bugün

tipik oruç tutmayan ve yüksek ihtimalle de ateyiz olan kadındır. müslümanlara sizin tutacağınız oruç benim umrumda değil gerekirse çıplak dolaşır oruçlarınızı mundar ederim mesajı vermeye çalışır aklı sıra. kusura bakma da oruç bizim için sadece aç kalmak değildir genç hanım veya evde kalmış kartaloz biz gözlerimizi de beynimizi de ruhumuzu da oruçla terbiye ederiz. nefsimize kement atarız. senin bu ucuz numaraların sökmez bize. pislik seni. evet.
kendi halinde zararsız kadındır.
neden herşeyi, biryere bağlamaya çalışıyoruz ki!
kadın açıksa, sanane, banane, onane...
Sonuna kadar haklisin nefsi terbiye ettikten sonra o ciplaklara tamahkar olunmaz. Ama benim karsi oldugum ramazan disinda da boyle davranilmamasi.
(bkz: ramazan ayında mini etek giyen kızın vebali)
o benim sevgilimdir efenim. yakışır tabi ramazan falan önemli değil. önemli olan nasıl göründüğü.
oruç sakatlatır.
ramazana özel mini etek giymiyordur,ama sadece ramazan ayında kınanır!*
(bkz: ramazan ayında herkesin müslüman olması)
bazı şakirtlere dert olmuş kadındır. lan sizene mk kadının ne giydiğinden. ne sikime bakıyosunuz elin bacısına, karısına? nedense bu mini etekli kadınlar da hep şakirtlere denk gelir anasını satayım.
sözlükte bayağı bi' bağnaz olduğunu gösterir. sen orucunu tut kardeşim, böyle bi' etikete lüzum yok, çamur atmaya da gerek yok.
not: müslümanım.
godoş sevgilisi olan kadındır. evet.
(bkz: Bastırılmış cinsellik)
varoş bir semtte oturup statü atlama derdindedir.
iftara kadar çadır kurup gezen yobazları sözlüklere boşalttıran kadındır.
ramazan ayında sokaga cıkma dedıren baslıktır.sadece mıdenı degıl gozlerınıde terbıyee et bakma kardesım bu kadar koyuyorsa.
hayir yani sanane?
çağdaş olmayı soyunmakta bulmuş dişi kişisi eylemidir.
miladi takvime göre yaşamını sürdürmektedir ihtimal ki.

kadındır. evet, sadece kadın.
çıplak da çıkabilir. Aynı lafı ramazan dışında da ediyorsun, ramazan oldu da adam mı oldun.
türban giyen kadın kadar normaldir. zamanında türbanlılara yapılan ayıbı ve terbiyesizliği şuanda siz yapmaya başlarsanız bir sik boyu yol kat edemezsiniz. aklınızı sikeyim sizin.
bazı oruç tutanların orucunun bi pamuk ipliğine bağlı olduğunu düşünememiştir.

pireye kızıp yorgan yakmak.
Olabiliyor. Hatta o minili oruçta tutabiliyor.