bugün

fm 91.8 den yayın yapmakta olan, ankara iletişime ait olan kaliteli ve özgün yayın yapan,ankaralıların istedikleri yerden dinleyebilecekleri, diğer vatandaşlarımazın intrnetten dinleyebilecekleri http://www.ilef.net türkiyenin ilk üniversite radyosudur. Bakın rtük kayıtlarına.Kuruluş biçim bakımından.ayrıca içerisinde kaliteli hocalar barındıran benim eski atolyem.
radyo foreks'in gümlemesi, radyo nostaljinin salaklamasi, joy f.m.'in cozutmasi neticesinde büyük bir boslugu dolduran radyodur. simdi sayelerinde kotanin irzina nasıl gecmem hesaplari yapmama vesile yapmiş olan radyodur.
türkiye nin ilk üniversite radyosu olmasına rağmen pek fazla gelişememiş olan ankara üniversitesi radyosu.
sabahları dünya'nın çeşitli ülkelerinden çaldıkları güzel hareketli şarkılarla güne iyi başlanmasını sağlayan radyo.
akşam saatlerinde müziğini bi yerlerden hatırladığınız, fakat aramaya kalksanız asla bulamayacağınız yabancı, genellikle slow ve eski parçalar çalan radyodur.
radyo kulliyatında yer eden ve adam akilli sarkilar calan ender radyolardan biri.
özellikle nostaljik şarkılar çalan radyo. genellikle yabancı ağırlıklı olsa da 4-5 şarkıda bir yine nostaljik olmak üzere türkçe şarkı koyar araya.

zihni yormaz, çalışırken, okurken dinlenebilecek radyodur.

http://ilef.ankara.edu.tr/radyoilef/
günün her saatini ayrı ayrı renklendiren muhteşem radyo.
an itibariyle dinlediğim, zihin yorgunluğuna birebir radyo. gefek türkçe, gerekse yabancı o kadar değişik ve güzel şarkı bulup çıkarmaktadır ki bir sonraki ne olacak diye merakla bekletmektedir.

(bkz: dinleyiniz dinletiniz)
(bkz: şahane)
Gittikçe seviyesizleşen radyo programlarından ve çaldıkları üçyüz beşyüz şarkılardan bezmiş, neredeyse radyo dinlemeye küsmüş bünyelere sunulmuş bir armağan adeta. Gecenin bir vakti açıyorsunuz, chan chan, garou, nükhet ruacan, loreena mckennitt...
Günün hiç bir saati mi fire verilmez kardeşim. Ankara'da her nerde yaşıyor ve yaşatılıyorlarsa, karşıma çıkar çıkmaz eteklerine yapışıp öpeceğim.
ankara'da yaşamanın iyi yönlerinden biridir.* şimdi diyebilirsiniz ki "arkadaşım internetten de dinleyebilirsin." ama olmuyo be. ttnet zaten sorunlu. bi de limit* diye can sıkıcı bir konu var. bu radyo beni nana mouskouri'yle tanıştırmıştır. çoğu zaman radyoda bir şarkısına denk gelebilirsiniz. bir de çok güzel bir anonsları vardır müzik eşliğinde "ankara üniversitesi radyosu fm 91" diye. buradan da anlaşılacağı üzere fm 91.0'dan yayın yapmaktadır.
dünyadan ve türkiye'den antoloji tadında müzikler veren radyo kanalı.
ankara üniversitesinin arşivi çalınası radyosudur. kurban olunasıdır. radyoya aşık olunur mu? evet olunur.
arkadaş adamlar resmen hazine diyorum başka birşey demiyorum. özellikle akşamları arabada tek başınayken dinlemesi mükemmel keyifli radyo kanalı.
ankara üniversitesinin en büyük güzelliğidir. klasik müzik severler için bağımlılık yapacak radyo kanalı olup kitap okurken, sözlükte takılırken insanı yaptığı işe konsantre ettiği doğrudur. Candır.
Kaliteli nezih müzikler çalan çizgisindn çikmamasi gereken radio
ankara'da 91.0 frekansından yayın yapan ankara üniversitesi iletişim fakültesi radyosu. kesinlikle çok kaliteli bir kanaldır şu an dinliyorum ve beni benden almış durumda.
öğrencisi olduğum üniversitenin yani ankara üniversitesi'nin radyo kanalı. frekansı 91.0 olup çaldığı müziklerle insanı alıp bir yerlere götürebilen müthiş radyo. dinlemeli, dinletmeli...
foursquare uygulamasında stüdyosunun mayoru olduğum radyo. o derece çok bulunduğum güzel mekan. içinde sevmediğim bir takım ibne ve kevaşeler olsa da güzel mekan. arşivine hayran bırakır ayrıca. dinleyin efendim.
tapin radyomda sürekli dinlediğim eşşiz bir radyo. Teşekkürler Ankara Üniversitesi