bugün

kilis mitingi'nde anneler gününü kutlarken, "sadece anneler gününde değil, yılın 367 günü annelerimizi seviyoruz..." tarzı konuşmasında yaptığı gaftır..
gandi kemal'inkilerin yanında çok masum kalır.
dil sürçmesidir.
gafın tanımını bilmeden başlık açmak da böyle bir şeydir.
hesap bilmediği malumumuzdur. hayret etmedik.
son günlerde yazarların ağzını ayırıp, "ulan acaba kim bugün gaf yapacak" diye beklediğinin göstergesidir. 365 yerine 367 demiş, 40 yapmış, püskevitmiş, 17+4 yaklaşık 22 yaparmış, falanmış, filanmış. ulan hiç mi işiniz yok amk.

gerizekalı mısınız?

edit: gerizekalıymışsınız. anladım ben onu.
an itibariyle devlet bahçeli'den matematik dersi almasını bekliyoruz efenim. *

+ hadi öğrettiğim gibi.
- püskevet istiyorummm!!
+ o değil lan manyak diğeri...
- 40 yapar!
+ aferin otur.
1 yıl 367 gün olacak.
Kemal Kilictaroglunun 2005 yilinda olen kazim koyuncuya selam yollamasinin yaninda hicbisey.
kağıttepe ye benzemez.
oyumu ak partiye verecektim, şu an itibariyle vazgeçtim.
keşke yaptığı tek gaf bu olsa....

(bkz: ananı da al git) *
Önümüzdeki seçim döneminde reklamlarda:

--spoiler--
Bir yıl 365 gündü, 367 olmaz dediler,
Hayaldi, Gerçek oldu
AK Parti
--spoiler--
Sanki bir tek bu gafı olan, yüzlerce patavatsızca gelişi güzel konuşan kaba arsız başbakanımızdır kendisi.
yav arkadaş siyaset bu gafı da olur saçmalaması da hakareti de* yani artık sözlükte açacak başka başlıklar bulmak gerek suyu çıktı bunların.
iktidar olurlarsa bir yıl 367 gün olacakmış. sözü verilmiş.
Sayın başbakan benzinden sonra günlere de zam yapmıştır. Bu sayede 60 yıllık bir ömrü olanlar 120 gün daha fazla yaşayacaklar. Tabi sadece akp'ye oy verdiğiniz takdirde.
konu tayyibin gafı hala bahçeliye giydirilmekte.çokmu şey istiyoruz ne olur biraz tarafsız yorum olsun.367 yi bahçeli veya kılıçdaroğlu söylese aylarca dalga geçilir gel gör ki şimdi bu başlık altında bile konu saptırılmakta. (bkz: ben bu dünyaya ait değilim)
insan olan herkeste gazda olur gafta önemli olan vatan millet ugruna mücadele ederken cıkardıgı gafda gazda hoş görülür. ama malum mekanlarda yakalansın malum işler yapsın ondan sonra affedin der bu tür gafta gazda unutulmaz.
367 gün canım hayatımın tamamısın.

(bkz: Kayahan)
konuma özürlülerin yanında yaptığı gaftır ve hafif bir etkisi vardır.
gandi kemal ve bahçelinin gaflarından skandallarından bunalan muhaliflerin dört elle sarıldıkları gaftır, oyalansın biraz garipler.
zek bu adam.
367 milletvekili ile kafayı bozmuş, ülkeyi tek başına yönetmek isteyen demokrasi düşmanı başbakanın bilinçaltını ortaya koyan gaftır.
o kadar mitingini izledim canlı yayında ama bir tane gaf görmedim..ha bir de çok espirili bir başbakan hep güldürüyor..
çok önemli bir şey değildir.

hey kardeşlerim, sizlere sesleniyorum!

bırakın kemalist arkadaşlar eğlensinler, toplarını patlatmayın.

(bkz: haliç te izmirliler yüzecek)
(bkz: kağıttepe)
(bkz: halk ekmek 40 kuruş olacak)