bugün

atama bekledigini soyleyen adama kikir kikir gulen kisi. ne diyorsa oymus, lafindan donmezmis. biz senin laflarina da donmelerine de aliskiniz, is atamaya gelince boyle mi oluyor? 'oy vermezsen verme, bize oy veren belli' diyor. hakikaten belli, ne yerlere geldikleri de belli, yarin birgun gotlerine girecekler de belli. bir basbakan dusunun ki, oyumu size vermeyecegim diyen vatandasla sacma sapan polemige girsin, laf sokmaya calissin. artik cahil ozguveni mi, ben buranin agababasiyim mi, ne denirse... mahalle kabadayiligindan ekmek yedi, biraz da mahalle kariligindan yesin, cok mu. ayrica kendi vatandasina terorist diyen adami elestiriyor. ulan sen degil misin bu ulkede cumhuriyet kutlayana da, ogrenciye de, memura da, emekliye de ve hatta taraftara da terorist diyen, hocalari, pasalari terorist diye hapislere tikan? ha bir de, suriyeli bir ciftin nisanini yapmis. onlardan 3 cocuk istemedi, hayret...
insanın en büyük gafletlerinden birine düşmüş olduğunu öğretmene verdiği cevapla da kanıtlamıştır. neymiş o gaflet? kibir efendim.
buna özgü tek bir kanal olsa, başka haberlere falan çıkmasa keşke. yaptığı saçma sapan açıklamaları dinlemekten ve görmekten sıkıldım.
çok komik adam.

hayır, beyin sahibi aklını kullanan vatandaşların olduğu bir memlekette yönetici olsa insanlar bırak oyu, selam bile vermezlerdi.

gaziantep'te katıldığı nikah töreninde muhabbeti yine 3 çocuk mevzusuna, çocuk mevzusuna getirmiş. tabi konuşurken kendisinin yaşam destek ünitesi prompter denen cihaz karşısında olmayınca ağzından şöyle bir şey çıkmış;

"Bakınız şu anda dünyanın ilk 5 ülkesi arasında yer alan iki önemli ülke var. Birisi Çin, diğeri Hindistan'dır. Bunların kişi başına milli geliri aslında çok çok kötüdür. Fakat toplam nüfusta durum çok farklıdır. Onun için insana endeksli olarak dünyanın ilk 5'i arasında bu iki ülke şu anda yer alıyor. Yoksa belli bir kaymak takımının dışında her iki ülke de sefilleri yaşıyor."

http://www.posta.com.tr/s...lar-.htm?ArticleID=158185

yani hazretleri; "siz çok çocuk doğurun ki benim yarattığım kaymak tabaka ülke zenginliğini dibine kadar sömürürken, sizler onların kölesi olarak 3-30 paraya sefilleri yaşayın." diyor.

gerçi takdir de etmiyorum değil. adam daha açık nasıl konuşacak ki? adam "sefilsin sen sefil kal" diyor bizim millet "tabi canım hemen 4 çocuk yapmalıyız" havasında.

deveye ne lazımsa, bizim insanımıza da böylesi lazım pis sefiller.
beyaz ekmek yasağı ile ilgili karikatür.
görsel
çiftçiye "ananı da al git" dedikten sonra atama isteyen öğretmene de "oyunu da al git" demeye getirmiş adamcık. suriyeli mültecileri sahiplendi kadar kendi vatandaşını sahiplenmeyen insan.
En az 5 Çocuk dediğini duydum bugün. Keşke bir gün de olsa kadın olsanda anlasan bazı şeyleri.
halkını bu kadar aşağılayıp, halkı tarafından bu kadar yüceltilen tek liderdir sanırım dünyada.
dün rüyamda yanarak öldüğünü gördüğüm türkiye cumhuriyeti başbakanı.
emre ulaşın çizmiş olduğu karikatür:
görsel
sözlükte açılan başlığa girerken bile insanı korkutan, bir takım kötü niyetli olduklarını sandığım insanlar tarafından diktatör olarak nitelendirilen * *
bu ülkenin yüzde ellisinin hakkını helal etmeyeceğini düşündüğüm başbakandır. *
not: küfür yazıp geri siliyorum en iyisi bu başlığı terk etmek beynim döndü hak helal diyorum çok acayip.
Her gördüğümde yorulduğum, kanal değiştirtmekten yorulmayan başbakandır.
Öfkelidir, kendisinden olmayan ya da eleştiren herkese "oyunu/ananı vs.. al da git, çek de git" diyebilecek kadar hümanist, ılımlı ve demokrat(!) kişidir.
Bir ara "teröristle görüşen şöyledir, böyledir, ispatlamayan da öyledir..." kabilinden laflar edip sonra gayet rahat(!) bir şekilde "ben görüştürdüm, görüşmeye ben yolladım" diyebilecek kadar da açıksözlüdür.
Helal olsun tabii.
Allah bu millete zeval vermesin.
http://a1301.hizliresim.com/15/s/jb27g.jpg
karikatür:
görsel
(bkz: büyük birader)
(bkz: 1984)
görsel
karikatür:
görsel
Karşısındakinin davranışlarını iyi irdeleyen ve ona göre nasıl davranacağını iyi bilen başbakandır.
Turkiyenin grlmis gecmis durusu en dik, posta'l yalamamis, halkn iradesin cope atmamis tek basbakani
üniversite ziyaretlerini korkudan cumartesi gününe alan, yine de hak ettiği protestodan kurtulamayan kişidir.

--spoiler--

Fahri doktora unvanı almak için Marmara Üniversitesi'nin 130. kuruluş yıl dönümü törenine katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı protesto etmek isteyen ve Haydarpaşa Kampüsü'ne doğru yürüyüşe geçen öğrencilere polis müdahale etti.

--spoiler--

http://haber.sol.org.tr/d...an-gozaltisi-haberi-66935
üniversite bitirmediğini kıptilikle açıklamıştır:

görsel
büyük orta doğu eş başkanıdır barzanin hamisi bölücülerin yardımcısıdır.
Kaç yıldır aramızda olmanıza rağmen size bir türlü ısınamadığım gibi her gün soğuyorum.
grup toplantısında gene çetecileri , teröristleri , enikleri ayar yağmuruna tutan karizmatik kişilik.

sol adı altında teröristi emenler hiç bu kadar ezilmemişti.
Günahım kadar sevdiğim insan.

her akşam içerim, zina yaparım, yalan söylerim, dedikodu yaparım. kandil akşamı bile içmişliğim vardır.

not: eniştem ateist.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar