bugün

(bkz: random)
(bkz: rastgele)
"ahaha" ya da "ehehe" ya da "ahuahua" ya da "ehuehue" hele ki "zuhaha" şeklindeki gülme efektlerinden daha samimi gülme efektidir bu. daha çok "dadsdasda" şeklinde kullanılmakla beraber gülme efektine şekil uydurmaktan daha mantıklıdır.
super muhabbetin var kafadan kopardin beni * demek yerine , dtyjklşlkjnb yazip karsisindakine yalaklanan insanin yaptigi eylem. gereksizdir , hem eylem hem de o insan.
gereksiz olduklarından dolayı "süper muhabbetin var kafadan kopardın beni" şeklindeki muhteşem anlamlı, ilk söyleyeni* kadar gerekli cümle yerine, random harfler kullanıyor insanlar. bu şekilde yalaklananlar* esefle kınanmalılar.
en az sitcom lardaki kahkaha efektleri kadar samimiyetsiz ve igrenctir.

"bak burasi komik aslinda, gulmen gerekiyordu. ghfgdhgdfgdgdfgjd."

ne bu $imdi?

ahhahahha diye gulsene karde$im. eheh de, eki eki de hatta...
samimiyetsiz ve abartılı gülüşün dışa vurumudur. tıpkı espirisini beğenmediğin ama yalakalandığın kişinin her aptal espirisine kahkahalarla kopmak gibidir. doğallıktan uzaktır.
rastgele asdkdirlasndibnbee yazabilirsiniz ve muhatabınız bunu yanlış anlayabilir bunun için iki harf kullanmaya özen gösterin ehehehh, ahahahah, gagagagga, gibi.
bazıları da rastgele gülerken içine gizli mesajlar saklıyabiliyor şahit oldum.

-bu kişi espri yapmıştır
-afsdsfsfssnnbnamnakymasdfadsfsadf

gibi...
sanal ortam (msn, sözlük vb.) dışında, yani gerçek hayatta bastırılması gereken eğilim.
hele ki kalabalık ortamlarda.
sanal ortamlarda kişilerce üretilen bir tepki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar