bugün

zaten normalda günah olan bir müesseseye sahip olup ekmeğini haramdan kazanan keferenin bundan utanmayıp ramazanda da mekanını açık tutmasıdır. Eskiden haram mekanlarının sahipleri de adam olurdu ramazanda mekanlarını kapatır günahlarına katmer aramazlardı. şimdi ise ramazanda bile açık tutuluyor günah mekanları.
kimseye zararı olmayan durumdur. bunun yanında hiçbir önemi yoktur.
(bkz: ramazanda yolsuzluk yapan siyasetçi)
bazı ırıspı çocuklarını sinir eden keferedir.
laik bir düzende gayet normal bir durumdur. insanın dini kendinedir. içen içer, içmeyen içmez. başkasının özgürlüğüne dokinmadığı sürece insan her davranışı(kimilerinin dinlerine aykırı olsun yada olmasın) yapmakta özgürdür. ramazanda içki içen insanlar göz zevkimi bozuyor diyen bir insan mantığına, kafasını kapayanlar ve sabah beni uykudan eden ezan sesi sinirimi bozuyor diye cevap verilir. sonra iş içinden çıkılmaz bir hal alır.
o zaman beşiktaştaki kazan çok müslüman süper bir mekan. adamlar ramazan dolayısıyla 1 aylığına mekanı kapatıyor ramazan bitti mi gelsin biralar gitsin biralar.
münafık değildir. 11 ay piçlik yapıp 1 ay dinibütün pozlarına girmez.
sen inancliysan zaten gitmezsin niye bu kadar umrunuzdaki anlamıyorum sanki ülkemizin hepsi Müslüman sanki gayrimüslim yok.
ahirette bunun hesabını verecek olan keferedir.
keferedir. ne yapsa yeridir
Oruç tutan Allah rızası için tutar. Mekan sahipleri orada sana zorla içirmiyor. Oruç tutacaktan nefsinde sahip çıkacaksın. Herkes ekmek derdinde. Adamın bir ay mekanını kapaması onun için büyük zarar.
Oruç tutup tutmamak nasıl kişinin elinde ise içkili mekana gidip oruç tutacak kadar da tutarsız değildir kişiler. Bu sebepten herkesin kendi işine baktığı sürece problem olmayacak durum. Zira oruçken ah canım nasıl bira istiyor, bozayım şu orucu da bir bira patlatayım diyeni duymadım ben. Ya siz?
Amerikan ishali olmuş çocukların pek anlayamayacağı durumdur. Türk milletinin huzurunu normal zamanda bozan ve ahlak-edep denen milleti millet yapan temel unsurlara sinsi bir köpek gibi saldıran bu günah yuvaları hiç değilse Müslüman Türk milletine saygıdan kapatılmalıdır ramazanda.

neymiş efendim hoşgörüymüş! yok öyle bir hoşgörü...

milli ve manevi değerlere saygısı olmayanları hoşgörmüyoruz! net...
ramazan ayında bilfiil bütün günah faaliyetlerin depreşmesine vesile olan keferedir.

meyhaneler (bazı bölgelerde) ramazan ayına özel açılır. sahura kadar açık kahvehanelerde tombala, poker, okey gibi oyunlar kısacası kumarın envayi çeşidi oynanır. işte türkiye de gelinen son durum bu.
toplumun değer yargılarının korunması gereklidir.
toplumun özgürlüklerinin de korunması gereklidir.
ne yasak ne özgürlük abartılmamalıdır. çevreye zarar vermedikten sonra saldırmanın doğru olduğu kanaatinde değilim.
Her türlü hırsızlığı, rüşvetçiliği dini imanı gibi savunan keferelerin zoruna giden durum.
bizim gibi kafirleri düşünen adam gibi adamdır.
kimseyi ilgilendirmeyen hede.
(bkz: ramazan müslümanları)
katmerli günahkardır. muhtemelen ateist dinsiz komünist bir şeydir.
zaten haram olan bir şeyi ramazan da satmaktan neden utanması gerektiğini anlamadığım kafere olmuştur. Bir de bunun normal de içip te ramazanda vicdan yapıp içmeyenleri olan türevleri vardır. Beynin normal çalışmasını engelleyen loblara sahip kişiler bunlar.

edit: keferemiş.
bazı iradesi bozukları dertleyen adamdır.
akp li detected
--spoiler--
Zahit sen bu yolu benim mi dersin
Erenler sırrına erem mi dersin
Mescit hak meyhane haram mı dersin
Hak olan mescide meyhane neyler
--spoiler--

demiş pir sultan abdal. tabi anlayana...
normalda evet normalde değil nar mal da oruç bile tutabildiğine inanmadığım kişinin ramazanda açık alkolü mekan gördüğünde ki isyanıdır. milletin işlediği günah seni ne geriyo lan sikik.
iran'da yaşamadığımız için normal bir durum