bugün

katılmadığım önerme.

sen hiç ceza-medcezir dinledin mi delikanlı?
bu konuya aşağıdaki başlıkta parmak sokmuştum:

(bkz: insanların dinlediği müziği aşağılayan yavşaklar)

düdüt: ayar bkz'ı gibi duruyor da cidden değil. cidden yazdım lan vicdansızlar.
Rap dinlemek cahil işi diyorsunuz ama rap in anlattığı hiçbirşeyi popta bulamassınız .
zall cool sıctı bez getir
rapi sadece yo yo dan ibaret sanmaktır.

not: sagodan falan bahsetmiyorum.
rap dinleyen insanda kültürün ne arayacağını belirten mükemmel önerme. kültürlü insan rap dinler mi yahu? gider klasik müzik, metal, rock gibi harbi 'müzik' dinler. ne o öyle iki 'yo' 'yo' diyen adamları dinlemek? bir de bunlara 'ayh çook felsefik' diyen 93 lüler var. yazık yahu, bol pantolonlarındaki çakma gümüş zincirini kopardıklarım. hayır altın takarım belki, hemen kızmayın.
zaten bi rap müziği dinleyenler cahil diyerlerinden zeka fışkırıyo.
Mutlak suretle doğru tespittir.

95 yılında islamic force ile raple tanıştım. Sayısız albüm koleksiyonum var.

Not: biri mühendislik 2 üniversite bitirdim. Yüksek lisans yaptım.
adamların tek önermesi 'amerikan vari' olması içine 'yeah yoo' geçmesi.
benim kulağıma ilk rap çalındığından bu yana 14 sene geçti. ben sahnede saçma sapan şekilde yeah yoo diyen bi rapçi görmedim.

flex tarzına bok atmadıklarına şaşırdım doğrusu. bu kekolar flexe laf atmadan geçmezlerdi.
Cahil insan beyanı.
honki ponki totirio aristokratlıgı bekleyenleri tatmin etmeyen bir muzik oldugundan tat vermemesi dogaldır.
Ben rock dinliyorum. Fakat zamanında rap de dinledim. Herkes dinlemiştir. Bilemiyorum şimdi rap güzel gelmiyor. Rock güzeldir ya rock dinleyin. Tavsiye ediyorum. Ha bu arada cahillerin işi diyemezsin. Sanatını hakkıyla yapanlar var saygısızlık yapma.
Insanların birbirini dış görünüşüne tercihlerine hatta dinlediği müzik türüne göre yargılayan kişi beyani.
Bakın bunlar hep ego tatmini. Kendi eziklik psikolojilerini böyle sanalda bir başka grubu ezerek atma çabaları.
Rap müzikle alakam yok ama en azından adamlarda söz var tabi tabi kim seviyo belli diyip üç beş kelimeden oluşan şarkı yazmiyorlar.
Böyle sanal ortamlar da olmasa nolucakti sizin bu egonuz bilemiyorum.
iki kelimeyi bir araya getiremeyenlerin jazz dinleyerek kültürlü sayıldıkları toplumlarda düşündürürken güldüren önermedir.
Ulan ülkede cahil insan var da rap ile ne alakası var ?
Bunu söyleyerek cahil kategorisine girmiş bulunmaktasın. Tebrikler.