bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
güzel entryleriyle takdirimi kazanmış nesildaş. *
nickinden dolayı çok abazanla uğraşacak olan yazar.
kankişimin * beğendiği giriyi beğenirim diyorum başarılarının devamını diliyorum.
ismi, râna olması muhtemel yazar. 2. a'ya şapka gelmez hacı, olmaz öyle.
ihl sözlükte bile tutunamayacak yazar.

çünkü sözlük formatı, kuralı nedir bilmiyor efendim kendisi.
kendisi hakkinda boyle dusundugunuz icin memnun olan, fakat el ustunde tutulmak gibi bir derdi olmayan, dogru bildigini soylemekten cekinmeyen yazar.
özel mesajlarla beddua etmeyi çok seven yazar. kendisinin uzun cümleler kurması/kurabiliyor olması gözlerimi yaşartıyor. onun adına büyük insanlık adına küçük bir adım. gerçekten.
(#5896353) numaralı girdi ile fetva vermiş.
(#6000372) numaralı girdi ile istiklâl marşı'nı cımbızlayıp iman muhabbeti yapmış.
(#6021447) numaralı girdi ile bilimin her gün yeni bir kanıt bulduğu, evrim teorisini çocuk aklıyla ve düz mantığıyla çürütmüştür.*
(#6022197) numaralı girdi ile atatürk düşmanı olduğunu belirtmiş.
(#5707921) numaralı girdi ile saçmalığı destekleyip, beni güldürmüş, kendi cehaletini de iyice belli etmiş.
(#5721582) numaralı girdi ile de forum üslubu ile türbanlı öğrencileri, bize "baş örtülü müslümanlar, üstelik üniversite kapılarında sürünüyorlar." gibi bir tümce ile şirin ve haklı göstermiştir. gülüp geçiyoruz ve cehalet gidiyoruz.

daha yazardım da oruç kafa devam edemeyeceğim, gülmekten ağzımda tükürük kalmadı zaten.
takip edebildigim tum sozlukler icerisinde en usturuplu yazarlardan birisi. allah raazi olsun.
genelde bu tür ayrım ya da sınıflandırmaları yapmayı sevmem ama içimden bi ses bu arkadaşın türbanlı olduğunu söylüyor.
bayan mı erkek mi bilmiyorum ama kesin türbanlı bi kere. o derece yani!
din konusundaki derin bilgilerinden faydalandığım yazar. allah kendisinden razı olsun. halid bin velid hakkındaki düşünceleri ise yanlıştır, kendisi bekar ve 2 çocuk babasıdır.
türkçesi bozuk, alamancıları savunduğu için alamancı olma ihtimali büyük yazardır.
görüş alanıma yeni girmiş entrylerin sahibi sözlük yazarı, ilgi ile izliyoruz kendilerini.
iyi işler yapmaya çalışıyor kendince. arada iyi hoş entrylerini görmek mümkün. ayrıca fransızca açtığım başlıklarda genelde takipcim oluyor. burada görmek isteriz kendisini, yazsındır.
ay gece gökyüzünü aydınlatır ve zifiri karanlık gecenin içinde fark ettirir göremediklerimizi..

araştırmacı, dikkatli, ilgili ve özenli evet aynen öyle, her ne kadar geçmiş karanlığın üzerinde hışmımı denesem de anlayışlıdır aynı zamanda kalemine, yüreğine sağlık.
kalemlerini kalplerindekiyle dolduranlara saygi, sevgi, anlayis * ve tesekkur gonderiyor...
saygılı, insan gibi tartışılabilen ve sayesinde kızıma vermeyi düşündüğüm bir isme sahip yazar. kannst du deutsch? oder was? şeklinde sorular sormak istediğim yazardır aynı zamanda.
yeni keşfettim ama çok takdir ettim bu yazarı.
pesinde seri eksi oy veren birileri olan yazar...
(bkz: yikilmadim ayaktayim) *
(#7476280) numaralı entrysi ile bilgili insanlara şeytan demeye çalıştığını gözlemliyoruz.

edit: cahil olalım da daha rahat kandırın bizi öyle mi?

edit: demek istediği asıl şeyin üstünü bir perdeyle örten, gelecek eleştirilere karşı bu perdeyi kapatıp masum gibi görünmeye çalışan yazardır. zira çok belli oluyor. o entrydeki kasıt açıkça ortada.
#7476502 idrak etmek ile bilmek arasındaki farkı daha sonra belirtmiş olan yazar. ayrıca güzel bir söz vardır "bildiğini idrak edemeyen kitap yüklü eşek gibidir".
#7476280 numarali entrysinin bu kadar tersten anlasilmasina ve gecikmeden gelen elestiride sarfedilen kelimelere sadece tebessum eden yazar.

cahil olmayin efenim. cehalet iyi birsey degildir. *
özgür fikirlerin, özgün yazarı. klavyesine hakim okunasi yazar.
kendisine yapılan karalama çalışmalarını biz olgusuyla yenecek yazardır.
(#7646698) gecenin bir vakti yarmıştır.