bugün

Ümmetin umududur..yokluğu soğuğumuzdur..
amerika gidip rusya ile papaz olunca bu da gidip rusyaya giydirmeye başladı. beni en çok güldüren söylemi ise; rusyanın suriyede sınırı yok, orada ne işi var.
yahu arkadaşım; amerika sırası ile ırak, afganistan'a paldır küldür girerken bunları niye demedin. ?? efendim. ses gelmiyor.

destekleyenler ise ayrı bi olay. seçimden önce kahrolsun israil modunda idiler şimdi yaşasın israil moduna girdiler. çünkü akp israil dostumuz edip.
ne desek boş. bir şey desek anında mahkeme de bulabiliriz kendimizi. çünkü burası özgür bir ülke.!!
Misyon ve vizyonu ümmetçilikten öte geçmeyen, hani kahvede her konuyu bilip ilkokulu zor bitirmiş orta okul terk hacı amcalar vardır ya, onlar gibi işte.
kısaca,

(bkz: reis)
Bu herif başkan olsa, bi sonraki seçimlerde allah olmak ister. Bunun duru durağı yok.
şu sıralar, "bop eşbaşkanlığı" görevinin bir sonucu olarak, israil'i "dost devlet" ilan etmesinin sebep olduğu tepkileri başka yöne çekmeye çalışan şahıstır.
yeniden doğan ejder.
düşünsenize dünyaya karşı siber saldırıya karşı koyuyormuş.

hayır bunu okuyan yabancılar da cumhur başkanı değil hacker zanneder.

neye karşı koyuyormuş allah'ını seversen. evinde oturmuş gününü gün ediyor.

karşı koyanlar yine beğenmediğiniz odtü'lü gençler ve bilim adamları.

yoksa duaları ile mi bu siber saldırıya karşı koyuyor.
ay bu adam kafayı yedi;

https://www.youtube.com/watch?v=j1Pd-bxfrF4
bugün de ölmedi. ne zaman ölecek bu?
görsel
apple markasinin yeni yuzu.
iyi adamdı rahmetli. güzel döşerdi.
yeni türkiye'nin reis'i.
çok değil, 50 yıl sonra vahdettin gibi küfürlerle beddualarla anılacak olan lider.
görsel

normalde pek güldürmezdi ama bu sefer haykırmama vesile olmuştur
müslümanların 80 yıllık dualarının karşılığı,
tüm inanan kalplerin ve vicdanların haykıran sesi ve umudu,
kafire şiddetli mazluma şefkatli,
sesi güzel bir kuran aşığı,
cesur bir mümin,
her gün binlerce insandan halis dua alan bir idareci,
işi zor hem de çok zor,
bazen danışmanları ve bakanlar onu anlamıcak,
çünkü o ümmetin duası...
Alah yardımcısı olsun
pkk'yı 1 haftada bitirebilecek imkanı varkeb süründürüyor. evimizde rahat uyuyamıyoruz.
iyi ki varsın!

iyi ki bizimlesin reis!
tam halkın hak ettiği adam. tencere, kabak.
Başlığı birden karşımda görünce öldü sandığım Türkiye cumhuriyeti günümüz yetkilisi. Bir nevi zall kendisi.
Rabbim yardımcısı olsun her daim..amin
Reis baba
gelmiş geçmiş en iyi liderlerden
ama asla Atatürk olamaz gözümde
ve yabancı ögrencilere tanıdığı ayrıcalığı kendi ülkesinin çocuğuna da tanırsa sevinirim
burdan sesimi duyacak hali yok sanırım.
ama senin memurların benim kuru ekmek yiyen arkadaşıma iki senedir burs çıkarmıyor.
yabancı öğrencileri ise 850 tl burs ve iki kişilik odalarda ücretsiz olarak devlet yurdunda barınma hakkı veriyor...
"sayın" cumhurbaşkanımızı anlamakta güçlük çekiyorum. şehit haberlerinin ardı arkası kesilmiyor, güney doğuda olaysız gün geçmiyor, ülke terörist kaynıyor, rusyasından, suriyesinden, iranından, ırakına 1 tane dostumuz kalmamış, ekonomi desen dolara direnmekte zorluk çekiyor, 2.5 milyon kişinin donunu banka aldı alacak tutturmuş "başkanlık sistemi".

sormak istiyorum: cennet ülkemizde bu kadar sorun varken başkanlık sistemi diye tutturmak neyin nesidir. sen önce çöz de bu sorunları sonra iste sistemini. başkanlık sistemi çözüm olacaksa bu sorunlara ne kadar güzel amma ve lakin hiç sanmıyorum. bir söz vardır;

"mahalle yanarken orospu saçını tararmış." buda öyle bir şey işte. neyse anamızıda alıp gideriz belki bir gün bu memleketten.
her ne kadar geçmişte hataya düşüp fetoistlerle aynı tasa kaşık daldırdıysa da, muhalefet siyasetçilerinin yapmadığını yaparak tükürdüğünü yalamış, yaptığı hatayı itiraf etmiş ve bu paralel örgütü kesin olarak bitireceğini çok defa ifade etmiştir. halihazırda da adım adım örgütten türkiye temizlenmektedir. gerçekten sevilecek adamdır, hele hdp gibi, komünist kesim ve komünist medya gibi devlet düşmanları bu adamdan tiksiniyorsa bu adam zaten iyi demektir.