ötesinde benim dayıoğlunun döner-dürüm dükkanı var.
sana sadece 10 kilometre uzaklıkta.
kaçtığında, alçak yankiler seni kuzeydoğudaki türk büyükelçiliğinde arayacaklar muhtemelen.
ama sen tam ters istikamete, güneydoğu yönüne ilerle.
yanındakilere söyle seni oraya ulaştırsınlar, sonra ben dayıoğluna gerekeni söyledim, dükkanın altında 17. yüzyıldan kalma, hollandalı farmasonların ingilizlerden saklanmak için yaptırdığı tüneller var.
o tünellerden seni sağ salim deniz kıyısına ulaştıracak, oradan da kaçırıp yurda getirecek.
dayıoğlunun iletişim bilgilerini mail olarak attım sana.
ne olursa olsun abd'de tutuklanmanı istemeyiz.
hayırlı yolculuklar. öptüm k.i.b bye...
en son futboldaki yabancı sınırlaması hakkındaki açıklamalarıyla iyice nefret ettirdi kendisinden.

ülkedeki her şeye karar vermek, her şeyi en iyi sen bilmek, her konuda fikir beyan etmek zorunda mısın sayın rte?

cumhurbaşkanıyım ben tabi konuşacağım kafasında heralde.

kuzey kore mi burası, yeter artık vallahi darlandım.

millet istemiyor işte, sen hangi yalakaların menfaati için sürekli bu konuyu ısıtıyorsun? milletin hizmetkarıydın hani ne oldu?

şerefsizim en sonunda koşarak kaçacağım bu ülkeden. gürcistan sınırını geçip gideceğim, arkama bakarsam siksinler beni.
görsel
Ben kabile reisleriyle görüşmem demişliği vardır.
Sana ne amk yabancı sınırlamasından. Her konuda fikrin var amk. Futboldan elini çek.
Milli eğitim bakanı oldu şimdi de. Ülkeyi ilgilendiren bir konuda kafana göre hareket etme hangi rejimde oluyordu?
Milli eğitim bakanına boşa maaş ödemeyelim, hatta bütün bakanlıkları kapatıver gitsin. Nasılsa kararlar senden çıkıyor, savurganlık yapmayalım.
her ne olursa olsun çoğu alanda ciddi anlamda başarılı işler yapılmasını sağlamış ve bu ülkenin büyümesine ivme kazandırmış bir partinin en önemli ismi.
keşke ne istedilerde vermediklerin yanında olacağına keşke çiftçinin , emekçinin , mazlumun yanında olsaydın keşke adaletin yanında olsaydın keşke bilimi geliştirseydin eğitim , sağlık , sanayi yi geliştirseydin adam gibi doğru dürüst eğitimciler geliştirseydin de onunla bununla uğraşmasaydın keşke onlara zamanında son damlasına kadar yardım edeceğine onlara verdiğin desteğin çeyreğini Türkiye Cumhuriyetine verseydinde belkide bugün çok bambaşka yerde olsaydık be.
Bu adama oy verenler ilerde çok pişman olacaksınız çok umarım bu adama oy vermekten inanmaktan vazgeçersiniz yol yakınken vazgeçin inanmayın çok değil 3-5-10 yıl sonra inşallah eriyip bitip gideceksin sayın cumhurbaşkanı bari şu güzel üllemizi eriyip bitirme be bırakta bizlere kalsın torunlarımıza kalsın şu güzel ülkemiz..
şimdi de futboldaki yabancı sınırına kafayı takmıştır. arkadaş senin işin bu mu?
Futboldaki yabancı sınırına takılacağına fındık üreticisinin derdine çare bulsun. Herifler kırılıyor. Lafa sıra geldi mi milletim milletim demesini biliyor.

Bu millet seni derdine çare ol diye getirdi. Üzerine vazife olmayan konulara burnunu sok diye değil.
görsel

hiç beğenmedim bu halini.
hem de hiç.
yer new york bm genel kurulu.
konuşmaları dinliyor.
ne düşünüyor acaba?
aklından ne geçiyor?
fındık üreticileri olabilir mi?
ya da teog'un kaldırılması?
yok yok.
ikisi de değil.
bu düşünce başka düşünce.
derin...çok derin...

evvelki seneler de gitti abd'ye.
bm genel kuruluna katıldı falan.
ama bu seferki çok sönük geçiyor sanki.
haberlerde de pek bahseden yok.
oralarda bir şeyler oluyor.
ve ne olduğunu biz bilmiyoruz.
Fotoğrafını bastırttığı broşürleri okullara dağıtarak sevileceğini zanneden siyasetçi. Yazık. Cidden bu kadar ucuz mu sanıyor insanların sevgisini?
dünya lideridir. yersen.
Açıkçası buraya iyi veya kötü bir görüş bildirmeye korkuyorum.
Öyle biri.
yabanci doktor isterdi zamaninda ama yabanci futbolcu fazlaligina laf eder reis.
adamın ham maddesi. net..
nefret ediyorum ondan gerçekten nefret ediyorum. yandaş muhalif her kanalda sesini duymak, günde 192837456 kez yüzünü görmek dahil istemiyorum.
o yüzsüzlüğü, tükürdüğünü yalama ustalığı, "sesi çok çıkan haklıdır." misali sürekli etrafa saldırıp hedef alarak, suçlama politikasıyla düşman yaratıp kendi binbir türlü kirliliğini örtbas etme ve zeytinyağı gibi suyun üstüne çıkma çabası, doymak bilmeyen dünyevi hırsı ve bu uğurda yıllarca aynı yolda yürüdüğü herkesi dahil satabilecek kapasitede olması vs. adam başlı başına incelenmelik bir "narsist kişilik bozukluğu" örneği.
daha neyi kısıtlama getiri bunlar için *
jet fadıl'ın siyasi versiyonudur.
Sen hiç bir zaman atatürk'ün yerini alamayacaksın bunu unutma.
2019'da seçimleri kaybedince ülkeyi yakarak kaçması muhtemel din tüccarıdır.
Milletin adamı. bu ülkenin kabul olmuş duası.
halkın adamı b.m. de vermiş gene küsküyü

alayını kalaylamış.
görsel

(bkz: Adın yazılacak mücevher taşa)*