bugün

Adamın dibi değil de en üst noktası.
adamın dibi değil de son iki harfi.
birçok kişi tarafından iftiralar atılan ve doğal olarak günahı alınan mukaddes lider. insanlar neden anlamıyorlar?israil abd onu sevmiyorsa belli ki bu adam onların çıkarlarına ters düşen ülkeye faydalı iyi işler yapmış.

ne yazık ki bu dünyadaki imtihanı çok zor ama eminim ahirette mükafatı büyük olacak. en önemlisi de arkasında duran milyonlar var ve hepsi onun için dua ediyor.

işte bu gerçek de düşmanlarını çıldırtıyor.
http://video.uludagsozluk...yyip-erdo%C4%9Fan-110461/
http://www.youtube.com/watch?v=y9m4tekef3

O güzel sesinden ali imran 191 194. ayetler.

--spoiler--
Onlar ayaktayken, otururken ve yanları üzerine yatarken Allah'i anarlar; göklerin ve yerin yaratilisi üzerinde düsünürler. Ve "Rabbimiz! Sen bunu bos yere yaratmadin, Sen yücesin, bizi atesin azabindan koru." derler.

"Rabbimiz! Sen kimi cehennem atesine sokarsan onu rezil etmissindir. Zalimlerin hiç yardimcilari yoktur".

"Rabbimiz! Biz, 'Rabbinize iman edin' diye imana çagiran bir davetçi isittik, hemen iman ettik. Rabbimiz! Günahlarimizi bagisla, kötülüklerimizi ört, bizleri sana ermis kullarinla beraber yanina al.

"Rabbimiz! bize peygamberlerine vaad ettigini ver, kiyamet günü bizi rezil etme. Muhakkak sen verdigin sözden dönmezsin".
--spoiler--
ne ailesinin ne de kendisinin kafasının çalıştığını hiç düşünmemiştim. hatta çalışmadığını da biliyordum ama bu kadarı da çok fazla;

görsel

(bkz: adam haklı beyler)
utanma duygusu olmayan bir insan. hiç yok, bir damlacık bile. korkunç bir şey yahu.

onun namına kızarmaktan yüzüm yanıyor bazen.
Uslubu git gide düşmektedir.

Dersanelere göndermeyin çocuklarınızı diyor. Sülük gibi emiyorlar. Mani mani manii diyor

Adam bildiğin ağzından tükmükler saça saça mahalle hanfendi(!)si gibi mani mani maniii diyor.

Mani tabi. Kimilerinin dini. Para dini.

Bi de maniheizm var. Onlar alınmasın.
Bana nefretle acima duygusunu bir arada yasatan canli.
Hiç şüphesiz emsali görülmemiş bir başbakandır.
adını duydugumda cüzdanı sağlama almama neden olan başbakan.
şimdilik peygamber az ilerde allah.

peygamber dediklerini duyduk, işittik. günler, aylar, belki de bir kaç yıl sonra allah diye iman edeceklerinden de şüphemiz yok artık.
(bkz: başbakan için tutuklama talebi) kampanyası başlatılmış insandır.
hep eleştiriyoz yaa. ben bu sefer şarkı göndermek istiyom başbakanıma. hem de duygusallı. aha,
http://www.youtube.com/watch?v=XU-m7aHMdCc
Helal be cemaate daha seçimler gelmeden rte yi ülkeden kovacak. Yeni gelen hükümetse cemaati kovacak ülkeden.
(#22998098) bakın cemaat i isteyen herkes kovar. Niye o kadar gözünüzde büyütüyorsunuz. Haşa onlar allah mı? Rte ne kadar onların üstüne giderse cemaat te rte nin hatalarını ortaya çıkarır.
Halkın yarısını zevk ve sefa içinde yaşatıyor (yandaşları) geriye kalan çeyreği de vergilerle cezalarla süründürüyor. En son kalan çeyrekte ya zengindir. Ya bir yolunu bulmuştur.
çok pis işlere bulaşmış başbakandır. özetleyerek sayalım:

1. evrakta sahtecilik: oğluna sahte belge alarak askerden yırtması. kaza yapan oğluna da (sevim tanürek cinayeti) kazadan sonra geçmiş tarihli ehliyet aldığı iddia edilmiştir.

2. cinayeti sahiplenme-üstünü örtme: oğlunun yaptığı kazada mesela en basitinden, oğlunun ehliyeti kaza anında sorulmamış ve istenmemiştir. tutanaklarda yoktur. sonradan çıkmıştır. oğlu hiç mahkemeye gelmemiştir.

3. çıkar sağlama: oğulları kızları, kendisi "geçinemiyorum" dediği yıllarda abd'de okumuştur. dost bursları ile tabii.

4. sebepsiz zenginleşme: geçinemeyen adamdan, iki tam gün boyunca evindeki nakit parayı boşaltamayan adama dönüşmüştür.

5. halkı kin ve nefretle birbirine kışkırtma: gezi olayları, milyonları evinde zor tutuyoruz, camide içki içtiler, başörtülü bacıma saldırdılar, üzerine işediler gibi fantastik yalanlar...

6. vatana ihanet: oslo (öncesiyle birlikte) görüşmeleri, çözüm süreci.

sit alanına kaçak yapılar, düzenli haraç ve rüşvet almak vb. gibi sayılamayacak bir sürü suçu vardır.

Allah sonumuzu hayretsin.
başbakan değildir onun için en güzel sıfatı kılaçdaroğlu söylemiştir. (bkz: başçalan)
bu ülke için asla debelenmemesi gereken liderdir. Neyin ne olduğunu bilmeden piyasa haberlerle siyaset yapIP gaza gelen milliyetçi görünüp ülkesine ihanet eden sosyalist gözüküp dış güçlerden medet uman kendini kandıran kişiliğini ideolojisini kaldıran hayvanları andıran kişilere değmez siz cambaz a bakmaya devam edin ülkedeki insanları birbirine kırdırmanın bu kadar kolay olduğu bir ülkede ne yapılabilir ki Yazık diyorum... Umarım hayırlısı olur herkes herşey değerinde kalır bu yönetimden çekilmek olsa bile..ki ben çoktan vazgeçmiştim bile zorla adam olunmaz...
(bkz: alışmadık götte don durmaz)
--spoiler--
bakın cemaat i isteyen herkes kovar. Niye o kadar gözünüzde büyütüyorsunuz. Haşa onlar allah mı? Rte ne kadar onların üstüne giderse cemaat te rte nin hatalarını ortaya çıkarır.
--spoiler--

sen senelerdir rte'yi bitirememişsin. dıyorsun ki, cemaat rte'yi kovdu. bitirdi.

eee senin yapamadığını yapan adama senin nasıl gücün yetecek diye sorarlar adama.

tanım: atarlı giderli, yanarlı dönerli, yanlışlı doğrulu bi ademoğlu.
Victor Hugo ile aynı gün doğmuş olan.(maalesef)
sessiz çoğunluğun sesi.
şu an öyle ahlaksız bir laf etti ki rezalet. şu sözü kullanmaktan nefret ederim ama faşistlik yapıyor. neymiş ordaki solculara rağmen ateistlere rağmen biz açılış yaptık.* sonra biz bütün halkı kucaklıyoruz. sikimi kucakla.
dünya tarihinin en büyük hırısızı.
türk halkının "en azından bir kısmının" köpek gibi yaşamaktansa şerefiyle ölmeyi yeğleyeceğini hesaplamaktan aciz yahudi dönmesi...